• Popis

POPIS USADLOSTI

V malebnom údolí neďaleko mestečka San Casciano in Val di pesa v oblasti Chianti leží čarovné vidiecke agroturizmo, o ktoré sa starajú manželia Marina a Paolo. Potrpia si na to, aby sa v ich usadlosti hostia cítili príjemne, ako na návšteve u blízkej rodiny a rovnako si potrpia na kvalitné lokálne produkty, vyrábajú extra panenský olivový olej, raňajky (ktoré sa podávajú v úžasných priestoroch bývalej stajne) podávajú z dobrôt z okolitých fariem a radi vám predstavia tradičné toskánske recepty na škole varenia s Elisabettou. Usadlosť obkolesuje udržiavaná záhrada s miestami na relax, ako i krásny bazén mimo ruchu zvyšku sveta. Len pár sto metrov od usadlosti sa nachádza typická fattoria, kam sa môžete prejsť na obed či večeru, alebo na malé posedenie pri vínku a syroch.

 

POPIS IZIEB

V usadlosti sa nachádza spolu 7 izieb pre 2-4 osoby, ktoré sú rozmiestnené v rôznych častiach usadlosti, majitelia tu vytvorili aj viacero spoločných útulných obývačiek, kde sa hostia môžu stretávať a vymieňať si svoje toskánske zážitky. Interiér predstavuje tradičný toskánsky štýl s typickými kamennými stenami, terakotovými podlahami, či stropmi s mohutnými drevenými trámami. Izby sú priestranné, zariadené starožitným vidieckym nábytkom, útulný pocit domova vyvolávajú aj príjemné teplé odtiene, ktoré boli podľa cítenia majiteľky použité. Izby sú vybavené free WIFI a kúpeľňami s fénom na vlasy a osuškami. Izba č. 7 je vhodná aj pre telesne postihnuté osoby.

 

Izba č. 1 – útulná izba s rozlohou 12 m2 pre 2 osoby. Spálňa s manželskou posteľou (150 x 190 cm) a kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Izba je vybavená free WIFI, osuškami a fénom na vlasy.

 

Izba č. 2 – útulná izba s rozlohou 14 m2 pre 2 osoby. Spálňa s manželskou posteľou (170 x 190 cm) a kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Izba je vybavená free WIFI, osuškami a fénom na vlasy.

 

Izba č. 3 – útulná presvetlená izba s rozlohou 15 m2 pre 2 osoby. Spálňa s manželskou posteľou (170 x 190 cm) a kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Izba je vybavená free WIFI, osuškami a fénom na vlasy.

 

Izba č. 4 – typická toskánska izba s rozlohou 18 m2 pre 2 osoby. Spálňa s manželskou posteľou (170 x 190 cm) a kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Izba je vybavená free WIFI, osuškami a fénom na vlasy.

 

Izba č. 5 – izba s rozlohou 20 m2 pre 3 osoby. Spálňa s manželskou posteľou (170 x 190 cm) a sofabed pre jednu osobu (110 x 190 cm), kúpeľňa s vaňou, bidetom a toaletou. Izba je vybavená free WIFI, osuškami a fénom na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku (85×190 cm).

 

Izba č. 6 – príjemná izba s rozlohou 22 m2 pre 4 osoby. Spálňa s manželskou posteľou (170 x 190 cm), sofabed pre dve osoby (160 x 185 cm) a kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Izba je vybavená free WIFI, osuškami a fénom na vlasy.

 

Izba č. 7 – izba s rozlohou 22 m2 pre 2 osoby. Spálňa s manželskou posteľou (170 x 190 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Izba je vybavená free WIFI, osuškami a fénom na vlasy. Možnosť pridať jednu prísteľku (85×190 cm). Apartmán je vhodný pre telesne postihnuté osoby.

 

Služby:

 • bazén (15 x 7,5 m, hĺbka: 1,4 m, v prevádzke od 25.04. do 30.09.)
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • kúrenie
 • denné upratovanie, finálne upratovanie
 • práčovňa
 • gril
 • záhrada s miestami na relax
 • vychádzky po turistických chodníkoch
 • možnosť súkromnej večere so šéfkuchárom pre skupiny (za poplatok)
 • možnosť školy varenia pre minimálne 6 osôb (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia vína (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
 • domáce zvieratá (zdarma)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 85€/ noc

Izba pre 4 osoby od 125€/noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii:

Pri rezervácii posielame záväznú prihlášku a obchodné podmienky, ktoré klient vyplní, podpíše a scan dokumentov pošle späť. Ak je rezervácia viac ako 100 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšných 50% sumy sa hradí 100 dní pred príchodom. Ak je rezervácia 100 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy. Takto je to nastavené majiteľmi víl a my to musíme rešpektovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné a finálne upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 2,00€ / osoba nad 14 rokov / noc.

 

Vila je v prevádzke od 13.03. do 06.01.

Vila akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check-in: od 14:00 hod. do 19:00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 10:00 hod.