Referencie našich hostí

by admin

Agnesa Zliechovcová, Liptovská Štiavnica, 7.September 2021

Milá Zdenka a celý team!  

Chceme sa Vám s manželom ešte raz poďakovať za krásny pobyt v Bibbone. Naše ubytovanie La Rosa bolo priestranné, čistučké, krásne zariadené. Hlavná usadlosť Relais di Sasso, kde sme mali zabezpečené raňajky a často sme tam chodili aj na večeru, je dokonalosť sama o sebe. Architektonicky, gastronomicky ako aj prístupom veľmi milého personálu. Mestečko Bibbona dýcha autentickosťou, so svojimi krásnymi uličkami, kamennými domami a úžasnými reštauráciami. Pláže v Marina di Bibbona tiež prekrásne, najčastejšie sme boli na Bagno Cormorano. Takisto bol veľmi dobrý nápad požičať si bicykle na celý týždeň, nakoľko sme na nich jazdili denne. Určite budeme ešte dlho čerpať z tejto dovolenky, z tých neskutočných  západov slnka na Relais di Sasso, z gastronomických zážitkov a z celej atmosféry Toskánska. Takže spokojnosť so všetkým. A o.i. nás príjemne prekvapili aj ceny, teda pomer cena a kvalita jedál a k tomu ešte tie super vínka 🙂  

Posielame srdečný pozdrav 

Agnesa a Ján 🙂 

Viera Michñová, Bratislava, 31.August 2021

Dobrý deň Zdenka,

Celý pobyt aj ubytovanie splnil na 100 percent našu predstavu o pohodovej dovolenke. Minimum ľudí v usadlosti, priateľskí majitelia. Pohodu a absolútny relax sme občas spojili s návštevou zaujímavých miest v okolí.

Oceňujem aj vašu ústretovosť a užitočné rady pri našom plánovaní výletov. 

Oddýchli sme si, videli a vyskúšali mnoho zaujímavého. Určite sa ešte vrátime 🙂

S pozdravom

Viera

Zuzana Miškolciová, Bratislava, 31.August 2021

Milá Zdenka,

zasielame srdečné a krásne pozdravy z Budapešti.

Dovoľujeme si aj touto cestou poďakovať za nádherné dovolenkové dni, ktoré  hlavne Tvojou  zásluhou splnili naše očakávania. Usadlosť Alfani a jej majitelia sú výnimoční a milí ľudia. Odovzdajte im ešte raz naše poďakovania.

V prílohe zasielam jednu spomienkovú fotografiu na našu rodinku.

Po super oddychových dňoch sme sa vrátili do každodenného života, ale verím, že  postupne sa  bude zlepšovať situácia a na budúci rok to už bude lepšie.

Želáme Vám  a manželovi hlavne veľa zdravia, nových síl, aby sa Vám darilo.

Prajeme pekný letný víkend.

 Zuzana a Ľubo Miškolcioví

 

Lenka Veselá, Veľký Krtíš, 27.August 2021

Krásny deň Vám prajem Zdenka,

v prvom rade Vám chcem veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie tohto čarovného pobytu. 🙂

Náš pobyt v Toskánsku bol úžasný, od ubytovania, cez cestovateľské potulky až po famózne gastronomické zážitky.

Vďaka Vašim tipom sme nemali problém zaparkovať aj vo väčších mestách, videli sme všetky základné turistické body, no ešte viac nás zaujali všetky malé mestečká s neuveriteľnou typickou talianskou atmosférou.

Pobehali sme toho za tých 5 dní skutočne mnoho, a napriek tomu sme si stihli aj oddýchnuť, k čomu nám slúžilo skvelé ubytovanie v srdci toskánskej prírody, kde sme boli obklopení olivovníkmi a viničom.

Neviem ani popísať ako úžasne sme sa tam cítili a ako skvelo sa o nás postarali členovia rodiny Alfani.

V prílohe Vám posielam aj nejaké fotky, kde určite najčarovnejší zážitok bol „Tasting“ domácich produktov farmy Alfani, no tiež ich dobré raňajky a príjemný oddych pri bazéne.

No proste nemáme čo vytknúť 🙂

Ešte raz Vám ďakujem a určite sa ku Vám do Toskánska ešte vrátime.

