Eva Benková, Bratislava, 13. September 2016

by admin

Ahojček 🙂
Zdenka, chceme sa ešte raz veeeľmi pekne poďakovať za krásnu dovolenku. Fantasticky sme si oddýchli, nakŕmili dušičku, máme krásne spomienky a spoznali Teba a to všetko naozaj stálo za to 😉 máš obrovské šťastie, že ťa tam život zavial, ale veď to ty určite vieš..budeme radi ak ostaneme v kontakte aj keď prídeš na Slovensko.
Čo sa týka ešte tej dovolenky, naozaj bola neskutočná, keďže nemám také básnické črevo ako ty, neviem to tak popísať ale za nás kľudne len to najlepšie… tie tipy, rady a možnosť kedykoľvek sa na teba obrátiť bolo veľké plus hlavne, ak tam ide človek prvýkrát, veľmi to zúžitkuje.
Ak mám niečo vytknúť, aby to nebolo všetko také dokonalé… ale to je fakt len taká vec, s ktorou sa moc nedá nič spraviť bol ten hmyz. Akože vonku samozrejme, s tým nič nenarobíme, ale s čím som mala problém bol ten, čo sme mali na izbe, každý deň chrobáky, stonožky, nebol by deň, keby sme niečo neobjavili, to bol trošku pre mňa taký rušivý moment, keďže takýto čierny hmyz mi fakt nerobí dobre na psychiku :-), preto som sa ešte stále neodvážila ísť do Ázie :-), ale to asi k tým usadlostiam patrí, keď sa tak nad tým zamyslím, len som na to nebola pripravená a bola som z toho trošku šoknutá, ale prežila som 😛 ale to píšem fakt len preto aby to nebolo také dokonalé všetko, aj keď musím priznať, že to dokonalá dovolenka bola 😉 😉 😉 Ešte raz ďakujeme.