• Popis

POPIS USADLOSTI

Keď sa z vinárskeho mestečka Greve vyveziete po súkromnej ceste vysoko do kopcov, otvorí sa vám ten najkrajší výhľad na čarovnú opevnenú dedinku Montefioralle…výhľad, aký sa naskytne len hosťom tejto usadlosti. Kamennú vilu postavil ešte v 17.storočí známy florentínsky sochár ako vidiecke sídlo pre svoju rodinu, dnes ju vlastní sympatická anglická rodina a o hostí sa stará naša milá priateľka Babeth. Nebudem preháňať keď napíšem, že je to tu skutočne ako v rozprávke! Kamkoľvek sa pozriete, otvárajú sa vám nádherné panoramatické výhľady, terasy a balkón sú otočené tak, že si z nich vychutnáte ten najčarovnejší západ slnka, každý kúsok je tu vyšperkovaný, staraný, starožitný nábytok a tradičné toskánske prvky (terakotové podlahy, tradičné drevené stropy, pôvodný krb či drevené okná) dopĺňajú elegantné doplnky, textílie a citlivá rekonštrukcia,  preto sa tu nebudete cítiť stiesnene ako v starých múzeách s typickou vôňou stariny. Ak by ste sebe a svojej rodine, či priateľom radi dopriali niečo špeciálne, niečo viac, vrelo vám odporúčam zažiť dovolenkové dni práve tu…

 

POPIS VILY

Súkromná kamenná vilka pre 12 osôb ( 400 m2) s čarovnými výhľadmi všade kam oko dovidí J Nachádza sa tu 5 priestranných spální s manželskou posteľou ( 160 x 200 cm) a 1 spálňa s oddelenými posteľami ( 90 x 190 cm), 5 kúpeľní so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou s bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, obývačka, gril. Vilka ponúka niekoľko panoramatických terás, kde si môžete vychutnať raňajky, obed aj večeru. Súčasťou je aj súkromný bazén s podsvietením vhodným pre nočné plávanie, s lehátkami a dáždnikmi. Samozrejmosťou vybavenia sú osušky, fén na vlasy, klimatizácia v niektorých spálňach, free wifi a TV SAT.

 

SLUŽBY:

  • bazén (6 x 12 m2, v prevádzke od mája do septembra)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • klimatizácia
  • práčovňa
  • gril
  • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
  • možnosť babysittingu (za poplatok)
  • domáce zvieratá (zdarma)

 

Cena:

Vilka pre 12 osôb od 660€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, kúrenie, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako gril, free WIFI a parkovisko.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,50€/ osoba/ deň

 

Usadlosť je v prevádzke celoročne.

Usadlosť akceptuje len ubytovanie na 7 nocí ( sobota- sobota).

 

Check-in: od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 10:00 hod.