• Popis

POPIS USADLOSTI

Na zvlnených kopcoch čarovnej dedinky Suvereto medzi majestátnymi olivovníkmi stojí niekoľko sto ročná rodinná usadlosť Contadini, ktorá má zo svojej polohy krásne výhľady na okolité dedinky i Etruské pobrežie v diaľke. Posledný kilometer je to prašná cesta do mierneho kopca, ale prejdú tadiaľ všetky typy áut. Predstavte si toskánsku idylku v lone prírody, kde vládne pohoda a pokoj, kde sa s pohárom vína v ruke môžte kochať rozkvitnutou záhradou či výhľadmi z panoramatického bazéna, usadlosť obklopuje 100 hektárov olivovníkov a vinohradov, preto vás domáci radi pohostia vlastným vínkom, extra panenským olivovým olejom či grappou. Pre mňa sú usadlosti, v ktorých majitelia priamo žijú a starajú sa o svojich hostí, vždy o niečo viac príjemnejšie, autentickejšie, nezabudnuteľnejšie…verím, že toto miesto také bude aj pre vás 🙂

 

POPIS APARTMÁNOV

Usadlosť sa skladá zo zhluku kamenných domcov obkolesených olivovníkmi a kvitnúcou záhradou, v ktorých spolu nájdete 8 apartmánov pre 2-4 osoby. Apartmány stelesňujú tradičný toskánsky štýl, nájdete tu drevené okná s farebnými okenicami, terakotové podlahy i stropy, ktoré sú ešte podopreté mohutnými drevenými trámami, taliansky kárované textílie, i ručne vyšívané romantické záclony, jemné prírodné odtiene, ktoré harmonizujú s teplom dreva. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT a trezorom. Súčasťou každého apartmánu je aj plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnkou a jedálenským stolom. Každý apartmán má buď súkromný balkón (apartmán č. 2, 4, 7, 8), terasu (apartmán č. 1, 5, 6) alebo vonkajší priestor (apartmán č. 3) s posedením. V kúpeľni nájdete fén na vlasy aj osušky.

 

Pastiersky domček:

 

Apartmán č. 1 – typický toskánsky apartmán s rozlohou 38 m2 pre 2 osoby sa nachádza na prízemí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským stolom, spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj súkromná terasa s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm).

 

Apartmán č. 2 – typický toskánsky apartmán s rozlohou 38 m2 pre 2 osoby sa nachádza na poschodí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským stolom, spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj balkón s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm).

 

 

Roľnícky domček:

 

Apartmán č. 3 – typický toskánsky apartmán s rozlohou 38 m2 pre 2 osoby sa nachádza na prízemí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským stolom, spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj vonkajší priestor s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm).

 

Apartmán č. 4 – typický toskánsky apartmán s rozlohou 38 m2 pre 2 osoby sa nachádza na poschodí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským stolom, spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj balkón s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm).

 

Apartmán č. 5 – typický toskánsky apartmán s rozlohou 60 m2 pre 4 osoby sa nachádza na prízemí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským stolom, 2x spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm a 140 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj súkromná terasa s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm). Apartmán je vhodný pre telesne postihnuté osoby.

 

Apartmán č. 6 – typický toskánsky apartmán s rozlohou 60 m2 pre 4 osoby sa nachádza na prízemí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským stolom, 2x spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm a 140 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj súkromná terasa s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm). Apartmán je vhodný pre telesne postihnuté osoby.

 

Apartmán č. 7 – typický toskánsky apartmán s rozlohou 60 m2 pre 4 osoby sa nachádza na poschodí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským stolom, 2x spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm a 140 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj balkón s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm).

 

Apartmán č. 8 typický toskánsky apartmán s rozlohou 60 m2 pre 4 osoby sa nachádza na poschodí. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa s mikrovlnkou a jedálenským, 2x spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm a 140 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Súčasťou apartmánu je aj balkón s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku  (80 x 190 cm).

 

Služby:

 • vyhrievaný bazén (v prevádzke od konca marca – do polovice novembra)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • kúrenie
 • finálne upratovanie (zdarma, pokiaľ sa pri spoločnej prehliadke apartmánu pri check oute nezistia väčšie znečistenia, v takom prípade treba uhradiť poplatok)
 • práčovňa (za poplatok)
 • gril
 • záhrada s miestami na relax
 • možnosť zapožičania bicyklov
 • vychádzky po súkromných turistických chodníkoch
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok (za poplatok)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)

 

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 100€/noc

Apartmán pre 4 osoby od 150€/noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,50 € / osoba nad 15 rokov / noc, dennú výmenu posteľného prádla, hygienické potreby do kúpeľne (toaletný papier, tampóny,…)

 

Počas hlavnej sezóny (jún, júl, august, september) usadlosť akceptuje ubytovanie len na 7 nocí (sobota – sobota). Počas ostatných mesiacov je možné ubytovanie aj na 3 noci.

 

Usadlosť je v prevádzke od 29.03.2020 do 12.12.2020.

 

Check-in: od 14:00 hod. 18:00 do hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 9:00 hod.

Recepcia: od 09:00 hod. do 12:00 a od 15:00 hod. do 18:00 hod.