• Popis

POPIS USADLOSTI

Len 2 km od historického centra mestečka Panzano in Chianti na konci romantickej vidieckej cesty medzi olivovníkmi, vinohradmi a lesmi leží čarovné agroturizmo s vyše 800-ročnou históriou. Vitajte u vychýrenej kuchárky Anny, u ktorej sa budete cítiť naozaj ako doma! Izby v tradičnom toskánskom štýle, panoramatický bazén obklopený zeleňou a božským kľudom, free WIFI, veľmi príjemné autentické prostredie, možnosť školy varenia s Annou priamo v jej kuchyni podľa starých rodinných receptov, výborné raňajky, pokojné prostredie, sííí 🙂

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta približne 1,5 km, ktorá nie je vhodná pre autá s nízkym podvozkom.

 

POPIS IZIEB

V agroturizme sa nachádza 6 priestranných rustikálnych izieb a 1 samostatná vilka, spolu pre maximálne 18 osôb. Izby sú zariadené v príjemných prírodných odtieňoch, so starožitným nábytkom, drevenými trámami na stopoch a terakotovou podlahou. Štandardným vybavením izieb je klimatizácia, free WIFI, chladnička, osušky a fén na vlasy.

 

Izba 1 – menšia izba pre 2 osoby (21m2) s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, klimatizácia, free WIFI, chladnička a sieťky proti hmyzu, vchod je zo záhrady a izba sa nachádza na prízemí. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 2 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou a kuchynským kútom s chladničkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, klimatizácia a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na prízemí a má vlastnú terasku pod ružovou pergolou so záhradným sedením. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 3 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, free WIFI, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka krásne výhľady do údolia. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 4 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, free WIFI, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka krásne výhľady do údolia. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 5 – menšia izba pre 2 osoby (22m2) s manželskou posteľou, free WIFI, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka výhľady do záhrady. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 6 – dvojpodlažná suita pre 2-4 osoby (26m2) priestranná spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 1 osobu (90 x 180 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, klimatizácia, chladnička, free WIFI a sieťky proti hmyzu. Suita má vlastnú terasu so záhradným sedením. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Cottage vila – samostatný apartmán pre 2-3 osoby v malej kamennej vilke s vlastnou terasou, záhradným sedením a grilom, spálňa s manželskou posteľou spojená s kuchynkou a obývacou izbou, plne vybavená kuchynka, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, klimatizácia, chladnička, sieťky proti hmyzu. Možnosť pridať detskú postieľku.

 

Služby:

 • panoramatický bazén (6 x 10 m, bazén je v prevádzke od mája do konca septembra) s lehátkami a slnečníkmi
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • možnosť večere (za poplatok, nutná rezervácia vopred)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • denné upratovanie
 • gril
 • záhrada s miestami na relax
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia vína, olivových olejov 
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 190€/ noc

Cottage vila pre 2 osoby od 240€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky, denné upratovanie, výmenu bielizne (1x týždenne), výmena uterákov (v štvrtý deň pobytu), vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 2,00€/ osoba nad 14 rokov/ noc (max. 7 nocí, platba v hotovosti), v prípade záujmu denná výmena uterákov a bielizne – 22€/ osoba/ deň

 

Usadlosť je v prevádzke od 28. marca do 1. novembra.

Usadlosť akceptuje pobyt v izbách na min. 2 noci a v cottage vilke na min. 5 nocí.

 

Check-in: od 14:30 hod. do 19:00 hod.  (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 10:00 hod.