• Popis

POPIS USADLOSTI

Krásna renesančná Vila Holland sa rozprestiera na pokojnom panoramatickom mieste mimo rušných ciest obklopená hustými lesmi, olivovými hájmi, vinicami a starými mohutnými cyprusmi. Ozdobou je romantický park s fontánami, neskutočnými záhradami, ružovými či levanduľovými záhonmi a umeleckými dielami, na jej pozemku sa tiež nachádza kaplnka z roku 1647. Lokalita je svojou panenskou prírodou a pestrou krajinou ideálna na rodinnú dovolenku, cykloturistiku či na trávenie pohodových chvíľ v pokojnom vidieckom prostredí.
(Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta.)

 

POPIS APARTMÁNOV

Vila Holland ponúka exkluzívne self-catering apartmány v romantickom prostredí. Všetky boli veľmi citlivo zrenovované a zariadené pod prísnym dohľadom BELLE ARTE, disponujú maximálnym komfortom. Apartmány sú vzdušné, majú tradičné podlahy z toskánskej terakoty, elegantné spálne s najkvalitnejšími matracmi a posteľným prádlom, mramorové kúpeľne. Veľmi štýlové kuchyne sú plnevybavené riadom a spotrebičmi najvyššej kvality. Obývacia izba je vybavená TV, rádiom, cd prehrávačom, satelitom a trezorom. Klimatizované sú iba priestory spální. Každý apartmán má súkromnú terasu so záhradným sedením a Weber grilom. Samozrejmosťou je posteľná bielizeň, osušky, fén na vlasy, free WIFI, sieťky proti hmyzu a krásne výhľady na okolité kopce Chianti.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán 1 – Apartmán pre 4-6 osôb s rozlohou 120 m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 2 – Apartmán pre 2-4 osoby s rozlohou 80 m2, 1 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x mramorová kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 3 – Apartmán pre 4-6 osôb s rozlohou 100 m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 4 – Apartmán pre 6-8 osôb s rozlohou 168 m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa (1 x so sprchovacím kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 5 – Apartmán pre 6-8 osôb s rozlohou 142 m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou, 3 x mramorová kúpeľňa ( 1x so sprchovacím kútom, 1x s vaňou, 1 x s vaňou a sprchovacímm kútom ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na 2 podlažiach.

Apartmán 6 – Apartmán pre 6-8 osôb s rozlohou 161 m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou, 3 x mramorová kúpeľňa ( 2 x so sprchovacím kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na 2 podlažiach.

Apartmán 7 – Apartmán pre 2-6 osôb s rozlohou 114 m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa ( 1 x so sprchovacím kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na 2 podlažiach.

Vila 1 – Elegantná vila pre 5-7 osôb s rozlohou 150 m2, so záhradou s rozlohou 3000 m2, 3 x spálňa ( 2 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x spálňa pre 1 osobu.), 2 x mramorová kúpeľňa ( 1 x so sprchovacím kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Vila má 2 podlažia.

Vila 2 – Súkromná luxusná vila pre 10 osôb s rozlohou 300 m2, s ružovou záhradou, fontánou a súkromným bazénom 6x12m z travertínu, 5 x spálňa ( 4 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x spálňa s oddelenými posteľami ), 4 x mramorová kúpeľňa ( 3 x so sprchovacím kútom, 1 x s masážnou vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou a elegantná obývacia izba, TV s plochou obrazovkou, satelit, DVD player, rádio, trezor.

 

Služby:

 • 3 bazény (6 x 12 m, 7 x 14 m, 8 x 14m, v prevádzke od mája do septembra) so slnečníkmi a lehátkami
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • súkromný gril v každom apartmáne
 • stolný tenis
 • požičanie bicyklov (za poplatok)
 • súkromný park
 • služby súkromného šéfkuchára
 • možnosť organizovať svadby (vila má súkromnú kaplnku z roku 1647)
 • práčovňa so sušičkou (zdarma)
 • degustácie vín v blízkom rodinnom vinárstve
 • detské ihrisko
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 135€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 155€/ noc

Apartmán pre 6 osôb od 190€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, výmenu bielizne (1x týždenne) a upratovanie (2x týždenne), vodu, plyn, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako gril, bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestna daň 1,50€/osoba nad 14 rokov/noc – maximálne 7 nocí, spotreba elektrickej energie, bezpečnostný depozit – 250€ v hotovosti, ktorý bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole apartmánu zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne.

 

Vila je v prevádzke od konca apríla do konca októbra.

Vila 2 akceptuje len ubytovanie na 7 nocí (sobota-sobota).

Vila akceptuje ubytovanie na 4 noci v ostatných apartmánoch.

 

Check-in:  od 16:00  hod. do 20:00 hod. (Váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 10:00 hod.