Pozdravujem zo Slovenska,

Lenka

 

Zuzana Tiliščáková, Hrašovík, 12.August 2021

Dobrý deň prajem,

aj touto cestou by som sa vám, celému tímu chcela v mene mojom i v mene môjho manžela poďakovať za možnosť, stráviť aspoň tých pár dní na prekrásnom mieste – Usadlosť Campagna.

Úsadlosť bola čarovná, personál milý a ochotný, jedlo fantastické a to more…, pláž vo Vade (Spiagge Bianche)… – to bola jedna rozprávka.

Veľmi pekne ďakujeme za všetko – za výber usadlosti i za vaše služby. Oceňujem, že na každú našu otázku, žiadosť o tip kam ísť, čo navštíviť, ako sa niekam dostať, ste reagovali promptne a Vami poskytnuté informácie boli „maximálne“ o:).

Ďakujeme a do skorého videnia o:)

Zuzana Tiliščáková

 

Martina Nováková, Zbehy, 12.August 2021

Milá Zdenka, Martin a celý tím,

chceme Vám poďakovať za nádhernú dovolenku, ktorú sme strávili v Toskánsku pod taktovkou Sí Toskánsko v termíne 26.07.2021 – 06.08.2021 vo Vile Ilaria v malebnej dedinke Montefiridolfi. Vila Ilaria nám poskytla komfortné ubytovanie s dostatkom priestoru pre našu skupinu a tiež veľkorysý vonkajší priestor na športové vyžitie s bazénom.  Špeciálne by sme Vám chceli poďakovať za sprostredkovanie nádherných cestovateľských a gurmánskych zážitkov, ktoré by sme bez vašej pomoci nezažili. Tiež nám pomohola tvoja kniha Sí, Toskánsko!

Chceme vyzdvihnúť tvoj osobný záujem o každého klienta, snahu maximálne naplniť očakávanie nás „toskáncov“.

Nesmieme zabudnúť na našu sprievodkyňu Štěpánku, ktorá nám spolu s Tebou pripravila nezabudnuteľný program výletov do toskánskych miest.

Prajeme Vám veľa klientov, spokojných minimálne tak, ako sme boli spokojní my…

Martina, Ivka, Miro, Slávo, Matúš, Filip a Jojo

 

Petra Uherová, Bratislava, 11.August 2021

Dobrý deň Zdenka,

Ďakujeme, dovolenka bola úžasná. Ubytovanie na jednotku, pekné, čisté, veľmi milí domáci. Veľmi oceňujem, že tam nebolo veľa ľudí. Človek nemusel hľadať voľné lehátka okolo bazéna… ale naopak, veľmi príjemná intímna atmosféra. Užili sme si aj výlety do Florencie, Luccy, boli sme pri mori, v La Cerrette. Všade úžasné jedlo… v Casa mii naozaj ako doma. Blue bar 👍  Ešte raz ďakujeme za cenné rady.

Pozdravujeme a prajeme ešte príjemný zvyšok leta.

Petra a Tomáš

 

Ondřej Vácha, Kolín, 2.August 2021

Velice děkujeme Zdeňce za ochotu a servis během celé dovolené. Díky praktickým tipům v knize a osobnímu doporučení jsme každý den nemuseli řešit co budeme dělat a měli tím zajištěný program po celou dobu dovolené. Skvělý servis, perfektní ubytování a překrásné Toskánsko, díky této kombinaci jsme zažili jednu z nejlepších dovolených! Děkujeme a brzy zase na viděnou.

Váchovi

Peter P., Bratislava, 28.Júl 2021

Dobrý deň Zdenka,

S organizáciou pobytu sme boli veľmi spokojní, všetky informácie pred cestou sme dostali správne a včas, nemali sme žiadne nezodpovedané otázky alebo neúplné pokyny.

Ubytovanie bolo vybrané výborne, v rámci lokality sa jednalo o tú najlepšiu možnosť. Kvalita služieb v ubytovaní bola perfektná, nebol dôvod na žiadnu nespokojnosť.

Zvlášť nás potešilo, že si splnila aj naše želanie na prenájom Vespy. Lokalita, odkiaľ sme na našu túru Toskánskom na štýlovej motorke vyrážali, bola z Tvojej strany zvolená úplne najlepšie, v srdci kraja Chianti. Prenajímateľ nám odporučil aj vhodnú trasu a vybavil nás praktickou mapou.

Rovnako sme vďační aj za doporučenie a zariadenie rezervácií v štýlových reštauráciách.

