Eva Šurková, Považská Bystrica, 12.Júl 2019

by Veronika Gašparíková
Dovolenka bola úžasná, rovnako aj usadlosť, prístup majiteľky usadlosti aj celého personálu. Toskánsko je nádherné, nesklamalo nás, isto sa tam ešte vrátime.
Ďakujeme za cenné rady a tipy na výlety a tiež odporúčané reštaurácie. Bez vašich odporúčaní by sme si isto tak nepochutili na skvelom jedle.
To čo oceňujem je váš booklet, komunikácia a spolupráca s vami a vašimi kolegyňami, odporúčané prehliadky a tiež výber reštaurácií. Bez vašich odporúčaní by sme si pobyt tak neužili, nakoľko nie sme znalí miestnych pomerov. Mame radi dobré jedlo, radi ochutnávame nové veci, výberom reštaurácií a odporúčanými prehliadkami na ovčej farme a vo viniciach sme si prišli na svoje.
Na zaciatku sme boli trošku sklamaní z toho, ako vyzera kúpeľňa a sociálne zariadenie, ale nenechali sme si pokaziť pobyt, tak ako ste napísali, sme v cudzej krajine a treba rešpektovať ich zvyky a to, ako žijú. Majiteľka Ivana bola ústretová a vychádzala nám vo všetkom v ústrety, nedá sa jej nič vytknúť.
Mrzí nás, že sme si nenakúpili vína a syry tak, ako sme plánovali ráno v deň odchodu, dcéra mala žalúdočné problémy, vracala, tak sme museli všetko odložiť.
Váš koncept sa mi veľmi páči, dala som na vás odporúčanie už 2 známym. Verím, že to je pre vás  tá najlepšia spätná väzba.
Držím palce, nech sa vám darí.
Spokojná zákazníčka Eva s rodinou