• Popis

POPIS USADLOSTI

Len 2km od historického centra mestečka Panzano in Chianti medzi olivovníkmi, vinohradmi a lesmi leží čarovné agroturismo s vyše 800-ročnou históriou. Vitajte u vychýrených kuchárok a hostiteliek Giulietty a Anny, u ktorých sa budete cítiť naozaj ako doma! Giulietta a Anna sú, ako pravé Talianky, vášnivé vo všetkom, čo robia a určite vás rodinná atmosféra ich usadlosti dostane! Apartmány v tradičnom toskánskom štýle, panoramatický bazén obklopený zeleňou a božským kľudom, free WIFI, veľmi príjemné autentické prostredie, možnosť školy varenia s Giuliettou a Annou priamo v ich kuchyni podľa starých rodinných receptov, výborné raňajky, pokojné prostredie!
(Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta – 1,3 km)

 

POPIS APARTMÁNOV

V agroturizme sa nachádza 6 priestranných rustikálnych apartmánov a 1 samostatná vilka, spolu pre maximálne 20 osôb. Izby sú zariadené v príjemných prírodných odtieňoch, so starožitným nábytkom, drevenými trámami na stopoch a terakotovou podlahou. Štandardným vybavením izieb je klimatizácia, free WIFI, chladnička, osušky a fén na vlasy.

 

Izba 1 – menšia izba pre 2 osoby (21m2) s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, klimatizácia, free WIFI, chladnička a sieťky proti hmyzu, vchod je zo záhrady a izba sa nachádza na prízemí. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 2 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou a kuchynským kútom a chladničkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, klimatizácia a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na prízemí a má vlastnú terasku pod ružovou pergolou so záhradným sedením. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm). Táto izba má slabšie WIFI pripojenie.

Izba 3 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou , kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, free WIFI, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka krásne výhľady do údolia. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 4 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou , kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy, free WIFI, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka krásne výhľady do údolia. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 5 – menšia izba pre 2 osoby (22 m2) s manželskou posteľou, free WIFI, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osuškami a fénom na vlasy. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka výhľady do záhrady. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 6 – dvojpodlažná suita pre 2-4 osoby (26 m2) priestranná spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 1 osobu (90 x 180 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, klimatizácia, chladnička, free WIFI a sieťky proti hmyzu. Suita má vlastnú terasu so záhradným sedením. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 7 – samostatný apartmán pre 2-4 osoby v malej kamennej vilke s vlastnou terasou, záhradným sedením a grilom, spálňa s manželskou posteľou spojená s kuchynkou a obývacou izbou, plnevybavená kuchynka, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (160 x 190cm) , kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, klimatizácia, chladnička, sieťky proti hmyzu. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm). Tento apartmán má slabšie WIFI pripojenie. Apartmán je vhodný pre 2 dospelé osoby a 2 deti.

 

Služby:

 • panoramatický bazén  (6 x 10 m, bazén je v prevádzke od mája do konca septembra) s lehátkami a slnečníkmi
 • raňajky  (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • denné upratovanie
 • gril
 • záhrada s miestami na relax
 • možnosť súkromnej večere alebo obeda
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia vína, olivových olejov 
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 140€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky, denné upratovanie, výmenu bielizne (1x týždenne), vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,00€ / osoba nad 14 rokov / noc, v prípade záujmu denná výmena uterákov a bielizne – 12€/deň.

 

Usadlosť je v prevádzke od marca do začiatku novembra.

Usadlosť akceptuje pobyt na min. 2 noci

 

Check-in: od 14:00  hod. do 19:00 hod.

Check-out: do 10:00 hod.