• Popis

POPIS USADLOSTI

Rázovitú kamennú usadlosť – agroturizmo Panzano nájdete na malebnom toskánskom vidieku, len na skok od mestečka Panzano in Chianti, na polceste medzi Florenciou a Sienou. Rodinné agroturizmo sa nachádza na idylickom mieste ponorené do viníc a olivových hájov, ponúka nezabudnuteľné výhľady na okolitú panorámu. Vila je obklopená krásnou záhradou s panoramatickým bazénom a príjemným miestom na relax, v záhrade tiež nájdete altánok s grilom a záhradným sedením. Agroturizmo má vlastnú bio produkciu vína a extra panenského olivového oleja, všetci hostia sú srdečne vítaní na prehliadke rodinného vinárstva spojenej s ochutnávkou rodinnej výroby. Toto čarovné miesto je vhodné na romantické chvíle vo dvojici, pre rodiny s deťmi, ale aj na usporiadanie svadieb.
(Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta – približne 400 m)

 

POPIS APARTMÁNOV

Agroturizmo ponúka 6 rustikálnych self-catering apartmánov s typickými kamennými stenami, terakotovými podlahami, či stropmi s mohutnými drevenými trámami. Apartmány sú priestranné, zariadené starožitným vidieckym nábytkom, útulný pocit domova vyvolávajú aj príjemné teplé odtiene, ktoré boli vo všetkých apartmánoch použité. Ponúkajú plnevybavenú kuchyňu, free WIFI, trezor a samozrejmosťou sú osušky či fén na vlasy. Každý apartmán má súkromnú terasu s príjemným záhradným sedením a krásnym výhľadom na toskánsku krajinu.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán 1 – Apartmán pre 4 osoby, 200m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x kúpeľňa ( 1 x kúpeľňa so sprchovacím kútom, 1 x kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom ), plnevybavenú kuchyňu, umývačku riadu, jedáleň, priestrannú obývaciu izbu s krbom, bezpečnostný trezor, TV, SAT, CD a DVD prehrávač, free WIFI a miestnosť na relax. Samozrejmosťou sú osušky, fén na vlasy a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 2 – Apartmán pre 6 osôb, 250m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou (z toho 2 x spálňa s možnosťou oddeliť postele), 3 x kúpeľňa so sprchovacím kútom, samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň, obývaciu miestnosť s krbom, bezpečnostný trezor, free WIFI, TV SAT, CD ,DVD prehrávač, stropné ventilátory a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí a ponúka krásne výhľady na okolité kopce Chianti.

Apartmán 3 – Apartmán pre 4 osoby, 95m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou ( 1 x spálňa s možnosťou oddeliť postele ), 2 x kúpeľňa ( 1 x so sprchovacím kútom, 1 x s vaňou ), samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň a obývaciu izbu s krbom, bezpečnostný trezor, free WIFI, TV, SAT, CD a DVD prehrávač, stropné ventilátory a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí a má súkromnú panoramatickú terasu so záhradným sedením.

Apartmán 4 – Apartmán pre 4 osoby, 95m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou ( 1 x spálňa s možnosťou oddeliť postele ), 2 x kúpeľňu so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň, obývaciu izbu s krbom, free WIFI, TV, SAT, CD a DVD prehrávač, sieťky proti hmyzu, stropný ventilátor a bezpečnostný trezor. Apartmán sa nachádza na prízemí, má 2 podlažia a disponuje súkromnou priestrannou terasou so záhradným sedením.

Apartmán 5 – Apartmán pre 4 osoby, 80m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou ( 1 x spálňa s možnosťou oddeliť postele ), 2 x kúpeľňu so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň a obývaciu izbu s TV, SAT, CD a DVD prehrávač, bezpečnostný trezor a stropné ventilátory. Samozrejmosťou sú sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 6 – Útulný štúdiový apartmán pre 2 osoby na prízemí vily, 40m2, 1 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchynku s umývačkou riadu s jedálenským kútom a obývacou časťou. Samozrejmosťou sú sieťky proti hmyzu, v tomto apartmáne však nie je TV.

 

Služby:

 • panoramatický bazén s miestom na slnenie (7 x 14 m, bazén je v prevádzke od mája do polovice októbra) so slnečníkmi a lehátkami
 • možnosť objednania raňajok (za poplatok)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • terasa so záhradným sedením a murovaným grilom
 • požičanie bicyklov (za poplatok)
 • možnosť organizovania svadieb v krásnom prostredí
 • ovocná a zeleninová záhrada
 • možnosť objednať si tradičné toskánske obedy a večere ( 4 chodové menu s degustáciou 4 druhov vína )
 • možnosť špeciálnej výzdoby izby ( na požiadanie, za poplatok )
 • upratovanie 3 x týždenne (zdarma)
 • tradičná škola varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína a olivových olejov rodinnej výroby
 • práčovňa (zdarma, ak hostia zabezpečia prací prášok, inak za poplatok 5€)
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • babysitting na požiadanie (za poplatok)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 145€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 255€/ noc

Apartmán pre 6 osôb od 355€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, upratovanie, vodu, plyn, elektrinu, kúrenie, finálne upratovanie, prehliadku rodinného vinárstva a degustáciu vín, využívanie doplnkových služieb ako bazén, gril, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc, extra výmenu osušiek a uterákov.

 

Agroturizmo je v prevádzke od apríla do konca novembra.

Agroturizmo akceptuje pobyt na minimálne 4 noci.

 

Check-in:  od 16:00 hod. do 19:00 hod. (Za neskorší príchod si majitelia usadlosti účtujú poplatok.)

Check-out: do 10:00 hod.