Už sa tešíme na jeseň, kedy by sme sa chceli do Toskánska zasa pozrieť a zažiť spolu s miestnymi čas zberu olív a výroby olivového oleja. Môžeš nám zasa niečo odporučiť a zorganizovať? 

Ďakujem, prajem Ti pekný deň a pozdravujem

Peter

 

Veronika Dušánková, Dymokury, 28.Júl 2021

Krásný den Zdenka,

po příjezdu domů jsme hned naskočili do pracovního kolotoče, tak mi nezbýval ani čas na odpověď🙈. Italské tempo života se mi tady prostě nedaří udržet😁. Bylo to báječné jako vždy👍, užili jsme si to maximálně a rozhodně se zase vrátíme😎. Přikládám i nějaké foto, klidně můžete použít.

Zdravím do Toskánska🌞

Veronika a Michal

 

Valika Chamillová, Bratislava, 27.Júl 2021

Dobrý deň!

Ja by som Vám za celú našu rodinu chcela poďakovať za nádhernú  dokonale zorganizovanú dovolenku – mnohé vaše odporúčania nám pomohli a urobili krajší deň.

Boli sme cez Vás / s Vami druhýkrát a veríme, že vaše služby ešte využijeme.

Ubytovanie bolo veľmi pekné ( podľa môjho manžela najlepšie aké sme zatiaľ mali  : -) ).

Oceňujeme komunikáciu a ochotu, ktorú ste nám prejavili.

To , čo robíte, tak robíte naozaj výborne a nemáme voči Vám žiadnu výhradu. Pevne verím, že si tento váš štandard udržíte – všade kade chodíme Vás len chválime a odporúčame……..

Prajeme Vám všetko dobré v pracovnom aj v osobnom živote……..

Osobne som váš veľký fanúšik aj na sociálnych sieťach a často mi vaše fotky a storky zlepšia náladu……

Ešte raz prajem všetko dobré……

ĎAKUJEME

S pozdravom Chamillovci

 

Katarína Šutková, Nitra, 9.Júl 2021

Pozdravujem Vás Zdenka a ospravedlňujem sa, že píšem až teraz, no domov sme prišli len pred pár dňami, nakoľko naša cesta viedla z Toskánska dole na Amalfské pobrežie a potom ešte hore na sever 🙂

Musím však povedať, že tých 5 dní v Toskánsku bolo najkrajších ❤ ten kľud a pohoda, čo tam boli, sme už inde nenašli. Bolo tam málo ľudí, pláže v týždni prázdne a mestečká pokojné 💕

Ubytovaniu niet čo vytknúť, bolo nádherné, ľudia milí a ústretoví. Raňajky sme si mysleli, že sú trošku chudobnejšie, ale potom sme zistili, že na požiadanie urobia aj vajíčka, praženicu.. možno by na túto možnosť mohla byť niekde nejaká poznámka 😊  bazén bol nádherný, ale kupali sme sa len raz, nedalo sa tam v kľude relaxovať pre veľké množstvo ovadov, čo ale nie je ich chyba, skôr je to spôsobené tým, že tam chovajú somárov 🐾🙂

More bolo blízko a na základe Vášho bookletu sme sa rozhodli pre plážový klub Tana del pirata a bolo to tam dokonalé 😍👌 biely piesok, krásne more, výborná reštaurácia, tam sme sa veru cítili ako v raji 💚

Zdenka, ďakujeme ešte raz za vybavenie pobytu na poslednú chvíľku a už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu, snáď sa potom stretneme aj osobne. Majte krásne leto, spokojných klientov a nech sa Vám vo všetkom darí 🍀❤😊

Katka a Števko 

 

Lenka Bečková, Malý Lapáš, 9.Júl 2021

Milá Zdenka a Martin 😊,

v prvom rade vás srdečne pozdravujeme a sme veľmi radi a vďační, že sme vás mohli spoznať.

A teraz k recenzii….ani neviem, kde mám začať..toľko pozitívnych myšlienok mám v hlave.  Tak začnem pekne po poriadku…Toskánsko bol jeden z mojich snov už niekoľko rokov, no potom prišli deti a mysleli sme si (teda aj väčšina ľudí nám vravelo), že je ho lepšie navštíviť bez nich a tak sme vždy volili iné destinácie a Toskánsko odložili do budúcna…

Pred asi 3 rokmi som na fb natrafila na profil Tvojej cestovky  a čoraz viac som sledovala všetky nádherné príspevky. Minulý rok som si kúpila Tvoju knižku Si, Toskánsko no a túžba ho navštíviť bola stále väčšia a vtedy som si povedala, ak ho raz navštívime tak určite cez Tvoju cestovku. Tento moment nastal práve tento rok, keď sme zvažovali kde stráviť naše 10-te výročie svadby…voľba bola jednoznačná, kde inde ako v Toskánsku na jednom z najkrajších a najromantickejších miest v Európe ale aj vo svete.

