• Popis

POPIS USADLOSTI

Toto krásne ubytovanie som objavila, keď som sa kochala mestským palácom zo 16. storočia v čarovnom historickom centre Montepulciana, kde bola kedysi zhromažďovaná najväčšia zbierka etruského umenia. Privítala ma veľmi milá majiteľka Cinzia, ktorá sa spolu so svojim synom o hostí a celé ubytovanie s láskou stará a už vtedy som mala pocit, že toto bude miesto, ktoré by som vám rada predstavila. Nachádza sa tu len 5 priestranných izieb s vysokánskymi stropmi s majstrovským zdobením, ktoré sú pozostatkami dôb minulých. Autentický ráz Toskánska dopĺňa starožitný nábytok, miestnym majstrom kované postele, romanticky rozviate záclony či terakotová podlaha. Toto miesto je vhodné pre vás všetkých, ktorí neradi na svojich dovolenkách používate auto, pretože odtiaľto to máte skutočne pár krokov k najslávnejším monumentom, na nákupy či posedenie pri výbornom jedle a vínku. Gracciano je miesto, kde sa môžete cítiť ako doma aj v srdci Toskánska 🙂

 

POPIS IZIEB

Mestská vila Gracciano ponúka 5 priestranných a elegantných izieb v srdci historického centra Montepulciana. (Izba č. 1 má veľkosť 25m2, izba č. 2 35m2 a nachádza sa tu aj sofabed pre 1 osobu, izba č. 3 má 25m2, izba č. 4 33m2 a izba č. 5 veľkorysých 38m2 a rovnako sa tu nachádza aj sofabed pre 1 osobu). Útulne zariadené a svetlé izby majú free wifi, SAT TV (maličký), klimatizáciu/kúrenie, malú chladničku, rýchlovarnú kanvicu. V kúpeľni, samozrejme, nájdete osušky či fén na vlasy, všetky kúpeľne sú vybavené sprchovým kútom, toaletou a bidetom. Izby majú idylické výhľady do kamenných uličiek či na krásny kostol vedľa. Rodinná atmosféra a toskánska pohostinnosť dávajú tomuto miestu rozmer nezabudnuteľnej dovolenky.

 

Služby:

  • free WIFI
  • parkovanie neďaleko vily (zdarma)
  • klimatizácia a kúrenie (centrálne ovládané)
  • talianske raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania (v neďalekej kaviarni)
  • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
  • ubytovanie sa nachádza v historickom centre mesta s pešou dostupnosťou všetkých dôležitých monumentov a služieb

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 130€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, talianske raňajky v neďalekej kaviarničke, využívanie doplnkových služieb vily ako wifi, parkovanie, denné upratovanie, finálne upratovanie, energie, osušky/uteráky/posteľné prádlo.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€ / osoba nad 12 rokov / noc

 

Sezóna od apríla do neskorej jesene.

 

Check-in: od12:00 hod. do 20:00 hod. (neskorší check-in je možný len v nevyhnutných prípadoch)

Check-out: do 10:00 hod.