SÍ, TOSKÁNSKO!

"Za hranicami veľkých miest a turistických zastávok sa skrýva ešte jedno Toskánsko – malebné, tiché, skryté pred zrakmi neznalých návštevníkov. A (aj) to sú miesta, ktoré by som vám na stránkach mojej toskánskej knihy rada ukázala.. Miesta, kde stále žije medicejský duch, kde poctivá práca, jedlo a víno idú ruka v ruke s pocitom životného naplnenia..."

Sí, Toskánsko knihu si kúpiš TU ♡

Ako vznikla myšlienka napísať toskánskeho sprievodcu?

V posledných dvoch rokoch som čoraz intenzívnejšie pociťovala potrebu zhrnúť všetky moje zážitky, skúsenosti, tipy a zaujímavosti z vyše 7-ročného života v Toskánsku, Rovnako vy sami ste ma na sociálnych sieťach opakovane vyzývali k napísaniu knihy. Zakaždým však bolo príliš veľa práce, dôležitejšie povinnosti…poznáte to. Až prišiel marec 2020, ktorý zmenil celý svet, aj ten náš, Život sa naraz spomalil, niektoré oblasti, vrátane cestovania, úplne zastavili. Rezervácie nám neprichádzali. Zavretá v našom kamennom domci na toskánskej samote som potrebovala zmysluplne využiť voľný čas. A tak som sa rozhodla… teraz je ten správny čas dať myšlienky na papier!Začala som zbierať desiatky popísaných listov (i kadejakých servítok a novinových papierov, ktoré som pri cestovaní Toskánskom asi ako jediné mala po ruke)  s poznámkami zo svojich toskánskych ciest. Lovila som v archíve s viac ako 20.000 fotografiami, aby som si niektoré miesta osviežila. Konečne som oprášila aj všetky knihy o Toskánsku, na ktoré sadal prach na poličkách a overovala som si v nich informácie. Písala som a písala. Až som sa zastavila po 220 stranách.

„Wow, nikdy by som si nepomyslela, že obyčajné dievča z Komárna bez špeciálneho talentu raz napíše knihu!“, preblesklo mi hlavou. Najmä nie takú obsažnú a nabitú hodnotnými informáciami.

Toskánci, ak čítate týchto pár riadkov, znamená to, že toskánska kniha je vydaná! ♡ Verím, že či už sa do Toskánska raz chystáte, túžite si zaspomínať na dovolenku, ktorú ste tu strávili, radi čítate zaujímavé cestopisy, alebo ste nás kúpou tejto knihy podporili v náročných časoch, vás nasledujúce strany na chvíľu prenesú do slnkom zaliatych olivových hájov a vinohradov, ktoré sa hadia toskánskou krajinou sem-tam dozdobené romantickými kamennými usadlosťami  či malými dedinkami na samom vrchole kopcov.

Vopred vám ďakujeme za podporu, ktorú si nesmierne vážime! Veríme, že pomocou vás tieto kritické mesiace prekonáme a budeme vás môcť v Toskánsku tešiť i naďalej:) Prajem vám príjemné a zaujímavé čítanie!

Na čo sa môžete tešiť?

  • knihu tvorí až 240 strán, ktoré obsahujú spolu viac než 100 fotografií
  • v spolupráci s toskánskymi sprievodcami sme pre vás spísali nielen známe historické fakty, ale pridali sme k nim  i rôzne pikošky a zaujímavosti z dejín
  • keďže my sami sme veľkí gurmáni, dočítate sa tu aj o veľmi dôležitej súčasti Toskánska – o jeho vyhlásenej kuchyni, o histórií a zaujímavostiach z  rôznych gastronomických oblastí.
  • isto vás potešia i recepty, ktoré som zozbierala od miestnych babičiek:)
  • nájdete tu i rôzne praktické rady a tipy, ktoré sme zozbierali na základe našej osobnej skúseností i skúseností našich toskánskych hostí
  • v knihe sa nachádza i množstvo tipov na moje obľúbené výlety, pláže, miesta pre rodiny s deťmi či gurmánske zastávky

 

Sí, Toskánsko kniha

Darček navyše:len teraz poštovné pri nákupe nad 30,00€ vrámci SR a ČR ZDARMA:)

13,00€

Kúpiť

Všeobecné obchodné podmienky – Predaj a kúpa knihy Sí Toskánsko

*knižku štandardne doručujeme vrámci SR,ČR,HU,AT od 07.12.
*radi vám knižku zašleme aj do akejkoľvek inej krajiny, v tomto prípade vás prosím poslať svoju objednávku spolu s doručovacou adresou emailom na kniha@seeitaly.sk a pred záväznou objednávkou vám vyčíslime výšku poštovného

Recenzie našich čitateľov

Mnohí z vás sa už prelúskali našou toskánskou knihou, a ja som veľmi vďačná, že ste nám napísali o svojich pocitoch a postrehoch. Vaše reakcie na knižku si veľmi rada prečítam, pošlite mi ich prosím emailom na kniha@seeitaly.sk

Naši láskaví partneri,

ktorí i v náročných časoch roku 2020 podporili vydanie mojej knihy.

Bez nich by to nešlo, preto by som sa im chcela i takto oficiálne z celého srdca poďakovať za to, že nám v ťažkých časoch vyjadrili podporu a že toto gesto pokladali ako samozrejmosť. Avšak ja viem, že to samozrejmosť nie je….. je to vzácnosť, ktorú si navždy budem pamätať ako malý zázrak.