A tak sme v júni konečne navštívili naše vysnívané miesto a dokonca s deťmi, keďže to tak situácia zariadila a museli sme ich vziať so sebou…no a musím povedať, že sme si to užili aj s nimi. Ak sa toho niekto obáva tak nemusí, je tu naozaj veľa možností aj pre deti, či už more, aquaparky, zoo, ale aj mesto ich dokáže očariť…..je toho naozaj veľa.

Komunikácia ohľadom rezervácie a celkového vybavovania bola perfektná a bezproblémová. My sme si vybrali ubytovanie v usadlosti A Casa Mia, teda u vás doma 🙂  Musím povedať, že je to naozaj krásny domček, s vkusným zariadením a detailami, kde sa cítite ako doma a všade je cítiť atmosféru okolia daného kraja. My sme sa tak určite cítili. Vinice a olivové háje v okolí sú úžasný relax a totálny detox pre myseľ a na vypnutie z bežného uponáhľaného života.

Veľkým bonusom a prínosom v tejto cestovke je aj booklet, ktorý nám prišiel pár dní pred príchodom, kde sú tipy na reštaurácie, kaviarne, miesta ktoré sa oplatí navštíviť, parkovanie a mnoho ďalšieho. Nehovoriac o tom, že si sa nás každý deň pýtala kam sa chystáme a poslala nám cez aplikáciu Tvoje spracované tipy na konkrétne miesto. Čo bolo super,nakoľko sme si pri každej pamiatke mohli prečítať niečo z jej histórie, prípadne čo sa nachádza vo vnútri.

Počas našich 6 dní sme toho naozaj videli a zažili veľa, navštívili sme Sienu, Florenciu, Pisu, Lari, San Gimignano (nádherné mestečko, odporúčame aj výstup na vežu Torre Grossa), 2x sme sa boli kúpať pri mori, ochutnali rôzne jedlá, pizzu, cestoviny, risotto, crostini, street food rôzne panini aj s hľúzovkou (I Fratellini vo Florencii), výborné gelato napr. Dondoli v San Gimignane,  La Vecchia Latteria v Siene…no proste v každom meste kde sme boli, káva bola asi všade výborná, samozrejme aj v našej dedinke Mercatale in Val di Pesa – kaviareň Bar Italia. Sem sme chodili každé ráno na raňajky (panini, croissanty, káva, džús…mňam) no proste bolo toho veľa a všetko skvelé. Všetci ľudia z obsluhy boli vždy milí a usmiati.

Jediné čo sme nestihli bola návšteva usadlosti Alfani, ale nevadí verím, že nabudúce sa nám to podarí. Aspoň olivový olej sme si u nich kúpili 🙂

Fúú, bolo by toho ešte veľa čo písať, no ak to zhrniem bola to jedna z najkrajších dovoleniek. A okrem skvelej kávy, olivového oleja, vína, cestovín, syrov, darčekov….sme si odniesli hlavne kopec zážitkov a tie sú na nezaplatenie!

Ešte raz vám Zdenka a Martin ďakujeme za všetko (aj Martinovi za výbornú večeru a grilovačku, samozrejme výborné vínko.) ste skvelí ľudia a veríme, že sa čoskoro opäť uvidíme. 😊

PS: robťe to stále s takou láskou ako doteraz.

