Michaela Ďurišová, Bratislava, 23.September 2019

by Veronika Gašparíková
Toskánsko sme si velmi obľúbili a zanechalo na nas veľký dojem. Veríme, ze sa tam este vrátime a samozrejme cez Si Italy.
Odporučená usadlosť Alfani, prostredie a domáci majitelia predčili naše očakávania a v realite usadlosť vyzerala lepšie ako na fotkách a to ticho 🙂
Taktiež oceňujeme zaslaný booklet, ktorý nám aj spolu s e-mailom od Veroniky veľmi pomohol pri plánovaní výletov a reštaurácii.
Čo sa týka rezervovaných reštaurácii / zážitkovej večere tak sme boli veľmi spokojní s odporúčaniami a ako váš známy hovorí, bolo to ,,nebicko v papulce“ a tiež velmi oceňujeme dané prostredie, či už v reštaurácii alebo zážitkový večer v usadlosti Alfani, ktoré mali jedinečnú atmosféru a úžasný personál, ktorý sme si presne tak predstavovali z filmov o Toskánsku.
Este raz ďakujeme za ponúkané služby a záujem.
Čo sa týka možnosti vylepšenia / návrhov, je velmi tažké niečo vymýšľať pretože sme sa nestretli s takýmto prístupom cestovnej kancelária ak vás možem tak nazvať.
Možno čo by nám ako cestujúcim pomohlo, by mohla byť pomoc pri riešení vozidla z autopožičovne. Na prvý krát pre nás trochu stresujúce a to ich akceptovanie kariet 🙁 Viem že ste to v booklete spomenuli, ale predsa človek neočakáva problémy.
Verím, že najneskôr o rok sa znovu uvidíme a opäť si vychutnáme krásy a chute Toskánska.
Ďakujeme a určite s radosťou odporučíme Vaše služby aj našim známym.