• Popis

POPIS VILY

Na jednom zo zvlnených pahorkov toskánskeho vidieka okolo mestečka Bibbona, neďaleko Tyrhénskeho pobrežia sa majestátne týči prekrásna kamenná vila pre 8 osôb, kde si so svojou rodinou, či priateľmi vychutnáte toskánsku dovolenku v súkromí. Majiteľka vily, ktorá je známa svojim vycibreným vkusom a umeleckým cítením, sa rozhodlaťažký stredoveký nábytok vymeniť za štýlové kúsky a doplnky, pre ktoré cestuje do celej Európy a vo vile nimi vytvorila jedno čarovné miesto oddychu a sladkého ničnerobenia. Na prízemí vily sa nachádzajú 2 spálne s manželskou posteľou (160 x 200 cm), 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, plne vybavená kuchyňa, jedáleň s krbom, priestranná obývačka s priamym vstupom na terasu. Na poschodí sa nachádzajú  2 spálne s manželskou posteľou (160 x 200 cm), 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom. Vila je vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu,  free WIFI, TV SAT, jacuzzi (5 x 2 m) a grilom.

 

Sesterskou usadlosťou vily je čarovná RELAIS DI SASSO , ktorá sa nachádza len niekoľko sto metrov od vily a v ktorej môžte využívať dokonalé služby tejto usadlosti. Sľubujem vám, že tu budete ochkať na každom kroku, či už sa budete prechádzať po udržiavanej záhrade s výhľadom na dedinku Casale Marittimo (moja najobľúbenejšia toskánska), po elegantne zariadených spoločných miestnostiach, kde cítiť, že majiteľka sem vložila celé svoje srdce a dokonalý francúzsko-taliansky štýl, keď uvidíte personál, ktorý chodí oblečený ako z katalógu, keď ochutnáte dobroty v tunajšej reštaurácií, kde sa používajú prevažne produkty z ich vlastnej záhrady a farmy, alebo vyskúšate ich špičkové telové či tvárové ošetrenia v útulnom spa.

 

Služby:

  • jacuzzi 5×2 m2 (je vyhrievané, v prevádzke od konca apríla do začiatku novembra)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • gril
  • možnosť požičania bicyklov (zdarma v Relais di Sasso)
  • ochutnávka olivového oleja (za poplatok v Relais di Sasso)
  • škola varenia (za poplatok v Relais di Sasso)
  • možnosť zakúpenia olivového oleja (za poplatok v Relais di Sasso)
  • wellness a masáže (za poplatok v Relais di Sasso)

 

Cena:

Vila pre 8 osôb od 720€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás,  vodu, plyn, elektrinu, kúrenie, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako gril, bazén, free WIFI a parkovisko.

Cena nezahŕňa:  miestnu daň – 0, 50€/ osoba/ noc  od 01.05. do 30.09., bezpečnostný deposit pri príchode vo výške 950€, ktorý bude vrátený pri odchode v prípade nezistenia škody.

 

Usadlosť je v prevádzke od 01 apríla do 03 novembra.

Počas hlavnej sezóny (02.06.-21.09.) vila akceptuje len ubytovanie na 7 nocí (nedeľa – nedeľa), počas obdobia 01.04.-01.06. je možné aj ubytovanie na kratšie obdobie- minimálne na 5 nocí a počas obdobia 22.09.-03.11. je možné ubytovanie aj na jednu noc.

 

Check-in: od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 09:00 hod.