Dagmar Korpová, Košice, 11.apríla 2018

by admin

Milá Zdenka a dievčence zo Sí, Italy team 🙂

Šťastne sme docestovali domov na ďaleký východ Slovenska, plní dojmov a zážitkov z nášho Veľkonočného pobytu v Toskánsku.

Stihli sme navštíviť Florenciu, Sienu, no najviac nám učarovalo mestečko San Gimignano, starobylé mestečko, malé obchodíky, čarovné uličky, prekrásne výhľady, fantastická zmrzlina v gelaterii 🙂  Príjemne nás prekvapilo to, aké je Toskánsko dog-friendly 🙂  Mali sme so sebou aj nášho štvornohého miláčika -yorkshíra Jessie, ktorá si pobyt tiež náležite užívala 🙂

Boli sme ubytovaní na čarokrásnom mieste, domácka atmosféra, úžasná, usmievavá hostiteľka, výborné cappucino na raňajky….

Chceme sa Zdenka Vám a aj ostatným dievčatám poďakovať za Vaše služby, za Váš osobný prístup ku klientom, za sprostredkovanie ubytovania, za Vaše odporúčania a tipy, za rezerváciu stola v reštauráciách s úžasnou domáckou kuchyňou a veľmi milým personálom.
Bola to naša prvá, ale určite nie posledná návšteva Toskánska. Veľmi radi sa sem vrátime aj v inom ročnom období, možno na jeseň, v čase vinobrania…..
A keď do Toskánska, tak jedine so Sí, Italy :-)))))

Ďakujeme a prajeme všetko dobré.

Dagmar & Ivan & Laura Korpovci  & Jessie