• Popis

POPIS USADLOSTI

Túto roztomilú mestskú vilu som náhodne objavila, keď som sa kúsok od nej kochala rozprávkovým západom slnka. „Palazzo“ pochádzajúce ešte zo 14. storočia sa nachádza na malom námestíčku v srdci historického centra Montepulciana a pešo sa za krátku chvíľu dostanete nielen k najobľúbenejším pamiatkam, ale aj na večeru či príjemné posedenie pri vínku. A viete čo sa mi tu páči najviac? To, že sa tu cítite ako doma…že toto miesto má dušu. Izby, aj spoločné priestory sú zariadené nielen z kvalitných materiálov, ale domáci rovnako dbali na toskánsku tradíciu a všetky miestnosti citlivo skrášlili milými doplnkami. Majiteľka je veľmi príjemná pani, ktorá vás s láskou privíta (nie obyčajne, ale vínom v ich enotéke), predstaví vám okolie a keďže žije v rovnakej vile, rada vám bude asistovať, ak budete čokoľvek potrebovať.

 

POPIS IZIEB

Na poschodí vily sa nachádzajú 4 izby a spolu sa sem zmestí len 9 osôb čo je výborná správa pre všetkých milovníkov malých, intímnych miest s rodinnou atmosférou. Všetky izby sú ladené do príjemných prírodných odtieňov, zariadené kúskami z rodinnej zbierky starožitného nábytku a všetky poskytujú nádherné výhľady do romantického údolia Val D´orcia alebo Val di Chiana. Majitelia sa rozhodli zariadiť izby pre náročných klientov, čomu napovedá aj kvalitný obsah minibaru, kozmetika či kvalitné hypoalergénne matrace a posteľné prádlo. Všetky izby sú vybavené TV SAT, DVD, klimatizáciou/kúrením, telefónom, trezorom, uterákmi/osuškami, minibarom. Kúpeľne sú vybavené priestranným sprchovacím kútom, fénom na vlasy, županmi a špeciálnou kozmetikou. Wifi pripojenie je nielen na izbách, ale i vo všetkých spoločných priestoroch.

 

Standard Queen – Do príjemných žlto-oranžových tónov ladená izba (14m2) pre 2 osoby s manželskou posteľou (160 x 200 cm) s úchvatnými výhľadmi do údolia a na stredoveké hradby mesta, kúpeľňa (5,8m2) s priestranným sprchovacím kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

Standard King – Svetlá, do pastelovo-žltých tónov ladená izba (18m2) pre 2 osoby s manželskou posteľou z 19. storočia (180 x 200 cm) s úchvatnými výhľadmi do romantického údolia Val di Chiana, kúpeľňa (3,4m2) s priestranným sprchovacím kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

Superior – Priestranná izba (25m2) pre 2 osoby s manželskou posteľou z 19. storočia (180 x 200 cm) s úchvatnými výhľadmi do údolí obklopujúcich mesto, kúpeľňa (5m2) s priestranným sprchovacím kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

Suita – Očarujúca priestranná izba (26m2) pre 3 osoby, v ktorej najviac rezonuje pamiatka čias minulých. Izba susedí s vedľajšou kaplnkou, očarí vás tu pôvodný kamenný oblúk za manželskou posteľou (190 x 200 cm), gotický oblúk v kúpeľni, ktorý bol kedysi hlavným vchodom do kostola či nedávno objavená tajná izba, do ktorej sa dostanete úzkymi schodíkmi a nachádza sa tu posteľ pre 1 osobu (80 x 200 cm). Kráľovská kúpeľňa (9,5m2) s priestranným sprchovacím kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, PC, free WIFI, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

 

Služby:

  • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko (2 parkovacie miesta)
  • klimatizácia
  • denné upratovanie
  • práčovňa/sušiareň/žehliace služby (za poplatok)
  • ubytovanie sa nachádza v historickom centre mesta s pešou dostupnosťou všetkých dôležitých monumentov a služieb
  • enotéka (winebar) a bistro so širokou ponukou lokálnych aj svetových vín
  • možnosť degustácie a zakúpenia vína (za poplatok)
  • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 250€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky formou bufetových stolov, využívanie doplnkových služieb vily ako wifi, parkovanie, denné upratovanie, finálne upratovanie, energie, osušky/uteráky/posteľné prádlo

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€/ osoba nad 12 rokov/ noc

 

Vila je v prevádzke celoročne okrem termínov 07.01.-10.02. a 24.-26.12.

Vila akceptuje aj ubytovanie na 1 noc, ale v termínoch Veľká noc, 02.06., 15.08., 01.11., 08.12. a 31.12.2022 na min. 2-3 noci. 

 

Check-in: od 13:00 hod. do 20:00 hod. (neskorší príchod je spoplatnený majiteľmi)

Check-out: do 11:00 hod.