• Popis

POPIS USADLOSTI

Keď z vinárskeho mestečka Greve in Chianti odbočíte do zvlnených kopcov nad mestom, otvorí sa vám čarokrásna panoráma ako vystrihnutá z olejomaľby. Ale tu v Relais di Charme je všetko skutočné 🙂 Usadlosť pozostáva zo zoskupenia kamenných domcov, ktoré boli kedysi farmárskymi samotami a nazývajú sa „borgo“, vlastní ich známa vinárska rodina Folonari, ktorá im vdýchla atmosféru absolútnej elegancie, pokoja a niečoho, čo sa slovami popísať nedá. Na tomto mieste cítim tradičné Toskánsko, ale aj pôvab a šmrnc francúzskeho vidieka, okolie je dychvyrážajúce, nachádzate sa na vidieku, ale kúsok od mesta. Dokonalý súzvuk! Toto miesto odporúčam navštíviť všetkým vám, ktorí si dáte záležať na detailoch, hosťom, pre ktorých je pôžitkom aj miesto, kde počas svojej dovolenky prebývajú, všetkých, ktorí vedia oceniť kvalitu a niečo navyše. Pre mňa je táto usadlosť rajom 🙂

 

POPIS IZIEB

Usadlosť ponúka len 10 izieb a 1 suitu, preto ju zaraďujem medzi tie menšie, komornejšie. Nájdete tu izby nádherne zariadené tradičným nábytkom doplneným o dizajnové a moderné kúsky, vyberané svietidlá, látky a doplnky, uvíta vás príjemná vôňa a tie výhľady…ohhh…Všetko, čoho sa dotknete a spatríte, bolo starostlivo vyberané a ak ste duša milujúca krásno a jedinečnosť, budete tu ochkať na každom kroku. Izby sú vybavené klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. V kúpeľni je samozrejmosťou fén na vlasy a osušky. Jedna z izieb je vhodná aj pre telesne postihnuté osoby.

 

Izba typu 1 – moderne a vkusne zariadené izby s rozlohou 22m2 pre 2 osoby sa nachádzajú na poschodí aj prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (200 x 180 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, bidetom a toaletou. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba typu 2 – luxusné a vkusné izby s rozlohou 30m2 pre 2 osoby sa nachádzajú na poschodí aj prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (200 x 180 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, bidetom a toaletou. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba typu 3 moderne a vkusne zariadené izba s rozlohou 25m2 pre 2 osoby nachádzajúca sa na prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (200 x 180 cm) alebo dvoma oddelenými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Má vonkajšiu terasku s posedením a je vhodná pre telesne postihnuté osoby.

Deluxe Suita – moderná a luxusná suita pre 2-4 osoby s rozlohou 65m2 sa nachádza na dvoch podlažiach. Na prízemí sa nachádza obývacia izba so sedačkami, kreslami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a tiež izba so sofabed pre 2 osoby. Na loftovom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (200 x 180 cm) a vaňou priamo v spálni a kúpeľňa s toaletou. Suita je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, minibarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

Služby:

 • bazén (7 x 15 m, hĺbka 1,5 m, v prevádzke od marca do novembra)
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • denné upratovanie
 • práčovňa (nie priamo v usadlosti)
 • záhrada s miestami na relax
 • možnosť zapožičania bicyklov (nie priamo v usadlosti, za poplatok)
 • vychádzky po turistických chodníkoch
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)
 • možnosť wine tour (zdarma)
 • možnosť zapožičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 210€/ noc

Suita pre 2 osoby od 360€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 2,00€/ osoba/ noc

 

Usadlosť je v prevádzke od 8. marca do 3. novembra.

Usadlosť akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check in: od 14:30 hod. do 20:00 hod. (neskorší príchod majitelia usadlosti neakceptujú)

Check out: do 10:00 hod.