• Popis

POPIS USADLOSTI

Toto rodinné bio agroturismo nájdete učupené pomedzi lesmi obrastené kopce a dlhé pláže tiahnuce sa od krásneho prímorského mestečka San Vincenzo, nachádzajúce sa len 2,5 km od usadlosti s touto úžasnou polohou. Agroturismo pestuje stáročné olivovníky, ovocie a má i zeleninovú a bylinkovú záhradku, z ktorých ochutnáte mnoho čerstvých produktov počas úžasných bohatých raňajok. Na farme chovajú viacero druhov zvierat, preto je toto miesto dovolenkou ideálnou pre rodiny s deťmi, ktoré sa isto potešia kŕmeniu zvieratiek či zberu ovocia s Pietrom a Gimmy:) Rodiny s deťmi isto poteší i detské ihrisko či domček na strome s výhľadom na more v diaľke, ktorý deti milujú, usadlosť má i obrovskú, krásne upravenú záhradu s dvoma bazénmi a vírivkou s mnohými príjemnými zákutiami na relax. Dospelých poteší servis počas celého dňa, počas ktorého vám radi pripravia kávu, ochutnávku lokálnych vín či podvečerné aperitivo. Ja hovorím siiiiiiii!:)

 

POPIS APARTMÁNOV

Usadlosť ponúka 26 apartmánov na mieste starého panského sídla a priľahlých hospodárskych budov. Keď otvoríte okná svojho apartmánu, miestnosť vám naplní vôňa aromatických bylín z okolitých polí, bylinkovej záhrady a prechádzka po záhrade vám umožní objaviť ďalšie lákavé vône i nezabudnuteľné výhľady. Apartmány sú situované na prízemí, medziposchodí (vedie k nim približne 8 vonkajších schodov) alebo na poschodí a na ich teraskách si užijete spev vtákov, šuchot lístia, letné cikády, more na obzore, dychberúci západ slnka či len nerušené leňošenie.
Počas pobytu si môžete dopriať dva typy ubytovania – komfortné hotelové ubytovanie s raňajkami alebo selfcatering ubytovanie bez stravovania. Súčasťou každého apartmánu je plne vybavená kuchynka a priestranná vonkajšia terasa s príjemným posedením. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, free WIFI, TV, minibarom a trezorom.

 

SELFCATERING UBYTOVANIE = V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán typu 1 – otvorené štúdio pre 2+1 osoby s rozlohou 30m2, ktoré sa nachádza na prízemí s výhľadom na záhradu, kopce a okolie. Štúdio má manželskú posteľ a sofabed, kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletu s bidetom. Súčasťou je aj kuchynský kút a vonkajšia teraska s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, free WIFI, TV, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, v prípade hotelového ubytovania aj župan a papuče.

Apartmán typu 2apartmán pre 2+2 osoby s rozlohou 45-55m2, ktorý sa nachádza na prízemí s výhľadom na záhradu a okolie alebo na medziposchodí s výhľadom na západ slnka. Každý apartmán má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu izbu s plne vybavenou kuchynkou a sofabed, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletu s bidetom. Súčasťou apartmánu je vonkajšia teraska s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, free WIFI, TV, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, v prípade hotelového ubytovania aj župan a papuče.

Apartmán typu 3 – priestranný apartmán pre 4+2 osoby s rozlohou 60-70m2, ktorý sa nachádza na prízemí s výhľadom na západ slnka. Apartmán má jednu spálňu s manželskou posteľou a druhú spálňu s oddelenými posteľami, obývaciu izbu s plne vybavenou kuchynkou a sofabed, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletu s bidetom. Súčasťou apartmánu je vonkajšia teraska s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, free WIFI, TV, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, v prípade hotelového ubytovania aj župan a papuče.

Apartmán typu 4apartmán pre 4+2 osoby s rozlohou 70m2, ktorý sa nachádza na poschodí s výhľadom na západ slnka. Apartmán má jednu spálňu s manželskou posteľou a druhú spálňu s oddelenými posteľami, obývaciu izbu s plne vybavenou kuchynkou a sofabed, kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletu s bidetom. Súčasťou apartmánu je vonkajšia priestranná terasa s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, free WIFI, TV, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, v prípade hotelového ubytovania aj župan a papuče.

Apartmán typu 5 – veľkorysý apartmán pre 4+2 osoby s rozlohou 80m2, ktorý sa nachádza na medziposchodí s výhľadom na západ slnka. Apartmán má jednu spálňu s manželskou posteľou a druhú spálňu s oddelenými posteľami, obývaciu izbu s plne vybavenou kuchynkou a sofabed, dve kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Súčasťou apartmánu je vonkajšia teraska s posedením. Apartmán je vybavený klimatizáciou, free WIFI, TV, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, v prípade hotelového ubytovania aj župan a papuče.

 

SLUŽBY

 • dva bazény (oválny bazén 16 x 9 m a obdĺžnikový bazén 14 x 9 m, v prevádzke od apríla do októbra)
 • dve vírivky
 • raňajky (zahrnuté v cene pri hotelovom ubytovaní)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • gril
 • klimatizácia
 • denné upratovanie (zahrnuté v cene pri hotelovom ubytovaní)
 • práčovňa (za poplatok)
 • fitness centrum (zadarmo)
 • stolný tenis (zadarmo)
 • detské ihrisko
 • atrakcie pre deti
 • možnosť požičania detských stoličiek (zadarmo)
 • možnosť požičania detských postieľok (na vyžiadanie)
 • bar (možnosť ľahkého občerstvenia počas dňa)
 • možnosť zakúpenia produktov vlastnej výroby (za poplatok)
 • elektrická nabíjacia stanica pre autá (za poplatok)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 120€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 170€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás.

 

Hotelové ubytovanie: raňajky, denné a finálne upratovanie, výmena uterákov každé dva dni, výmena posteľnej bielizne každé štyri dni, župany, papuče, toaletné potreby, fľaša vody, voda, elektrina a využívanie doplnkových služieb ako bazény, vírivky, fitness centrum, atrakcie pre deti, stolný tenis, free WIFI a parkovanie.

 

Selfcatering ubytovanie: finálne upratovanie, výmena posteľnej bielizne každých šesť dní, fľaša vody, voda, elektrina a využívanie doplnkových služieb ako bazény, vírivky, fitness centrum, atrakcie pre deti, stolný tenis, free WIFI a parkovanie. Hostia si môžu priplatiť ktorúkoľvek z hotelových služieb, ako aj raňajky na jeden alebo viac dní.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 2,50€/ osoba/ deň, pri selfcatering ubytovaní raňajky, denné upratovanie a služby hotelového ubytovania

 

Usadlosť je v prevádzke od 22. marca do 3. novembra.

Usadlosť akceptuje ubytovanie na min. 1 noc.

 

Check-in: od 15:00 do 20:00 hod.  (neskorší príchod je spoplatnený)

Check-out: od 7:30 do 10:00 hod.