• Popis

POPIS USADLOSTI

V čarovnej dedinke Castagneto Carducci sa medzi kostolom s malou kaplnkou a farebným námestíčkom posiatym kvetmi nachádza táto historická vila, ktorú vlastní moja priateľka pochádzajúca z jednej známej vinárskej rodiny. V tejto vyše 300-ročnej vile ma veľmi očarilo láskavé a citlivé spojenie tradičnej toskánskej architektúry s modernými prvkami, krásnymi farbami a čistými líniami, atmosféra, ktorá tu vládne a možnosť kedykoľvek vybehnúť do uličiek na ranné café, na nákup alebo na večerné aperitivo. Budete sa nachádzať len 9 kilometrov od pobrežia a kedykoľvek si môžete dopriať aj ochutnávku vín. Odporúčam tu stráviť svoju dovolenku najmä párom, ktoré túžia po súkromí a pokoji, po romantickej a autentickej toskánskej atmosfére 🙂

 

POPIS IZIEB

Vo vile sa na dvoch podlažiach nachádzajú len tri izby a príjemná raňajková miestnosť s krbom. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, free WIFI, TV SAT a minibarom. V kúpeľni nájdete fén na vlasy aj osušky.

 

Izba 1 – moderná izba pre 2 osoby s rozlohou 20 m2 s privátnym vstupom sa nachádza na prvom podlaží. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV, SAT, minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba 2 – moderná izba pre 2 osoby s rozlohou 20 m2 s privátnym vstupom sa taktiež nachádza na prvom podlaží. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV, SAT, minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Suita – moderná suita pre 4 osoby s rozlohou 40 m2 s privátnym vstupom sa rozprestiera na dvoch podlažiach. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (180 x 200 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Na prízemí sa nachádza obývacia izba so sofabed pre dve osoby. Suita je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV, SAT, minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

Služby:

  • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
  • free WIFI
  • bezplatné parkovisko v blízkosti ubytovania
  • klimatizácia
  • denné upratovanie
  • práčovňa v blízkosti ubytovania (za poplatok)
  • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 210€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako free WIFI

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€/ osoba nad 12 rokov/ noc

 

Vila je v prevádzke od 29. marca do 4. novembra.

Vila akceptuje ubytovanie na min. 2 noci.

 

Check-in: od 14:00 hod. do 20:00 hod.

Check-out: do 10:30 hod.