Jozef Toth, Bratislava, 27.September 2019

by Veronika Gašparíková
Čo by sme zmenili?
Myslíme si že asi nič 😀
Program bol vyvážený, mali sme dobre zorganizované dva spoločné dni, navštívili sme dve rôzne „farmy“ typické pre Taliansko. Čo sa nám veľmi páčilo bolo to, že sa nám naozaj venovali, hlavne na olivovej farme to bolo super, naučili sme sa rozlišovať kvalitný olivový olej a jeho výrobu a milým prekvapením bolo príjemné občerstvenie s vínkom a milým hostiteľom!!!
Čo by sme vylepšili?
Asi trochu komunikáciu z tvojej strany ako organizátora. Ukázalo sa, že asi nie je postačujúce ak sa nejaká informácia podala len niektorým členom skupiny aj ked väčšine, lebo v tej dobrej atmosfére ktorá tam vládla (a vínku) sa ľahko môže pozabudnúť na tých, ktorí v tom čase neboli prítomní, keď sa dané informácie poskytovali.
Posielanie informácie cez sms-ky je fajn, ale ak je telefon vybitý, alebo nie je signál, tak je smola.
Možno by veľmi pomohlo, keby sme sa každý večer všetci na chvíľu stretli – kde by odzneli dôležité organizačné informácie, ale ak nie sú spoločné večere, tak je to ťažšie. Preto by bolo asi potrebné dôležité informácie zopakovať viackrát – napr. aj počas spoločných presunov autobusmi, ako sme to zažili v mladosti počas školských výletov😀
Srdečne ťa pozdravujeme ako i Maťa a želáme vám veľa veľa úspechov, lásky a spokojnosti!
A ak budeme plánovať ďalšiu cestu do Talianska, určite sa ozveme