Zuzana Muller, Bratislava, 26.September 2018

by Veronika Gašparíková

Ahoj Zdenka!

Musím povedať, že celý pobyt bol úžasný, veľmi sme si to užili, celá naša výprava o tom už týždeň rozpráva a určite sa k Vám chystáme vrátiť – vyzerá to tak, že najneskôr budúci rok v máji na dámsku jazdu.

Ubytovanie bolo skvelé (musím oceniť aj také detaily ako dostatočne veľa úložného priestoru, veľa vešiakov a dobre riešená kúpeľňa čo sa týka odkladacieho priestoru a skriniek – sú to detaily, ale pre mňa toto na ubytovaní je dosť podstatné a v tomto prípade to musím veľmi vyzdvihnúť), program úžasný, jediné čo musíme doplniť je tá Florencia – vzhľadom na timetable sme si tento krát viac užili a precítili pizzu a do Florencie sa musíme vrátiť. Reštaurácie boli úžasné – to jedlo u Vás je neskutočné, naozaj gurmánsky zážitok pre mňa číslo 1.

No a na záver tá Maťkova večera – fantázia!!! Habaníkovci na ňu dlho spomínali, myslím že nečakali čo príde a veľmi pozitívne ich to prekvapilo. My sme samozrejme tušili kde sa pohybuje Maťkova kuchyňa, ale aj nás to prekvapilo, čo dokáže urobiť doma na záhrade…že WOW!!! K zážitku určite prispela aj perfektná atmosféra u vás doma, naozaj sme sa u vás cítili výborne a krajšie zakončenie pobytu si neviem predstaviť.

Ešte raz za všetko ďakujeme, máš vybudovaný perfektný koncept, naozaj klobúk dole. Musím tam poslať rodičov určite a my sa vrátime ASAP.

Ďakujeme  a pozdravujeme všetkých!!!

Papa

Zuzana