• Popis

POPIS USADLOSTI

Uprostred zelenej oázy, na kraji hustého lesa leží ukrytá kamenná vilka zdobená popínavými rastlinami a typickou terakotovou strechou. V tejto čarovnej vilke nájdete len päť apartmánov určených pre dvojice, ktoré sú starostlivo zariaďované a dolaďované samotnou majiteľkou usadlosti, ktorá je známa svojim vycibreným vkusom a chuťou za vysnenými kúskami do svojich domov cestovať po celej Európe. Túto usadlosť ladila do príjemných púdrových odtieňov doplnených o teplé tóny dreva a v Toskánsku tak typickú terakotu. Všetky apartmány sú elegantné a krásne svetlé, zútulnené sú peknými textíliami či doplnkami, preto sa tu človeku veľmi príjemne nažívaJ V záhrade nájdete aj bazén s lehátkami, gril s príjemným miestom na sedenie, kde môžte so svojimi blízkymi tráviť dlhé letné večery. Verím, že usadlosť La Rosa sa stane aj vašim kúskom raja počas toskánskej dovolenky  🙂

Sesterskou usadlosťou vily je čarovná RELAIS DI SASSO, ktorá sa nachádza len niekoľko sto metrov od vily a v ktorej môžte využívať dokonalé služby tejto usadlosti. Sľubujem vám, že tu budete ochkať na každom kroku, či už sa budete prechádzať po udržiavanej záhrade s výhľadom na dedinku Casale Marittimo (moja najobľúbenejšia toskánska), po elegantne zariadených spoločných miestnostiach, kde cítiť, že majiteľka sem vložila celé svoje srdce a dokonalý francúzsko-taliansky štýl, keď uvidíte personál, ktorý chodí oblečený ako z katalógu, keď ochutnáte dobroty v tunajšej reštaurácií, kde sa používajú prevažne produkty z ich vlastnej záhrady a farmy, alebo vyskúšate ich špičkové telové či tvárové ošetrenia v útulnom spa.

 

Self-catering ubytovanie = V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním, vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Self-catering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľnej bielizne, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

POPIS IZIEB

Izba 1 (80m2) – apartmán pre 2 osoby sa rozprestiera na prízemí, kde nájdete spálňu s manželskou posteľou (160 x 200 cm), kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletu s bidetom, obývačkou s krbom, kuchyňou, šatníkom. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu,  free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom.

Izba 2 ( 60m2) – apartmán pre 2 osoby, ktorý sa rozprestiera na dvoch poschodiach so spálňou s manželskou posteľou (160 x200 cm), kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, obývačkou s krbom, kuchyňou, šatníkom. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu,  free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom.

 

Služby:

  • jacuzzi 5×2 m2 (je vyhrievané, v prevádzke od konca apríla do začiatku novembra)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • klimatizácia
  • možnosť požičania bicyklov (zdarma v Relais di Sasso)
  • ochutnávka olivového oleja (za poplatok v Relais di Sasso)
  • škola varenia (za poplatok v Relais di Sasso)
  • možnosť zakúpenia olivového oleja (za poplatok v Relais di Sasso)
  • wellness a masáže (za poplatok v Relais di Sasso)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 90€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako free WIFI a parkovisko.

Cena nezahŕňa:  miestnu daň – 0, 50€/ osoba nad 14 rokov/ noc  od 01.05. do 30.09.

 

Usadlosť je v prevádzke od 27. apríla do 02. novembra.

Počas hlavnej sezóny (01.06.-20.09.) usadlosť akceptuje len ubytovanie na 7 nocí (sobota – sobota), počas obdobia 27.04.-31.05. je možné aj ubytovanie na kratšie obdobie- minimálne na 5 nocí a počas obdobia 21.09.-02.11. je možné ubytovanie aj na jednu noc.

 

Check-in: od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 10:00 hod.