Emília Andrejová, Bratislava, 10.September 2019

by Veronika Gašparíková
Za Langošovcov a za mňa len samá spokojnosť.
Keď som ti (a tvojim babám) písala s malou dušou, či ešte nie je miesto, už som mala v hlave predstavu, ako by to asi mohlo vyzerať.
A keď mi poslali prehľad voľných viliek, úplne som sa tešila, ako už o chvíľu do jednej z nich prídeme a budeme si užívať krásne počasie a výlety.
Môj muž mi to potom celé zrušil predstavou o dlhočiznej a úmornej ceste s dvomi upišťanými deťmi v aute, ale keďže deti sa dajú uplácať, aj cesta bola v pohode 🙂
Veľmi nás potešilo, že sme sa hneď na druhý deň po našom príchode mohli stretnúť a vysvetlila si nám všetky podrobnosti. Pár hodín na to pri bazéne sme si s mužom urobili predbežný plán na celý týždeň a išli podľa tvojich odporúčaní.
Bolo to skvelé.
Napriek tomu, ze v Toskánsku sme už v minulosti boli a išla som podľa nejakého bedekra, tieto tvoje in-house poznatky sú na nezaplatenie. Určite by som z cesty neodbočila napr. do dedinky Volpaia, ktorá bola prekrásna.
A som rada, že sa nám podarilo ísť aj na pláž, ktorá bola neskutočná. Deti boli nadšené a ja spokojná 🙂
Nehovoriac o tom, že sme počas toho týždňa jedli samé dobroty, napr. domáce cestoviny z obchodíku v San Casciano, lebo decká ihneď pochopili rozdiel oproti obyčajným z Coop, takže sme si ich chodili kupovať aj s tým ich skvelým ragú.
Kilá ešte stále zhadzujeme 🙂
Za nás veľmi veľka vďaka, nie je absolútne čo vytknúť, ubytovanie bolo presne ako bolo opísané, odporúčania boli tip top a keď to bude možné, určite sa vrátime a využijeme tvoje služby znova.
Pozdravujem do krásnej jesene (sledujem fotky na IG a spominam) a nech sa darí!
Emily s tromi Langošmi 🙂