PS: deti pozdravujú Chilli 🤗🐕

S pozdravom Lenka, Martin, Mia a Maxim

 

Silvia Spál, Bratislava, 7.Júl 2021

Zdravím Zdenka,

Šťastne sme dorazili domov a už fungujeme v plnom nasadení. Nakoľko sme mali po ceste tam aj späť zastávku v Marano Lagunare, kde sme prespali, nebolo to vôbec také náročné ako som očakávala. Pôvodne som zvažovala aj to rakúske jazero, ktoré si odporúčala, ale potom som si uvedomila, že by som radšej pila dobrú kávu (tu Rakúšania naozaj nemajú), jedla dobré jedlo a nasávala taliansku atmosféru, čo to dá. Takže musím povedať, že aj toto mestečko sa nám veľmi páčilo a bola to správna voľba. Dovolenka bola úplne úžasná, len jednu chybičku som našla – málo času, veľa možností. Čo sa týka referencií, tak z môjho pohľadu to bolo ideálne, nakoľko ja neobľubujem kopec turistov všade (v tomto smere vnímam koronu ako výhodu) a taktiež nemusím klasické autobusové zájazdy, kde človeka pri hlavných atrakciách vysadia na pár minút alebo hodín a potom ako ovečky naženú späť. Poskytnuté informácie boli skvelé, išli sme výlety vyslovene podľa tvojej knižky a každý jeden bol krásny. Toskánsky vidiek a ochutnávka na farme s výkladom boli najviac. Takže za mňa to bola dovolenka plná dojmov, poznania, samozrejme oddychu a aj naša malá princezná to zvládla na jednotku. Najviac sa jej páčili rôzne legendy a pikošky, ktoré som pri jednotlivých zastávkach vždy čítala z tvojej knihy – toto mega oceňujem. Takže, ak to mám zhrnúť, veľmi rada by som si Toskánsko v budúcnosti zopakovala, nakoľko je ešte veľa krásnych miest, ktoré sme za ten týždeň nestihli. Spôsob, akým to robíš, mne osobne maximálne vyhovuje, takže z našej strany bola naozaj veľká spokojnosť. Samozrejme odporúčala by som to najmä ľuďom, ktorí chcú cestovať a spoznávať samostatne a vedia sa dohovoriť.

Prajem pekný deň,

Sisa

Martina Hreščáková, Bratislava, 3.Júl 2021

Milá Zdenka, 

dorazili sme len včera večer, takže odpisujem až teraz. Toskánsko sme si naozaj užili a hneď sme ľutovali, že sme neostali dlhšie. Predčilo to naše očakávania- okolie, usadlosť s nádherným výhľadom, bazén:) a hlavne neskutočne srdečná atmosféra. Začalo to výbornou večerou a skončilo v dychberúcom Antinori, za čo sa Vám chceme ešte raz poďakovať. Maximálne to ulahodilo našej architektonicko-vizuálnej náture a chuťovým pohárikom sme dali tiež na frak:)) Nepochybujem, že sa čoskoro vrátime a určite na dlhšie. Maximálne sme si oddýchli, napriek tomu, že sme nestihli využiť celý potenciál- to nám len ponúka dôvod, prísť čo najskôr. Držíme Vám palce, nech máte takých skvelých klientov, ako boli srdeční majitelia našej usadlosti. 

Želám nádherný deň pod Toskánskym slnkom a tešíme sa do skorého videnia…

Martina

 

Iveta Nožičková, Brno, 1.Júl 2021

Dobrý den, Zdenka,

děkujeme za super dovolenou. Toskánsko předčilo naše očekávání. Vila Ilaria je opravdu krásné místo s příjemným personálem a skvělou majitelkou, se kterou byla výborná domluva. Byla jsem unešená ze zahrady, kde voněly jasmíny, levandule, všechno kvetlo. Na ten výhled na okolní kopce hned tak nezapomeneme, stejně jako na večerní procházky olivovým hájem k etruské hrobce. Dvakrát jsme tam měli lehkou večeři, všechno úžasně čerstvé a kvalitní, většinou z místní zahrádky. Moc doporučuji. Byli jsme nakonec rádi, že  jsme měli cottage, protože ve velké vile a v hlavní budově byla svatba ze Skandinávie. Takhle jsme se navzájem absolutně nerušili a nevěděli jsme o sobě. Jenom jsem litovala, že nešly z kapacitních důvodů ty snídaně, zvlášť, když jsme poznali kvalitu místní kuchyně. Mimochodem jejich víno a olivový olej nám chutnaly nejvíc ze všech míst, které jsme navštívili. Ilaria nám udělala i takovou neformální degustaci v den, kdy ostatní hosté odjeli. Super byla i ochutnávka vína v Luiano, kde je fantastický výhled a moc milá hostitelka. Škoda, že jsme nevěděli, že se tam dá zajít i na oběd! Byl to moc hezký zážitek, díky za tip :). Samozřejmě že jsme pečlivě nastudovali Váš booklet, hlavně co se týče gastronomických zážitků. Zamilovali jsme si Alimentari na náměstí v naší dědince, kávu Manaresi jsme si koupili přímo v pražírně, úžasné byly steaky v Cafe Divino nebo gelato v Sieně. Jeden den jsme si půjčili elektrokola a projeli se mezi vinicemi – to určitě stojí za to. Trochu dobrodružství bylo za začátku řízení, mám opravdu dlouhého kombíka a v těch místních serpentinách a na malých parkovištích to nebylo jednoduché 🙂 Ale i na to jsme si zvykli, jenom naše auto všude trčelo. Nakonec nám ho odřeli až v Benátkách v garáži na cestě zpět, Toskánsko jsme přežili bez úhony 🙂 Děkujeme Vám tedy za všechny tipy a za super výběr místa. Moc rádi se někdy zase do Toskánska vrátíme. Už jsem dávala Váš kontakt jednomu klientovi, tak se třeba ozve. Posílám pár fotek.

