Toskánsko Rím Cinque Terre

by admin
Termín:
19.-23. apríl 2024
Cena:
980,00€ / osoba / pobyt v apartmáne č.1
1025,00€ / osoba / pobyt v apartmáne č.3
1025,00€ / osoba / pobyt v apartmáne č.4
*pri objednávke súkromného transferu v 4.deň pobytu je cena +55,00€ / osoba
Cena zahŕňa:
ubytovanie s raňajkami, kompletný uvedený zážitkový a gurmánsky program s uvedenou stravou, služby usadlosti: raňajky, energie, parkovanie, wifi, služby See,Italy počas celého pobytu, súkromný transfer počas 4. dňa pobytu, rýchlovlak Florencia-Rím-Florencia, vlakové lístky/trajekt v oblasti Cinque Terre.
Cena nezahŕňa:
dopravu, miestnu daň – 2,00€ / osoba nad 14 rokov / noc
Voľné miesta:
2

Tri nádherné talianske regióny, tri rozdielne tradície, kolorit i gurmánske zážitky zažijeme počas tohto výnimočného aprílového pobytu. V mori sa ešte síce neokúpeme, zato s našou sprievodkyňou zažijeme atmosféru a krásu Unesco-m chránenej prímorskej oblasti Cinque Terre, ktorá na svojom pobreží ukrýva čarovné farebné (niekdajšie rybárske) dedinky s neopakovateľnými pohľadmi na nekonečné more. Zažijeme veľmi zaujímavú, autentickú gurmánsko-historickú prehliadku Florencie s našou úžasnou sprievodkyňou a keďže, ako sa vraví, všetky cesty vedú do Ríma, povedú tam i tie naše:) Do Ríma sa presunieme slávnym talianskym rýchlovlakom a s našou rímskou sprievodkyňou tam strávime spoznávaním rímskych uličiek, zákutí i známych monumentov celý deň. Tak čo vravíte na takéto výnimočné dni…pridáte sa k nám?:) Všetko je pripravené, srdečne vás očakávame a tešíme sa na vás♡

 

Program

Deň 1.

19.apríl 2024 (Piatok)

Od 15:00 hod. / Check-in v krásnom zámku Castello Machiavelli, ktorý ponúka nádherné panaromatické výhľady, v srdci toskánskeho vidieka len kúsok od Florencie

19:30 hod. / Tradičná toskánska uvítacia večera s vínami v malinkej a veľmi autentickej trattorii A Casa Mia, kde nás už bude očakávať jej majiteľ Maurizio

(Individuálna doprava, cca 3,4km)

 

Deň 2.

20.apríl 2024 (Sobota)

08:00 – 09:30 hod. / Raňajky

10:30 – 16:30 hod. / Naša úžasná sprievodkyňa Štěpánka nás prevedie uličkami Florencie a predstaví nám jej históriu, zaujímavé zákutia i pikantné tajomstvá. Popri prechádzke sa zastavíme na typický florentínsky streetfood, aperitivo, caffé či vyhlásené sladkosti (všetko zahrnuté v cene pobytu) 🙂 Budete mať aj čas pre seba, keďže si po našej historicko-gurmánskej prehliadke Florencie doprajeme voľný program:)

(Individuálna doprava)

 

Deň 3.

21.apríl 2024 (Nedeľa)

Od 07:00 hod. / Včasné raňajky, pretože dnes nás čaká dlhý výlet na jedno veľmi špeciálne miesto

07:30 – 19:00 hod. / Čaká nás celodenný výlet súkromným transferom do rozprávkovej, UNESCO-m chránenej prímorskej oblasti Cinque Terre s našou skvelou sprievodkyňou (v českom jazyku). Spoznáme čarovné farebné rybárske dedinky, ochutnáme miestne víno, budeme sa plaviť po pobreží (ak počasie dovolí) a túlať čarovnými farebnými uličkami. Verím, že to bude nezabudnuteľný zážitok:)

(Skupinový transfer v cene pobytu)

 

Deň 4.

22.apríl 2024 (Pondelok)

06:00 hod. / Odjazd z vily vlastnou dopravou alebo skupinovým transferom (za extra poplatok) na vlakovú stanicu do Florencie, odkiaľ vyrážame na náš výlet slávnym talianskym rýchlovlakom:)

07:00 – 19:00 hod. / Oooo Rím, ty večné mesto! Dnešok strávime v meste, do ktorého vraj vedú všetky cesty:) Na stanici nás bude čakať naša sprievodkyňa Veronika, ktorá v Ríme žije dlhé roky a dokonale pozná nielen jeho slávne monumenty, ale i zaujímavé príbehy, každodenný život a vyhlásenú rímsku gastronómiu:) Veronika s nami strávi 6 hodín, zažijeme tu i náš rozlúčkový obed v rodinnej trattorii, chvíľu si doprajeme i voľný program, aby sme sa potom plní nezabudnuteľných zážitkov a príjemne unavení vrátili späť do našej toskánskej vily:)

(Individuálna doprava, cca 26km)

 

Deň 5.

23.apríl 2024 (Utorok)

08:00 – 10:00 hod. / Raňajky

Do 10:00 hod. / Check-out

*drobná úprava programu vyhradená
*cena platí pri obsadení izby 2 osobami

REZERVÁCIE&VIAC INFO na info@seeitaly.sk