• Popis

POPIS VILY

Na malebnom toskánskom vidieku len 18 km od krásnych pláží, obklopená nekonečnými radmi olivových hájov, lesov a cypruštekov stojí táto oáza pokoja, zaradená medzi vyberané “healing” rezidencie sveta. Mladí majitelia Ceren a Giulio sú neskutočne príjemní a milí ľudia, kouči, venujú sa jóge, meditáciám, práci s energiami a v srdci toskánskeho vidieka sa rozhodli vytvoriť miesto, kde dokonale zrelaxujete, načerpáte nové sily či inšpiráciu. Kamenná vila je celá ladená do príjemných bielych a prírodných odtieňov, nájdete tu krásne miesta na relax i krásny bazén, priestor na jógu a meditácie, ateliér, v ktorom môžete rozvíjať svoje umelecké vlohy, hostia majú k dispozícii i plne vybavenú kuchyňu s výhľadom do záhrady, kde majitelia pestujú organickú zeleninu a ovocie. Hneď v susedstve sa nachádza malý ranč s koňmi pre milovníkov jazdy na koňoch. Toto jedinečné miesto odporúčam všetkým, ktorý chcú zažiť zopár dní v skutočne pokojnom prostredí, len vypnúť, venovať sa svojmu telu a duchu v krásnom prostredí Toskánska. 

 

*Vila je ADULTS ONLY – akceptuje ubytovanie osôb starších ako 16 rokov. 

*Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta približne 100 m.

 

POPIS IZIEB

Táto vila ponúka len 4 izby s rozlohou 20m2 spolu pre 8 osôb a je preto skutočnou oázou pokoja a talianskej “la dolce vita” filozofie. Celá vila bola nanovo zrekonštruovaná, takže napriek tomu, že uzriete všetky tradičné toskánske prvky, bude na vás interiér pôsobiť čisto, jasne, príjemne, mne sa veľmi páčilo aj spojenie dreva a bielej farby, spojenie prírodných odtieňov farieb a myslím, že všetci tí, pre ktorých sú starožitný nábytok a množstvo doplnkov typických pre staré toskánske usadlosti ťažko stráviteľné, tu sa budete cítiť veľmi príjemne 🙂 Všetky izby majú manželskú posteľ (160 x 200 cm) a sú vybavené klimatizáciou, free WIFI, mini chladničkou a trezorom. V kúpeľni sú samozrejmosťou osušky a fén na vlasy. Všetky izby majú aj súkromné vonkajšie posedenie s výhľadom na toskánsku krajinu.

 

Služby:

  • bazén (15 x 7 m, v prevádzke od júna do septembra)
  • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko
  • denné upratovanie
  • hodiny jogy, vedené meditácie, gongový kúpeľ, koučing, liečenie a masáže (za poplatok)
  • možnosť požičania bicyklov (za poplatok)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 360€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 4,50€/ osoba/ noc

 

Vila je v prevádzke od 1. júna do 15. septembra.

Vila akceptuje pobyt na min. 3 noci a len osoby staršie ako 16 rokov.

 

Check in: od 14:00 hod. do 24:00 hod.

Check out: do 12:00 hod.