• Popis

POPIS USADLOSTI

Rázovitú kamennú usadlosť – agroturizmo Panzano nájdete na malebnom toskánskom vidieku, len na skok od mestečka Panzano in Chianti, na polceste medzi Florenciou a Sienou. Rodinné agroturizmo sa nachádza na idylickom mieste ponorené do viníc a olivových hájov, ponúka nezabudnuteľné výhľady na okolitú panorámu. Vila je obklopená krásnou záhradou s panoramatickým bazénom a príjemným miestom na relax, v záhrade tiež nájdete altánok s grilom a záhradným sedením. Agroturizmo má vlastnú bio produkciu vína a extra panenského olivového oleja, všetci hostia sú srdečne vítaní na prehliadke rodinného vinárstva spojenej s ochutnávkou rodinnej výroby. Toto čarovné miesto je vhodné na romantické chvíle vo dvojici, pre rodiny s deťmi, ale aj na usporiadanie svadieb či rodinných osláv.

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta približne 400 m.

 

POPIS APARTMÁNOV

Agroturizmo ponúka 6 rustikálnych selfcatering apartmánov s typickými kamennými stenami, terakotovými podlahami či stropmi s mohutnými drevenými trámami. Apartmány sú priestranné, zariadené starožitným vidieckym nábytkom, útulný pocit domova vyvolávajú aj príjemné teplé odtiene, ktoré boli vo všetkých apartmánoch použité. Ponúkajú plne vybavenú kuchyňu, free WIFI, trezor a samozrejmosťou sú osušky či fén na vlasy. Každý apartmán má súkromnú terasu s príjemným záhradným sedením a krásnym výhľadom na toskánsku krajinu.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán 1 – apartmán pre 4 osoby, 200m2, 2x spálňa s manželskou posteľou, 2x kúpeľňa (1x kúpeľňa so sprchovacím kútom, 1x kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom), plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, jedáleň, priestranná obývacia izbu s krbom, bezpečnostný trezor, TV SAT, CD a DVD prehrávač, free WIFI a miestnosť na relax. Samozrejmosťou sú osušky, fén na vlasy a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 2 – apartmán pre 6 osôb, 250m2, 3x spálňa s manželskou posteľou (z toho 2x spálňa s možnosťou oddeliť postele), 3x kúpeľňa so sprchovacím kútom, samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, jedáleň, obývacia miestnosť s krbom, bezpečnostný trezor, free WIFI, TV SAT, CD a DVD prehrávač, stropné ventilátory a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí a ponúka krásne výhľady na okolité kopce Chianti.

Apartmán 3 – apartmán pre 4 osoby, 95m2, 2x spálňa s manželskou posteľou (1x spálňa s možnosťou oddeliť postele), 2x kúpeľňa (1x so sprchovacím kútom, 1x s vaňou), samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, jedáleň a obývacia izbu s krbom, bezpečnostný trezor, free WIFI, TV SAT, CD a DVD prehrávač, stropné ventilátory a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí a má súkromnú panoramatickú terasu so záhradným sedením.

Apartmán 4 – apartmán pre 4 osoby, 95m2, 2x spálňa s manželskou posteľou (1x spálňa s možnosťou oddeliť postele), 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, jedáleň, obývacia izbu s krbom, free WIFI, TV SAT, CD a DVD prehrávač, sieťky proti hmyzu, stropný ventilátor a bezpečnostný trezor. Apartmán sa nachádza na prízemí, má 2 podlažia a disponuje súkromnou priestrannou terasou so záhradným sedením.

Apartmán 5 – apartmán pre 4 osoby, 80m2, 2x spálňa s manželskou posteľou (1x spálňa s možnosťou oddeliť postele), 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, jedáleň a obývacia izba, free WIFI, TV SAT, CD a DVD prehrávač, bezpečnostný trezor a stropné ventilátory. Samozrejmosťou sú sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 6 – útulný štúdiový apartmán pre 2 osoby na prízemí vily, 40m2, 1x spálňa s manželskou posteľou, 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, plne vybavená kuchynka s umývačkou riadu s jedálenským kútom a obývacou časťou. Samozrejmosťou sú free WIFI a sieťky proti hmyzu, v tomto apartmáne však nie je TV.

 

Služby:

 • panoramatický bazén s miestom na slnenie (7 x 14 m, bazén je v prevádzke od mája do polovice októbra) so slnečníkmi a lehátkami
 • možnosť objednania raňajok (za poplatok)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • terasa so záhradným sedením a murovaným grilom
 • požičanie bicyklov (za poplatok)
 • možnosť organizovania svadieb v krásnom prostredí
 • ovocná a zeleninová záhrada
 • možnosť doobjednať si večere počas hlavnej sezóny (za poplatok)
 • tradičná škola varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína a olivových olejov rodinnej výroby
 • práčovňa (zdarma, ak hostia zabezpečia prací prášok, inak za poplatok 5€)
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • babysitting na požiadanie (za poplatok)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 210€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 300€/ noc

Apartmán pre 6 osôb od 400€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie, prehliadku rodinného vinárstva a degustáciu vín, využívanie doplnkových služieb ako bazén, gril, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 2,00€/ osoba nad 14 rokov/ noc, kúrenie (podľa reálnej spotreby), extra výmenu osušiek a uterákov, sušenie, žehliaci servis, bezpečnostný depozit – kreditná karta, ktorý bude vrátený pri odchode v prípade nezistenia škody

 

Agroturizmo je v prevádzke od marca do novembra.

Agroturizmo akceptuje pobyt na min. 4 noci a v období od 3.6. do 15.9. na min. 7 nocí.

 

Check-in: od 16:00 hod. do 19:00 hod. (za neskorší príchod si majitelia usadlosti účtujú poplatok)

Check-out: do 10:00 hod.