Zuzana Jaščurová, Bardejov, 30.Október 2019

by Veronika Gašparíková

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať za príležitosť a výhru, ktorú ste nám umožnili a my sme tak mohli posledné dni stráviť v krásnom slnečnom Toskánsku.

Usadlosť bola úžasná, personál usmiaty, ústretový, nápomocný a vždy po ruke. Toskánsko je nádherný kraj, o čom sme sa znovu mohli presvedčiť aj vďaka krásnemu výhľadu, ktorý usadlosť ponúkala.

Jedlo bolo vynikajúce, aj keď sme nemali možnosť vyskúšať „večerné menu“, pri raňajkách sme si veľmi pochutili.

Vďaka Vášmu bookletu, z ktorého sme čerpali informácie, sme navštívili veľa menších mestečiek, ktoré majú taktiež svoje čaro, ale na úkor tých známejších a väčších niekedy na nich čas neostane. Navštívili sme aj domáce potraviny a zásoby vína a cestovín mame min. na celú zimu 😉 a z reštaurácií, Vami odporúčaných, sme odchádzali vždy s maximálne uspokojenymi a naplnenými chuťovými pohárikmi a očakávaniami.

Počasie nám veľmi prialo a bolo to krásne ukončenie letno-jesenných dní a z energie, ktorú sme nasali, čerpame stále a dúfam, že ešte aj dlho budeme.

Ako som už vyššie spomenula, vďaka Vašim odporúčaniam sme veľa precestovali a obdivovali všetky krásne mestečka, ktoré sme mali po ceste od skorého rána až do neskorého večera, častokrát až do noci, kedy sme sa vracali späť z našich výletov, príjemne unavený a tešiaci sa na ďalšie ráno a nové zážitky.
Navštívili sme aj pláž Rosignano Solvay, kde sme strávili príjemný letný deň s nohami zaborenými v bielom piesku 🏖️😊.
Okrem čudnej veľkej stonožky, ktorá nám behala po izbe 😄 a radiátora, ktorý v kúpeľni veľmi hrial a nepomohla ani klíma na schladenie, nemáme žiadne negatívne skúsenosti.

Ešte raz ďakujeme veľmi krásne, lebo takéto veci určite nie sú samozrejmosťou a s určitosťou viem, že Vaše služby a ponuky veľmi rada využijem pri ďalšom pobyte v Toskánsku.

Prajeme všetko dobré