TOSKÁNSKE DOBROTY

by admin

Vítame vás v našom svete Toskánci! Na mieste, kde sa prenesiete na naše obľúbené toskánske farmy a nahliadnite do miest, kde poctivá práca, jedlo a víno idú ruka v ruke s pocitom životného naplnenia ♡ Veríme, že toskánsky balík, ktorý si od nás objednáte prinesie k vám domov aspoň kúsok toho slávneho talianskeho „la dolce vita“ prostredníctvom vôní a chutí tejto čarovnej zeme!

Dovoľte nám predstaviť formu akou náš e-shop funguje. Nie je to bežný e-shop, v ktorom si môžete produkty objednať kedykoľvek. Neustále pracujeme na nových produktoch, ktoré sú väčšinou vyrobené v menších množstvách ako limitované edície. Preto sme sa rozhodli pracovať cestou takzvaných “dropov” a teda vám vytvárame sezónnu ponuku výrobkov, ktorá sa dá objednať len v určitom čase.

Čím sú dobroty, ktoré vám budeme prinášať špeciálne, iné?

V prvom rade tým, že v Toskánsku žijeme, farmy a vinárstva osobne hľadáme, spoznávame ich filozofiu i majiteľov, a snažíme sa pre vás vybrať vždy niečo zaujímavé, sezónne a hlavne poctivé. Dôležitá je pre nás kvalita a filozofia ľudí, ktorí dobroty ťažkou a precíznou prácou vyrábajú.

Tešíme sa na vašu odozvu a objednávky!

Do ochutnania amici:)

toskanske-produkty