• Popis

POPIS VILY

Predstavujem vám exkluzívnu súkromnú vilu Babeth! Vila, ktorú mi ukázala naša milá susedka, sa nachádza neďaleko mestečka a predsa dokonale ukrytá pred ruchom hlavných ciest v pokojnom olivovom údolí. Obrovská súkromná záhrada s pohodlným záhradným sedením, ktorá hrá všetkými farbami, panoramatický bazén a jacuzzi, gril, malé fitness, bicykle, záhradný domček so sedením…ideálne miesto na leňošenie pod toskánskym slnkom! Vila má veľkorysých 350m2, päť romantických spální (každá s vlastnou kúpeľňou), množstvo spoločenských miestností s krbom, dve plne vybavené kuchyne a práčovňu. Hlavná vila je vhodná pre 10 dospelých osôb + 2 deti na sofabed. Jej teplé pastelové farby, starostlivo vyberané doplnky a množstvo dreva a kameňa vyvolávajú pocit domova. K vile je možné prenajať si aj útulný loft pre 2 dospelé osoby + 1 dieťa na sofabed, ktorý sa nachádza len pár metrov od vily v samostatnej kamennej vilke.

 

Hlavná kamenná vila sa rozprestiera na približne 350m2 viacerých úrovní poschodí. Prízemie je určené na stretnutia celej rodiny či skupiny priateľov, nájdete tu obrovskú jedáleň s krbom s výhľadom do záhrady, dve perfektne vybavené kuchyne s tradičnými terakotovými podlahami i stropmi, kamennými stenami ladené do príjemných pastelových odtieňov. Na prízemí sa nachádza aj viacero spoločenských miestností, kde môžete nerušene relaxovať pri televízii, dobrej knihe či pohári lahodného vína Chianti. V prízemnej časti sa tiež nachádza romantická spálňa s vlastnou kúpeľňou a toaletou.
Na poschodí nájdete zvyšné štyri spálne (tri spálne s manželskou posteľou, jedna s oddelenými posteľami), ktoré sú veľmi citlivo zariaďované v pastelových odtieňoch s dôrazom na detaily, každá zo spální má súkromnú kúpeľňu s toaletou. Na pochodí tiež nájdete krásny salónik s dominantným krbom. Celé poschodie vily je vybavené klimatizáciou.

Vila je vybavená free WIFI, klimatizáciou, krbom, TV SAT, trezorom, práčkou, sušičkou, žehličkou a žehliacimi potrebami. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

Romantický loft zariadený v rustikálnom štýle sa nachádza len pár metrov od hlavnej vily. Na jeho prízemí sa nachádza kúpeľňa a priestranná obývacia časť so sofabed pre 1 dieťa a krbom prepojená s plne vybaveným kuchynským kútikom. Na poschodí je romantická spálňa s kamennými stenami, terakotovým stropom, drevenou podlahou zariadená v príjemných prírodných farbách. Loft je vybavený klimatizáciou.

 

*Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta približne 1,3 km.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Služby:

 • bazén (5 x 15 m,  v prevádzke od mája do konca septembra) na krásnom panoramatickom mieste s elegantnými lehátkami so slnečníkmi, záhradným sedením a záhradným domčekom
 • vírivka
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • gril
 • vonkajšia murovaná pec na prípravu pizze (jej použitie je možné iba s profesionálnym kuchárom)
 • súkromná záhrada s miestami na relax
 • posilňovňa (zdarma)
 • možnosť zapožičania bicyklov (zdarma)
 • možnosť využiť služby súkromného kuchára (za poplatok)
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia vína a oleja
 • možnosť zapožičania detských postieľok a stoličiek (za poplatok)
 • možnosť baby sittingu (za poplatok)
 • hry pre deti
 • domáce zvieratá (iba malé, zdarma)

 

Cena:

Súkromná vila s loftom pre 12 osôb od 1800€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, posteľná bielizeň, uteráky/osušky (aj osušky k bazénu), 3x upratovanie počas týždňa, výmena uterákov/osušiek – 2x za týždeň, výmena posteľnej bielizne – 1x za týždeň, uvítací balíček s potravinami na prvé raňajky a využívanie doplnkových služieb ako bazén, gril, free WIFI, fitness, zapožičanie bicyklov a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 2,00€/ osoba nad 14 rokov/ noc (max. 7 nocí, v hotovosti), finálne upratovanie (350€ za vilu a 150€ za loft, v hotovosti), energie a kúrenie – budú vyúčtované podľa skutočnej spotreby (cena za týždeň sa pohybuje okolo 700€-800€), bezpečnostný depozit 1500€ (v hotovosti), ktorý bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole vily zistené žiadne poškodenie, v opačnom prípade depozit prepadne

 

Vila je v prevádzke od apríla do októbra.

Vila akceptuje ubytovanie na 7 nocí (sobota – sobota).

 

Check-in: od 16:00 hod. do 19:00 hod. (za neskorší príchod si majitelia vily účtujú poplatok)

Check-out: od 08:00 hod. do 10:00 hod.