• Popis

POPIS USADLOSTI

Pod vrchom, ktorému dominuje krásna dedinka Populonia s výhľadom na šíre more a ostrov Elba som na svojich cestách objavila toto veľmi príjemné a autentické bio-agroturizmo v čarovnej zátoke. Tu, v srdci toskánskeho vidieka, sa snúbia potreby modernej doby s klasickým, elegantným talianskym štýlom a každý, kto hľadá pokoj a harmóniu, je tu na správnom mieste. Niekoľko storočný dom s výraznou vežou obkolesený starými olivovníkmi kedysi strážil toskánske pobrežie, dnes ponúka veľmi útulnú usadlosť len so šiestimi štýlovými izbami, krásnu presklennú reštauráciu s výhľadmi na západy slnka nad morskou hladinou, v ktorej vám šéfkuchár Stefano pripraví miestne dobroty pochádzajúce z vlastnej organickej záhradky a aj keď zatiaľ nemajú bazén, nájdete tu niečo viac…chodník vedúci na súkromnú pláž…čo poviete? 🙂

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta.

 

POPIS IZIEB A APARTMÁNOV

Ako som už spomínala, v tejto čarovnej usadlosti nájdete len 6 izieb spolu pre maximálne 18 osôb, ktoré sa rozprestierajú na dvoch poschodiach. Všetky prešli rekonštrukciou pod vedením uznávaného architekta Zena Pucciho a preto v nich nájdete veľmi zaujímavé spojenie tradičných prvkov s modernými, dizajnovými a na prvý pohľad nespojiteľnými kúskami…ja som sa tu prechádzala s otvorenými ústami! Z použitých materiálov, nábytku, doplnkov, zo súhry kovu s prírodnými tónmi, vôní a všetkých tých malých-veľkých zaujímavých detailov. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom.

 

Suita 1 (20 m2) – moderná suita pre 2 osoby, nachádza sa na prvom poschodí, spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm) a s výhľadom na more, kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddelená toaleta s bidetom. Vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Suita 2 (20 m2) – moderná suita s loftom pre 2+2 osoby, nachádza sa na prízemí, spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm) je umiestnená v otvorenom lofte a v spodnej časti sa nachádza sofabed (160 x 200 cm) pre 2 osoby s výhľadom na more, kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddelená toaleta s bidetom.  Vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Suita 3 (20 m2) – moderná suita pre 2 osoby, nachádza sa na prvom poschodí, spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddelená toaleta s bidetom. Vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Apartmán 1 (50 m2) – moderný apartmán pre 4 osoby s privátnym vstupom do apartmánu, ktorý sa nachádza na prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddelená toaleta s bidetom. Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl so sofabed (160 x 200 cm) pre 2 osoby a súkromná záhradka s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Apartmán je vhodný pre telesne postihnuté osoby.

Apartmán 2 (50 m2) – moderný apartmán pre 4 osoby s privátnym vstupom do apartmánu, ktorý sa nachádza na prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom a s toaletou a oddelená toaleta s bidetom. Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl so sofabed (160 x 200 cm) pre 2 osoby a súkromná záhradka s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Apartmán 3 (50 m2) – moderný priestranný apartmán pre 4 osoby nachádzajúci sa v najvyššej časti veže s užasnými výhľadmi na okolie. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddelená toaleta s bidetom.  Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl so sofabed (160 x 200 cm) pre 2 osoby. Apartmán je vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

Služby:

  • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • klimatizácia
  • denné upratovanie
  • masáže (za poplatok)
  • možnosť zapožičania bicyklov
  • reštaurácia
  • možnosť školy varenia (za poplatok)
  • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)

 

Cena:

Suita pre 2 osoby od 245€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 370€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako free WIFI, požičanie bicyklov a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€/ osoba/ noc v termíne od 01.06. do 30.09.

 

Usadlosť je v prevádzke od 29. marca do novembra.

Počas hlavnej sezóny (09.08.-18.08.) usadlosť akceptuje ubytovanie na minimálne 4 noci, počas obdobia júl, august (okrem 09.08.-18.08.) je možné aj ubytovanie na kratšie obdobie – minimálne na 3 noci, počas obdobia jún, september, október je možné ubytovanie na minimálne 2 noci a počas obdobia od 29.03., apríl, máj, november je možné aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check-in: od 14:00 hod. do 19:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 10:00 hod.