Alexandra Baranik, Prešov, 23.August 2019

by Veronika Gašparíková

Váš booklet nám prišiel už skôr pred dovolenkou a začali sme si všetko plánovať sami viac menej podľa neho, čo pozrieť, čo ochutnať a podobne. Ten booklet je skutočne super, boli sme pár krát na raňajkách v Bar Italia kde mali asi to najlepšie capuccino aké sme doteraz pili, a to sme ich už niekoľko ochutnali tu v Taliansku kde tiež žijeme, rovnako ako Vy 🙂 .

Usadlosť bola nádherná, naozaj autentická, starý dom so všetkými nedokonalosťami ktoré k tomu patria, a vôbec nám nevadili. Jediné negatívum boli dve mladé nemecké rodiny s malými deťmi ktoré robili naozaj veľký bordel pri bazéne (hoci ešte nie som mama, myslím si že holé dieťa nepatrí do bazéna kde sú aj ostatný ľudia). Ale to rozhodne nie je vaša chyba, ani chyba usadlosti.
Úprimne, sledujem váš projekt už dlhšie, a raz som ho spomenula pred rodičmi že na toto si raz našetríme a pôjdeme preskúmať Toskánsko. A oni nás v máji prekvapili so svadobným darom – cestou do Toskánska! Mala som obrovské očakávania (to ja vždy), a musím povedať že všetko bolo presne tak ako to prezentujete, ako je to vidno na fotkách. Žiadny klam.
Ďakujeme za priblíženie toho iného toskánskeho vidieckeho života medzi domácimi. Bola to skutočne nádherná svadobná cesta. A rozhodne sa musíme ešte vrátiť! Toľko by sme toho ešte chceli vidieť a zažiť, vyskúšať školu varenia, opäť na bicykloch zablúdiť do nejakej dedinky…
Grazie !!!
Alexandra a Mário