• Popis

POPIS USADLOSTI

Baccetti je čarovné rodinné agroturizmo, z ktorého postupom času vzniklo vychytené ubytovanie pre tých, ktorí si potrpia na vyššom štandarde, ktoré vedú a o ktoré sa s láskou starajú srdečné sestry Beatrice a Francesca. Pôvod tejto rodinnej usadlosti, ktorá sa nachádza medzi mestami Florencia a Siena v prekrásnej oblasti Chianti len približne 25 km od Florencie, siaha až do 14. storočia. Usadlosť sa nachádza v krásnom panoramatickom prostredí obklopenom vinicami a olivovými hájmi. Nádherné okolie a blízkosť historických miest robia z usadlosti ideálne miesto v srdci Chianti pre všetkých, ktorí túžia prebádať tento región.

Panoramatický bazén s výhľadom na okolité kopce s vinicami (v prevádzke od mája do septembra) a relaxačná masáž vám poskytnú dokonalý relax po dni strávenom objavovaním kultúrnych a historických krás Toskánska. Autentickým zážitkom je aj tradičná škola varenia, degustačné menu na terase usadlosti či ochutnávka vín a olivového oleja rodinnej výroby. Free WIFI, hry pre deti, gril, požičovňa bicyklov, golfové odpalisko či tenisové kurty, v blízkosti usadlosti – do 3 km jazda na koni a do 20 minút jazdy autom nájdete historický golfový klub Ugolino či 9-jamkové ihrisko Montelupo. Rodinná atmosféra, fantastický servis…ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú zažiť autentickú toskánsku atmosféru!

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta.

 

POPIS IZIEB

V usadlosti nájdete útulné izby s tradičnými drevenými stropmi zariadené vo svetlých prírodných odtieňoch, ktoré sú vhodné pre dvojice, rodiny, ale aj menšie skupinky. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, vybavené sú klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

Izba Small (14-18m2) – menšia útulná izba pre 2 osoby s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba Classic (14-20m2) – príjemná izba pre 2 osoby, zariadená v osobitnom štýle, každá so zaujímavým detailom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom, manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba Deluxe (18-25m2) – priestranná svetlá izba pre 2 osoby k dispozícii s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, je ideálnym riešením pre romantický pobyt alebo pre pár priateľov. Je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. ​​Izby Deluxe majú balkón s výhľadom do dvora alebo priamy prístup do záhrady.

Izba Superior (18m2) – priestranná izba pre 2 osoby s manželskou posteľou, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba Superior King (22m2) – priestranná izba pre 2-3 osoby s manželskou posteľou a prístelkou, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Junior Suita (30-40m2) – priestranná a pekne zariadená suita pre 2-3 osoby, ktorá pozostáva z veľkej manželskej postele a pohodlného obývacieho priestoru so sofa bed pre 1 osobu s modernou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy.

Junior Suita Premier (30-40m2) – suita pre všetkých, ktorí túžia po veľkorysom priestore pre seba a svoju rodinu je vhodná pre 2-4 osoby. Obývacia časť s pohodlnou sofa bed pre 2 osoby (160 x 190 cm) je oddelená od priestrannej spálne s manželskou posteľou, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Suita je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom s výhľadom do záhrady alebo na nádvorie. Samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy.

Family Suita (50-55m2) – suita s 2 priestrannými spálňami je perfektným riešením pre rodiny alebo dva páry, má dve kúpeľne so sprchovacím kútom a je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom, minibarom. Samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy. Izby sa nachádzajú na prízemí s priamym prístupom do krásnej záhrady.

 

Služby:

 • panoramatický bazén (6 x 12 m, v prevádzke od konca mája do konca septembra) s lehátkami a miestom na slnenie
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • relaxačné masáže (za poplatok)
 • tenisový kurt, petangové ihrisko
 • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok)
 • pohodlné kreslá a lehátka na relax v panoramatickej záhrade
 • degustačná večera (za poplatok)
 • možnosť škola varenia (za poplatok)
 • trattoria otvorená počas obedov a večerí
 • možnosť degustácie vín a olivových olejov vlastnej výroby (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia vína a oleja
 • možnosť babysittingu (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok (za poplatok)
 • domáce zvieratá sú vítané (za poplatok)

 

Cena:

Izba Small pre 2 osoby od 130€/ noc

Izba Superior pre 2 osoby od 140€/ noc

Izba Deluxe pre 2 osoby od 150€/ noc

Junior Suita Premier pre 4 osoby od 235€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako tenis, petangové ihrisko, bazén, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 2,00€/ osoba nad 14 rokov/ noc

 

Usadlosť je v prevádzke od 14. februára do 17. novembra.

Usadlosť akceptuje ubytovanie počas pracovných dní na min. 1 noc, od piatka min. 3 noci a od soboty min. 2 noci. Počas sviatkov a určitých období roka nasledovne – Veľká noc min. 3 noci, 25.4.-3.5. min. 3 noci, 19.-22.6. min. 7 nocí, 28.-29.8. min. 8 nocí, 5.-6.9. min. 8 nocí, 27.-30.9. min. 7 nocí a 30.-31.10. min. 3 noci.

 

Check-in: od 14:00 hod. do 23:30 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 11:00 hod.