Zuzana Šelingová, Nová Dubnica, 31.máj 2018

by admin

Ahoj Zdenka a celý Tvoj tím!

 

Sme  doma už 4 dni, ale vo mne stále doznievajú krásne zážitky a pocity z dovolenky v mojom vysnívanom Toskánsku . Potulky po Toskánsku na bicykloch nie sú úplne ľahké, ale na e-bikoch to bola pohoda a krása. Videli sme miesta, kde sa autom nedá ísť, aj trocha poblúdili, ale dali si do tela a po ceste napapali, dali vínečko a popozerali tie krásne mestečká. Zo srdca každému vrelo odporúčam . Na bikoch sme dorazili , aj pre mňa,  na naj zážitok- varenie s Maťko( tvojím čoskoro manželom). 🙂 Bol to deň , na ktorom som sa cítila nesmierne pohodovo, šťastne , lebo ste obaja veľmi príjemní ľudia a on mal všetko perfektne pripravené a o tom, čo sme papali ani nehovorím !!!.

Veľmi som sa tešila do Florencie, kúpili sme si do auta  audioknihu Dana Browna- Ilferno-peklo, kde detailne, okrem Benátok a Istanbulu, opisuje Florenciu- inak toto odporúčam všetkým cestovateľom. Ďalšie dni sme boli v Siene, San Gimignane,  dokonca aj pri mori- pri tej vychýrenej bielej pláži a vždy na večer,  sme sa síce unavení, ale šťastní vrátili na usadlosť, okúpali sa, buď išli na večeru, alebo niečo malé si zobli.

Moje písanie o zážitkoch by bolo ešte na dllllllho. A ja budem z nich žiť celý rok. Priateľom a rodine denne referujeme naše dojmy  a už teraz sa teším, že opäť v podobnom čase zavítame s tebou do Toskánska , a možno , ak budú poslúchať, zoberieme naše dve deti  s rodinkami. Máme toho v Toskánsku ešte veeľa čo pozerať .

Zuzka  a Miro Šelingoví!