• Popis

POPIS USADLOSTI

Baccetti je čarovné rodinné agroturizmo, z ktorého postupom času vzniklo vychytené ubytovanie pre tých, ktorí si potrpia na vyššom štandarde, ktoré vedú a o ktoré sa s láskou starajú srdečné sestry Beatrice a Francesca. Pôvod tejto rodinnej usadlosti, ktorá sa nachádza medzi mestami Florencia a Siena v prekrásnej oblasti Chianti len približne 25 km od Florencie, siaha až do 14. storočia. Usadlosť sa nachádza v krásnom panoramatickom prostredí obklopenom vinicami a olivovými hájmi. Nádherné okolie a blízkosť historických miest robia z usadlosti ideálne miesto v srdci Chianti pre všetkých, ktorí túžia prebádať tento región.

Panoramatický bazén s výhľadom na okolité kopce s vinicami (v prevádzke od mája do septembra) a relaxačná masáž vám poskytnú dokonalý relax po dni strávenom objavovaním kultúrnych a historických krás Toskánska. Autentickým zážitkom je aj tradičná škola varenia, degustačné menu na terase usadlosti či ochutnávka vín a olivového oleja rodinnej výroby. Free WIFI, hry pre deti, gril, požičovňa bicyklov, golfové odpalisko či tenisové kurty, v blízkosti usadlosti – do 3 km jazda na koni a do 20 minút jazdy autom nájdete historický golfový klub Ugolino či 9-jamkové ihrisko Montelupo. Rodinná atmosféra, fantastický servis…ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú zažiť autentickú toskánsku atmosféru!

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta.

 

POPIS IZIEB

V usadlosti nájdete útulné izby s tradičnými drevenými stropmi zariadené vo svetlých prírodných odtieňoch, ktoré sú vhodné pre dvojice, rodiny, ale aj väčšie skupiny. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, vybavené sú klimatizáciou, fénom na vlasy, osuškami/uterákmi, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom.

 

Izba Small (14-18m2) – menšia útulná izba pre 2 osoby s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba Classic (14-20m2) – príjemná izba pre 2 osoby, zariadená v osobitnom štýle, každá so zaujímavým detailom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom, manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba Deluxe (18-25m2) – priestranná svetlá izba pre 2 osoby k dispozícii s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, je ideálnym riešením pre romantický pobyt alebo pre pár priateľov. Je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. ​​Izby Deluxe majú balkón s výhľadom do dvora alebo priamy prístup do záhrady.

Izba Superior (18m2) – priestranná izba pre 2 osoby s manželskou posteľou, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba Superior King (22m2) – priestranná izba pre 2-3 osoby s manželskou posteľou a prístelkou, vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Junior Suita (30-40m2) – priestranná a pekne zariadená suita pre 2-3 osoby, ktorá pozostáva z veľkej manželskej postele a pohodlného obývacieho priestoru so sofa bed pre 1 osobu s modernou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy.

Junior Suita Premier (30-40m2) – suita pre všetkých, ktorí túžia po veľkorysom priestore pre seba a svoju rodinu je vhodná pre 2-4 osoby. Obývacia časť s pohodlnou sofa bed pre 2 osoby (160 x 190 cm) je oddelená od priestrannej spálne s manželskou posteľou, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Suita je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom s výhľadom do záhrady alebo na nádvorie. Samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy.

Family Suita (50-55m2) – suita s 2 priestrannými spálňami je perfektným riešením pre rodiny alebo dva páry, má dve kúpeľne so sprchovacím kútom a je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom, minibarom. Samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy. Izby sa nachádzajú na prízemí s priamym prístupom do krásnej záhrady.

 

Služby:

 • panoramatický bazén (6 x 12 m, v prevádzke od konca mája do konca septembra) s lehátkami a miestom na slnenie
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • relaxačné masáže (za poplatok)
 • tenisový kurt, petangové ihrisko
 • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok)
 • pohodlné kreslá a lehátka na relax v panoramatickej záhrade
 • degustačná večera (za poplatok)
 • možnosť škola varenia (za poplatok)
 • trattoria otvorená počas obedov a večerí
 • možnosť degustácie vín a olivových olejov vlastnej výroby (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia vína a oleja
 • možnosť babysittingu (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok (za poplatok)
 • domáce zvieratá sú vítané (za poplatok)

 

Cena:

Izba Small pre 2 osoby od 130€/ noc

Junior Suita Premier pre 4 osoby od 180€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako tenis, petangové ihrisko, bazén, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 2,00€/ osoba nad 14 rokov/ noc

 

Usadlosť je v prevádzke od 10. februára do 19. novembra.

Usadlosť akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check-in: od 14:00 hod. do 23:30 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 11:00 hod.