Ahojky Zdenka 🙂
S mamčou sme pricestovali oki, aj keď sa cesta trosku predĺžila kvôli opravám ciest.
My sme obe boli s naším pobytom, ako aj kurzami varenia neskutočne spokojné a užívali sme si ho plnými dúškami 🙂 Ste úžasní hostitelia (ešte teraz mám plné bruško pri spomienke na to všetko, čo sme popapali a veľký úsmev ako moja mamča popíjala grapu s Maťkom a Katkou :D) a vždy ste nám super poradili ako aj zobrali na úžasnú farmu na nákup oleja, medov ako aj ružového vínka, ktoré je famózne 🙂
Takže za nás dve vám dávame jednoznačne ***** 🙂
Zuzu