Lukáš Kuzmiak, Bratislava, 12.júna 2018

by admin

Dobrý deň Zdenka,

vrátili sme sa z pobytu v Toskánsku a málokedy si nájdem čas napísať recenziu, ale teraz musím.

Pobyt som dostala od priateľov na 30ku, pričom som sa následne dozvedela , že alternatíva bolo Bali 🙂 Najskôr som si tak sebecky povedala , že surfovanie v Bali by bolo super, ale teraz som nesmierne rada, že mi darovali práve pobyt v Toskánsku cez Vašu agentúru.

V Taliansku sme boli nespočetne veľa krát , ale v Toskánsku po prvýkrát.

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za úžasnú starostlivosť od tipov na výlet, cez skvelé ubytovanie až po možnosť zažiť rozprávku.

Na usadlosti sme sa cítili úžasne, aj tamojšia reštaurácia bola skvelá.

Síce sme prišli v utorok večer a odchádzali sme predčasne v sobotu ráno , naše 4 dni boli nabité zážitkami do poslednej sekundy.

Na základe Vašich odporúčaní sme išli prvý deň bicyklami do Florencie (bola to makačka po tých kopcoch , ale tá príroda stála za to), večerali sme na zážitkovom menu u mäsiara Daria (nezabudnuteľné), ďalší deň sme navštívili Sienu, zažili piknik vo viniciach ( za čo ďakujeme veľmi pohotovej a milej Veronike), večera v reštaurácii A casa mia ( najlepší steak v našom živote) a boli sme v Livorne na záver v Bologni.

Verím, že budem mať možnosť sa k ,,Vám“ vrátiť na dlhšie obodbie a aj vďaka Vám sa pre mňa Toskánsko stalo jednou z mojich najobľúbenejších destinácií.

Okrem romantických zážitkov sme si domov doniesli kufor plný rôznych vín a 2 plné tašky všetkých možných syrov, salám atď, takže sa u nás skoro každý deň koná malý ,,Toskánsky večer“.

Ešte raz ďakujeme  a budeme sa tešiť nabudúce.

S pozdravom Miška a Lukáš