Mějte se hezky a přeji úspěšnou sezonu.

Iveta

Monika Suchánska, Sklabiná, 30.Jún 2021

Krásny deň, Zdenka, 

my ďakujeme, mali sme sa s vami v Toskánsku výborne. Ubytovanie bolo skvelé, cítili sme sa ako na zámku. Hovorili sme si, že v krajšej izbe sme ešte nebývali. Kým sme sedeli na večeri a kochali sa nádherou víl aj okolia, uvedomili sme si, koľko úsilia ste asi vložili do objavovania takýchto krás, do nadväzovania vzťahov s majiteľmi. Všetko ste to museli pochodiť, vyskúšať, všímať si detaily, aby ste mohli svojim menom ručiť za ponuku, ktorú dávate klientom. Cítili sme hlboký obdiv k vašej práci. 

Ešte raz vďaka, že ste nás sprevádzali našou toskánskou dovolenkou, radi pôjdeme s vami niekedy opäť. 

Monika 

 

Iveta Šluchová, Prievidza, 30.Jún 2021

Milá Zdenka ,

domov sme dorazili v poriadku a chceme sa poďakovať za úžasnú dovolenku a skvelé tipy a rady, ktoré ste nám posielala počas nášho pobytu. Aj vďaka nim sme mali možnosť zažiť úžasnú atmosféru a vidieť prekrásne miesta . Toskánsko bolo mojím snom, no realita predčila všetky moje očakávania. Prežili sme svoju malú rozprávku v nádhernej krajine obklopení milými ľuďmi. Skvelé ubytovanie iba umocnilo pocit, že Toskánsko zostane v našich srdciach navždy. Už pri odchode nám bolo jasné, že sa chceme čoskoro vrátiť na toto čarovné miesto.

Ďakujeme a verím že sa vrátime čoskoro 

Iveta

 

Dominika Bernátová, Banská Bystrica, 20.Jún 2021

Prajem krásny deň. Chcem sa Vám poďakovať za sprostredkovanie úžasnej svadobnej cesty. Mali sme sa ako v Božom koši, vo vilke sa o nás krásne starali, všetko bolo čisté, raňajky chutné, prístup veľmi rodinný. 🙂 Veľmi sme si to užili! Nech sa vám naďalej darí a prajem len takých spokojných zákazníkov ako sme my. 🙂 

Dominika

 

 

Eva Slezáková, Trenčín, 17.Jún 2021

Dobrý deň Zdenka, chceme sa Vám aj celému Vášmu tímu poďakovať za krásnu dovolenku. Vďaka Vám sme spoznali túto krásnu časť Talianska tak ako sme si to predstavovali. Usadlosť Baccetti nám učarovala svojou prirodzenou krásou a kľudom, ktorý z nej vyžaroval. Väčšinou sme sa stretli s tým, že fotky našej destinácie boli krajšie ako skutočnosť sama.Tu to bolo presne naopak, fotky nedokázali vystihnúť tú atmosféru a krásu, ktorú táto usadlosť vyžarovala. Služby a servis, ktoré nám poskytovali boli dokonalé.

Ďakujeme aj za cenné rady pri organizovaní našich  výletov do blízkeho okolia. Svoju prácu robíte skvelo a my Vám prajeme veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov, medzi ktorých si mňa a Silviku môžete zaradiť.

Prajeme Vám krásne a dlhé leto a pozdravujeme Vás.

Eva a Silvia