• Popis

POPIS USADLOSTI

Keď prejdete kovanou bránou dlllhú cyprištekovú alej, ocitnete sa na absolútne idylickom a pokojnom mieste toskánskeho vidieka. Majiteľka mi pri stretnutí s radosťou spomínala, že túto usadlosť navštevuje množstvo hostí aj desať rokov za sebou, pretože sa tu cítia ako doma..a presne ten pocit som tu mala aj jaJ Kamennú vilu s drevenými okenicami obklopuje krásna záhrada a množstvo terakotových kvetináčov obrastených kvetmi a napriek tomu, že pozostáva zo siedmych apartmánov, každý má vlastnú terasku a teda aj svoje súkromie. V záhrade je aj malé ihrisko pre deti a gril, kde môžte so svojimi blízkymi tráviť dlhé letné večery.

Sesterskou usadlosťou vily je čarovná RELAIS DI SASSO, ktorá sa nachádza len niekoľko sto metrov od vily a v ktorej môžte využívať dokonalé služby tejto usadlosti. Sľubujem vám, že tu budete ochkať na každom kroku, či už sa budete prechádzať po udržiavanej záhrade s výhľadom na dedinku Casale Marittimo (moja najobľúbenejšia toskánska), po elegantne zariadených spoločných miestnostiach, kde cítiť, že majiteľka sem vložila celé svoje srdce a dokonalý francúzsko-taliansky štýl, keď uvidíte personál, ktorý chodí oblečený ako z katalógu, keď ochutnáte dobroty v tunajšej reštaurácií, kde sa používajú prevažne produkty z ich vlastnej záhrady a farmy, alebo vyskúšate ich špičkové telové či tvárové ošetrenia v útulnom spa.

 

POPIS APARTMÁNOV

Apartmán 1 (45 – 60 m2) – apartmán pre 2 osoby, nachádza sa na prízemí alebo na prvom poschodí so spálňou manželskou posteľou (160 x 200 cm), obývacou izbou so sofabed, kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom. Súčasťou apartmánov je aj malá súkromná neoplotená záhradka so sedením a lehátkami.

Apartmán 2 (70 – 100 m2) – apartmán pre 4-6 osôb, nachádza sa na prízemí alebo na prvom poschodí s 2 spálňami s manželskou posteľou (160 x 200 cm)  alebo oddelenými posteľami, obývacou izbou so sofabed, kuchynským kútom,  kúpeľňou alebo 2 kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu,  free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom. Súčasťou apartmánov je aj malá súkromná neoplotená záhradka so sedením a lehátkami.

 

Služby:

  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • klimatizácia
  • práčovňa
  • gril
  • wellness a masáže ( za poplatok v Relais di Sasso)
  • možnosť zapožičania bicyklov (zdarma v Relais di Sasso)
  • reštaurácia (v Relais di Sasso)
  • možnosť školy varenia ( za poplatok v Relais di Sasso)
  • možnosť degustácie a zakúpenia olivových olejov ( za poplatok v Relais di Sasso)

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 80€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako gril, free WIFI a parkovisko.

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 0, 50€/ osoba nad 14 rokov/ noc  od 01.05. do 30.09.

 

Usadlosť je v prevádzke od 11. mája  do 02. novembra.

Počas hlavnej sezóny (01.06.-20.09.) usadlosť akceptuje len ubytovanie na 7 nocí (sobota – sobota), počas obdobia 11.05.-31.05. je možné aj ubytovanie na kratšie obdobie- minimálne na 5 nocí a počas obdobia 21.09.-02.11. je možné ubytovanie aj na jednu noc.

 

Check-in: od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 11:00 hod.