• Popis

POPIS USADLOSTI

Uprostred zelenej oázy, na kraji hustého lesa, leží ukrytá kamenná vilka zdobená popínavými rastlinami a typickou terakotovou strechou. V tejto čarovnej vilke nájdete len päť apartmánov určených pre dvojice, ktoré sú starostlivo zariaďované a dolaďované samotnou majiteľkou usadlosti, ktorá je známa svojim vycibreným vkusom a chuťou za vysnenými kúskami do svojich domov cestovať po celej Európe. Túto usadlosť ladila do príjemných púdrových odtieňov doplnených o teplé tóny dreva a v Toskánsku tak typickú terakotu. Všetky apartmány sú elegantné a krásne svetlé, zútulnené sú peknými textíliami či doplnkami, preto sa tu človeku veľmi príjemne nažíva 🙂 V záhrade nájdete aj bazén s lehátkami, gril s príjemným miestom na sedenie, kde môžete so svojimi blízkymi tráviť dlhé letné večery. Verím, že usadlosť La Rosa sa stane aj vašim kúskom raja počas toskánskej dovolenky 🙂

 

Sesterskou usadlosťou vily je čarovná RELAIS DI SASSO, ktorá sa nachádza len niekoľko sto metrov od vily a v ktorej môžete využívať dokonalé služby tejto usadlosti. Sľubujem vám, že tu budete ochkať na každom kroku či už sa budete prechádzať po udržiavanej záhrade s výhľadom na dedinku Casale Marittimo (moja najobľúbenejšia toskánska), po elegantne zariadených spoločných miestnostiach kde cítiť, že majiteľka sem vložila celé svoje srdce a dokonalý francúzsko-taliansky štýl, keď uvidíte personál, ktorý chodí oblečený ako z katalógu, keď ochutnáte dobroty v tunajšej reštaurácií, kde sa používajú prevažne produkty z ich vlastnej záhrady a farmy alebo vyskúšate ich špičkové telové či tvárové ošetrenia v útulnom spa.

 

*Vila je vhodná pre páry a dospelé osoby.

*Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním, vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľnej bielizne, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

POPIS APARTMÁNOV

Apartmán 1 (80m2) – apartmán pre 2 osoby sa rozprestiera na prízemí, kde nájdete spálňu s manželskou posteľou (160 x 200 cm), kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletu s bidetom, obývačkou s krbom, kuchyňou, šatníkom. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom. Je vhodný pre telesne postihnuté osoby.

Apartmán 2 (60m2) – apartmán pre 2 osoby, ktorý sa rozprestiera na dvoch poschodiach so spálňou s manželskou posteľou (160 x 200 cm), kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, obývačkou s krbom, kuchyňou, šatníkom. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, fénom na vlasy a trezorom.

 

Služby:

 • jacuzzi 5 x 2 m (je vyhrievané, v prevádzke od mája do októbra)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • možnosť zapožičania horských bicyklov (zdarma v Relais di Sasso)
 • ochutnávka olivového oleja (zdarma v Relais di Sasso)
 • škola varenia (za poplatok v Relais di Sasso)
 • zabezpečenie nákupu potravín (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia čerstvého pečiva (za poplatok)
 • možnosť prehliadky farmy (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia olivového oleja (za poplatok v Relais di Sasso)
 • wellness a masáže (za poplatok v Relais di Sasso)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 180€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako free WIFI a parkovisko

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 0,50€/ osoba nad 14 rokov/ noc od 01.05. do 30.09.

 

Usadlosť je v prevádzke od 26. apríla do 12. októbra.

Počas hlavnej sezóny (15.06.-14.09.) usadlosť akceptuje len ubytovanie na 7 nocí (od soboty do soboty), počas obdobia mimo hlavnej sezóny je možné ubytovanie aj na kratšie obdobie – minimálne na 5 nocí, s príchodom kedykoľvek okrem nedele.

 

Check-in: od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 10:00 hod.