• Popis

POPIS USADLOSTI

V starom majestátnom olivovom háji s kúzelným výhľadom na toskánsku panorámu a pobrežie Tyrhénskeho mora v pozadí, len tri minúty prechádzky od historického jadra kamennej dedinky Castegneto Carducci nájdete vidiecku usadlosť Carducci. Vo zvažujúcom sa kopci sa môžte potúlať v upravenej záhrade, oddýchnuť na lehátkach či dopriať si relaxačný kúpeľ s bublinkami (v pohári aj vo whirpool :)) v niektorej z víriviek (bazén v usadlosti nenájdete), a ak sa vám zachce poriadne si zaplávať, prechádzať sa prímorskou promenádou, popíjať drinky na pláži a mať jemný piesok vo vlasoch, cesta k pobrežiu trvá len pár minút jazdy autom. Dobrá správa pre gurmánov, usadlosť sa nachádza v historicky známej gurmánskej lokalite, kde nájdete famózne trattorie, poctivé farmy a vyhlásené vinárstva so svetovo známym menom, v usadlosti tieto lokálne vína môžte poochutnávať, čakajú vás tu aj bohaté domácke raňajky v elegantnej raňajkovej miestnosti s terasou pozerajúcou smerom k pobrežiu. Usadlosť by som odporučila pre rodiny s deťmi, ktorým nebude počas leta chýbať bazén, ale najmä párom či skupine priateľov rôznej vekovej kategórie:)

 

POPIS APARTMÁNOV

Usadlosť ponúka len 3 priestranné suity s obývacou časťou a vlastnou terasou a 4 izby rozdelené do dvoch kategórií. Celá vila bola nanovo zrekonštruovaná, takže napriek tomu, že uzriete všetky tradičné toskánske prvky, bude na vás interiér pôsobiť čisto, jasne, s prvkami moderného dizajnu, mne sa veľmi páčilo aj spojenie dreva s lokálnym kameňom, spojenie prírodných odtieňov farieb a myslím, že všetci tí, pre ktorých sú starožitný nábytok a veľa doplnkov typických pre staré toskánske usadlosti ťažko stráviteľné, tu sa budete cítiť veľmi príjemne 🙂 Všetky izby aj suity sú vybavené klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. V kúpeľni sú samozrejmosťou osušky a fén na vlasy. Všetky izby majú aj súkromné vonkajšie posedenie a suity majú súkromnú terasu s panoramatickým výhľadom.

 

Izba typu 1 – moderná izba pre 2 osoby s rozlohou 18 m2 sa nachádza na prízemí.  Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm) (možnosť postele oddeliť), kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou izby je súkromné vonkajšie posedenie so stolom a stoličkami. Izba je vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

Izba typu 2 – moderná izba pre 2 osoby a 1 dieťa s rozlohou 30 m2 sa nachádza na prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm) (možnosť postele oddeliť), kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou izby je súkromné vonkajšie posedenie so stolom a stoličkami. Izba je vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

Suita – moderná izba pre 2 osoby a 2 deti s rozlohou 38 – 42 m2 sa nachádza na prízemí alebo na poschodí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm) (možnosť postele oddeliť) a TV SAT, obývacia izba so sofabed pre dve deti, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou prízemnej suity je súkromné vonkajšie posedenie so stolom a stoličkami. Súčasťou suity na poschodí je panoramatická terasa so stolom a stoličkami. Suita je vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať prístelku.

 

Služby:

 • vírivka pre 4 osoby (v prevádzke od marca do októbra)
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • denné upratovanie
 • záhrada s miestami na relax
 • možnosť zapožičania bicyklov z externej firmy (za poplatok)
 • vychádzky po turistických chodníkoch
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
 • domáce zvieratá (zdarma)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 120€/ noc

Suita pre 2 osoby a 2 deti od 180€/noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,00€ / osoba nad 13 rokov / noc.

 

Usadlosť je v prevádzke celoročne. .

Mimo hlavnej sezóny (08.01.-09.04., 04.-16.05., 26.09.-24.12.) usadlosť akceptuje ubytovanie aj na 1 noc. V termínoch (10.04.-03.05., 17.05.-10.07., 28.08.-25.09., 25.12.-02.01.) usadlosť akceptuje ubytovanie na 2 noci. Počas hlavnej sezóny (11.07.-28.08.) usadlosť akceptuje ubytovanie na minimálne 5 nocí.

 

Check-in:  od 13:00 hod. od 18:00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 10:00 hod.