• Popis

POPIS USADLOSTI

V roku 1920 bola postavená elegantná kamenná vila, ktorá sa nachádza na okraji rozprávkového údolia Conca D´Oro pri dedinke Panzano in Chianti, kde zažijete jedny z najnádhernejších toskánskych panorám. Verím, že budete očarení rovnako ako ja, keď som toto miesto na svojich potulkách objavila:) Najviac ma očarila dokonalá záhrada obklopujúca vilu…plná rôznorodých kvetín, krov a stromov, mohutné cyprišteky vytvárajúci príjemný tieň i rozľahlý trávnik mäkký ako ten najkvalitnejší koberec. Panoramatickému bodu zvlnenej záhrady kraľuje krásny bazén a terasa, kde sa podľa mňa mnohí z vás rozhodnú ostať v Toskánsku navždy:)

 

POPIS APARTMÁNOV

Vo vile nájdete len 6 izieb/apartmánov, preto toto miesto ostáva oázou pokoja aj pri plnej obsadenosti. Atmosféra je tu tradične toskánska, apartmány  majú pôvodné terakotové podlahy i vysoké svetlé steny so stropom zdobeným mohutnými drevenými trámami, krásne drevené okná, čarovné doplnky kvalitné postele a nábytok, kde pani majiteľka príjemne zladila moderné so starožitným a vytvorila tým veľmi príjemný efekt. Keďže je to staršia pani, niektoré z jej doplnkov vám vyvolajú úsmev na tvári, každopádne ja som sa tu cítila veľmi príjemne:) Vrelo vám toto miesto odporúčam Toskánci:) Izby sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, free WIFI, TV SAT a trezorom. Každý apartmán má navyše aj plne vybavenú kuchyňu a súkromné posedenie na záhradke. V kúpeľni nájdete fén na vlasy aj osušky.

 

Izba č. 1– Izba pre 2 osoby s rozlohou 20 m2 s privátnym vstupom sa nachádza na prvom poschodí. Spálňa s manželskou posteľou s výhľadom na záhradu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Izba je vybavená malou chladničkou, klimatizáciou, free WIFI, TV SAT a trezorom.

 

Izba č. 2 – Izba pre 2 osoby s rozlohou 20 m2 s privátnym vstupom sa nachádza na prvom poschodí. Spálňa s manželskou posteľou s výhľadom na záhradu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Izba je vybavená malou chladničkou, klimatizáciou, free WIFI, TV SAT a trezorom.

 

Apartmán č. 1 – Dvojpodlažný apartmán pre 2 osoby s rozlohou 44 m2. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa, jedáleň, obývacia izba a oddelená toaleta. Na prvom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (možnosť postele oddeliť) , kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Apartmán je vybavený súkromným posedením na záhrade, klimatizáciou, free WIFI, TV SAT a trezorom.

 

Apartmán č. 2 –  Apartmán pre 2 osoby s rozlohou 49 m2 sa nachádza na prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (možnosť postele oddeliť) s výhľadom na záhradu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou. Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl a obývačka. Apartmán je vybavený súkromným posedením na záhrade, klimatizáciou, free WIFI, TV SAT a trezorom.

 

Apartmán č. 3 – Apartmán pre 2-4 osoby s rozlohou 60 m2 sa nachádza na druhom podlaží. Spálňa s manželskou posteľou (možnosť postele oddeliť) s výhľadom na záhradu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, obývacia izba so sofabed pre dve osoby. Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl a obývačka. Apartmán je vybavený súkromným posedením na záhrade, klimatizáciou, free WIFI, TV SAT a trezorom.

 

Apartmán č. 4 – Apartmán pre 2 osoby s rozlohou 61 m2 sa nachádza na prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (možnosť postele oddeliť) s priamym vstupom na záhradu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a tiež s priamym vstupom na záhradu. Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl a obývačka. Apartmán je vybavený súkromným posedením na záhrade, klimatizáciou, free WIFI, TV SAT a trezorom. Apartmán je vhodný pre telesne postihnuté osoby.

 

Služby:

 • bazén (15×7 m, hĺbka 1,5m, v prevádzke od mája do októbra)
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • denné upratovanie (za poplatok)
 • práčovňa (za poplatok)
 • gril
 • záhrada s miestami na relax
 • posilňovňa
 • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok)
 • vychádzky po turistických chodníkoch
 • reštaurácia
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
 • domáce zvieratá (zdarma)

 

Cena:

Izba pre dve osoby od 150€ / noc

Apartmán pre dve osoby od 180€ / noc

Apartmán pre štyri osoby od 195€ / noc

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie po týždni a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc

 

Usadlosť je v prevádzke celoročne.

Minimálny počet nocí sú 3 noci.

 

Check-in: od 14:00 hod. do 18:00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 10:00 hod.