• Popis

POPIS USADLOSTI

Keď sa z vinárskeho mestečka Greve vyveziete po súkromnej ceste vysoko do kopcov, otvorí sa vám ten najkrajší výhľad na čarovnú opevnenú dedinku Montefioralle…výhľad, aký sa naskytne len hosťom tejto usadlosti. Kamennú vilu postavil ešte v 17.storočí známy florentínsky sochár ako vidiecke sídlo pre svoju rodinu, dnes ju vlastní sympatická anglická rodina a o hostí sa stará milá Talianka. Nebudem preháňať keď napíšem, že je to tu skutočne ako v rozprávke! Kamkoľvek sa pozriete, otvárajú sa vám nádherné panoramatické výhľady, terasy a balkón sú otočené tak, že si z nich vychutnáte ten najčarovnejší západ slnka, každý kúsok je tu vyšperkovaný, starožitný nábytok a tradičné toskánske prvky (terakotové podlahy, tradičné drevené stropy, pôvodný krb či drevené okná) dopĺňajú elegantné doplnky, textílie a citlivá rekonštrukcia, preto sa tu nebudete cítiť stiesnene ako v starých múzeách s typickou vôňou stariny. Ak by ste sebe a svojej rodine či priateľom radi dopriali niečo špeciálne, niečo viac, vrelo vám odporúčam zažiť dovolenkové dni práve tu…

 

*Z hlavnej cesty vedie do vily vidiecka príjazdová cesta, ktorá nie je vhodná pre autá s nízkym podvozkom.

 

POPIS VILY

Súkromná kamenná vilka pre 12 osôb (400m2) s čarovnými výhľadmi všade kam oko dovidí 🙂 Nachádza sa tu 5 priestranných spální s manželskou posteľou (160 x 200 cm) a 1 spálňa s oddelenými posteľami (90 x 190 cm), 5 kúpeľní so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou s bidetom, plne vybavená kuchyňa s jedálňou, obývačka, gril. Vilka ponúka niekoľko panoramatických terás, kde si môžete vychutnať raňajky, obed aj večeru. Súčasťou je aj súkromný bazén s podsvietením vhodným na nočné plávanie, s lehátkami a dáždnikmi. Samozrejmosťou vybavenia sú osušky, fén na vlasy, klimatizácia v niektorých spálňach, free WIFI a TV SAT.

 

SLUŽBY:

  • bazén (6×12 m, v prevádzke od mája do septembra)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • klimatizácia
  • práčovňa
  • gril
  • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
  • možnosť babysittingu (za poplatok)
  • domáce zvieratá (zdarma malé plemená)

 

Cena:

Vilka pre 12 osôb od 1800€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, kúrenie, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako gril, free WIFI a parkovisko

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,50€/ osoba/ noc, bezpečnostný depozit vo výške 1000€

 

Vila je v prevádzke celoročne.

Vila akceptuje len ubytovanie na 7 nocí (od soboty do soboty).

 

Check-in: od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 10:00 hod.