Silvia

by admin

Silvia

Manažéris😊
Moje meno je Silvia a so Sí,Italy som spätá už od roku 2015. Za ten čas som si vytvorila veľmi silný vzťah s našou firmou. So Zdenkou, Maťom a babami tvoríme viac než len pracovný kolektív.

 

Vždy som mala rada prácu s ľuďmi a robilo mi radosť, keď som vedela, že vďaka mojej snahe som predčila ich očakávania a urobila im tým radosť. V Sí,Italy si každého hosťa veľmi vážime a myslím si , že spôsob našej komunikácie s nimi je toho najlepším príkladom. Spätná väzba, ktorú za našu prácu od hostí dostávame je našim najväčším potešením a zároveň nás aj posúva ďalej pomáha nám zlepšovať sa 🙂

 

Keď som v Toskánsku, tak denne hádam aj 100krát och-kám nad tými istými výhľadmi- je to niečo, čo ma nikdy neprestane baviť. Milujem toskánsku jednoduchú, ale vždy čerstvú a kvalitnú kuchyňu, toskánske vína, a odkedy som spoznala chuť toskánskeho “oliváču” tak iný ani nezjem 😀 Mám pocit, že aj vďaka našim skvelým vzťahom s majiteľmi usadlostí, fariem, vinárstiev, reštaurácií sa dostáva našim hosťom ešte extra pozornosti a to ma nesmierne teší.

 

Milujem to, že tento projekt existuje a že toto všetko môžu naši hostia prostredníctvom nás zažiť 😊