• Popis

POPIS USADLOSTI

Keď prejdete kovanou bránou dlllhú cypruštekovú alej jemne sa zvažujúcu do kopca, ocitnete sa na absolútne idylickom a pokojnom mieste toskánskeho vidieka. Majiteľka mi pri stretnutí s radosťou spomínala, že túto usadlosť navštevuje množstvo hostí aj desať rokov za sebou, pretože sa tu cítia ako doma…a presne ten pocit som tu mala aj ja. Kamennú vilu s drevenými okenicami obklopuje krásna záhrada a množstvo terakotových kvetináčov obrastených kvetmi a napriek tomu, že pozostáva zo siedmych apartmánov, každý má vlastnú terasku a teda aj svoje súkromie. V záhrade je aj malé ihrisko pre deti a gril, kde môžete so svojimi blízkymi tráviť dlhé letné večery. Usadlosť nemá bazén. 

 

Sesterskou usadlosťou vily je čarovná RELAIS DI SASSO, ktorá sa nachádza len niekoľko sto metrov od vily a v ktorej môžete využívať služby (bazén nie). Sľubujem vám, že tu budete ochkať na každom kroku, či už sa budete prechádzať po udržiavanej záhrade s výhľadom na dedinku Casale Marittimo (moja najobľúbenejšia toskánska), po elegantne zariadených spoločných miestnostiach, kde cítiť, že majiteľka sem vložila celé svoje srdce a dokonalý francúzsko-taliansky štýl, keď uvidíte personál, ktorý chodí oblečený ako z katalógu, keď ochutnáte dobroty v tunajšej reštaurácií, kde sa používajú prevažne produkty z ich vlastnej záhrady a farmy alebo vyskúšate ich špičkové telové či tvárové ošetrenia v útulnom spa.

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta.

 

POPIS APARTMÁNOV

Apartmán 1 (45 – 60 m2) – apartmán pre 2 osoby, nachádza sa na prízemí alebo na prvom poschodí so spálňou s manželskou posteľou (160 x 200 cm), obývacou izbou so sofa bed, kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom. Súčasťou apartmánov je aj malá súkromná neoplotená záhradka so sedením a lehátkami. 

Apartmán 2 (70 – 100 m2) – apartmán pre 4-6 osôb, nachádza sa na prízemí alebo na prvom poschodí s 2 spálňami s manželskou posteľou (160 x 200 cm) alebo oddelenými posteľami, obývacou izbou so sofa bed, kuchynským kútom,  kúpeľňou alebo 2 kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, vybavený klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom. Súčasťou apartmánov je aj malá súkromná neoplotená záhradka so sedením a lehátkami.

 

Služby:

  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • klimatizácia
  • práčovňa
  • gril
  • wellness a masáže (za poplatok v Relais di Sasso)
  • možnosť zapožičania bicyklov (zdarma v Relais di Sasso)
  • reštaurácia (v Relais di Sasso)
  • možnosť školy varenia (za poplatok v Relais di Sasso)
  • možnosť degustácie a zakúpenia olivových olejov (za poplatok v Relais di Sasso)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 80€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako gril, free WIFI a parkovisko

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 0,50€/ osoba nad 14 rokov/ noc od 01.05. do 30.09.

 

Usadlosť je v prevádzke od 14. mája do 14. októbra.

Počas hlavnej sezóny (29.05.-16.09.) usadlosť akceptuje len ubytovanie na 7 nocí s príchodom kedykoľvek okrem nedele. Počas obdobia 14.05.-28.05. a 17.09.-14.10. je možné aj ubytovanie na kratšie obdobie – minimálne na 5 nocí s príchodom kedykoľvek.

 

Check-in: od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 11:00 hod.