• Popis

POPIS USADLOSTI

Toto nie je stredoveká kamenná vila na úpätí vinohradu, v akej zažijete nekonečný pokoj, ktorým dýcha oblasť Chianti. Rezidencia Marina sú moderné, veľmi svieže a zároveň elegantné, neskutočne krásne apartmány s výhľadom do ligotajúceho sa prístavu s hojdajúcimi sa jachtami a poletujúcimi čajkami. Rezidencia je majetkom potomka známeho talianskeho módneho dizajnéra Salvatore Ferragamo, ktorý tu svojou citlivou umeleckou dušou dohliada na každý jeden detail. Toto miesto je domovským prístavom milovníkov mora a motív mora tu nájdete v najmenších detailoch, farbách, ale najmä pri neopísateľnom výhľade z apartmánov. 

Rezidencia Marina je akési malé mestečko s obchodíkmi, reštauráciami, kaviarničkami, rôznymi službami, jachtovým klubom, úžasným pool klubom, v ktorom zažijete veľa zábavy, ale aj oddychu pri dobrej hudbe, výbornom servise a gastronómii. V pool klube, do ktorého máte vstup zdarma nájdete aj bazén (dokonca aj pre deti). Ak by vás omrzel, kúsok ďalej nájdete rušné prímorské letovisko, ale aj historické dedinky a národné parky. Ja tu určite letujem a čo vy? 🙂

 

POPIS APARTMÁNOV

Rezidencia ponúka 30 apartmánov s veľkorysou rozlohou 45-120m2 pre 2-6 osôb, všetky s priestrannými terasami so záhradným nábytkom a výhľadom do maríny a na more tiahnuce sa za ňou. Apartmány sú zariaďované vzdušne, veľmi čisto, použité sú prírodné materiály, jemné odtiene mora a zeme, ktoré ma spolu s ich výhľadmi uchvátili na prvý pohľad. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchynku s jedálňou, obývaciu časť a sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župany, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Štúdio (45m2) – priestranná izba pre 2 osoby s malou súkromnou teraskou, ktorá ponúka výhľad na vnútrozemie, rezidencie alebo vnútorné nádvorie. Priestranná zrekonštruovaná kúpeľňa má sprchovací kút s toaletou a štúdio disponuje aj pohodlnou obývaciu časť s dreveným nábytkom. Je vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Štúdio sa nachádza na prvom poschodí a je prístupné po vonkajších schodoch.

Suita typu 1 (55m2) – priestranná suita pre 4 osoby s vlastnou terasou s čiastočným alebo bočným výhľadom na more má dve samostatné časti: spálňu s manželskou posteľou, obývací priestor so sofa bed pre 2 osoby a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Táto suita má plne vybavenú kuchynku a obývacia izba má prekrásny výhľad a prístup na zariadenú terasu. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Niektoré suity sú dostupné iba po schodoch.

Suita typu 2 (55m2) – prestížne suity pre 4 osoby sa môžu pochváliť veľkými súkromnými terasami orientovanými na more. Majú spálňu s manželskou posteľou, obývací priestor so sofa bed pre 2 osoby s plne vybavenou kuchynkou a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Niektoré suity sú dostupné iba po schodoch.

Suita typu 3 (80m2) – priestranné rodinné suity pre 4-6 osôb sú vybavené dvoma veľkými spálňami s manželskými posteľami, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, obývacím priestorom so sofa bed pre 2 osoby a kuchynským kútom. Veľká súkromná terasa je vybavená ležadlami, slnečníkom a jedálenským stolom. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Niektoré suity sú dostupné iba po schodoch.

Suita typu 4 (105m2) – exkluzívne dvojposchodové suity pre 4-6 osôb majú veľké terasy orientované na more a samostatný vchod cez vonkajšie schodisko. Na prvom poschodí majú svetlú obývaciu izbu so sofa bed pre 2 osoby, plne vybavenú kuchynku s jedálenským kútom, spálňu a kúpeľňu s toaletou. Z obývacej izby je prístup na rozľahlú terasu s výhľadom na more. Na druhom poschodí nájdete druhú kúpeľňu a otvorený priestor s manželskou posteľou so súkromnou panoramatickou terasou s výhľadom na more a ostrov Elba. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy.

Suita typu 5 (107-120m2) – exkluzívne a rozľahlé apartmány pri mori pre 4-6 ôsob ponúkajú veľkú terasu s výhľadom na more a prístav. Pozostávajú z dvoch dvojlôžkových spální a dvoch kúpeľní so sprchovacím kútom a toaletou, obývacej časti so sofa bed pre 2 osoby a kuchyňou s jedálenským kútom. Súkromná terasa má očarujúci výhľad na more a je vybavená ležadlami, slnečníkom a jedálenským stolom. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Do apartmánov sa dostanete po vonkajších schodoch alebo výťahom.

 

Služby:

 • 2 bazény (6 x 8 m, hĺbka 1,2-1,4 m, okrúhly bazén s priemerom 5,5 m a hĺbkou 1,2 m, v prevádzke podľa počasia, najčastejšie v období od 01.06. do 30.09.) v pool clube s lehátkami, príjemným sedením a slnečníkmi s výhľadom do prístavu
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • možnosť doobjednať večere (za poplatok)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko (krytá garáž je k dispozícii za poplatok)
 • klimatizácia
 • minibar na izbách (na vyžiadanie, za poplatok)
 • denné upratovanie
 • fitness centrum
 • pool club s 2 bazénmi a množstvom príjemného sedenia a lehátok, s výbornou reštauráciou s barom, kde si viete dať výborné raňajky, ľahký snack počas dňa, obed/večeru či drink
 • masáže (za poplatok)
 • exkurzie loďou, lietadlom, helikoptérou (za poplatok)
 • kurzy plachtenia (za poplatok)
 • možnosť požičania motorových člnov (za poplatok)
 • kurzy taliančiny (za poplatok)
 • množstvo reštaurácií, kaviarničiek, obchodov na promenáde, ktoré sú otvorené hlavne počas hlavnej sezóny (01.06.- 15.09.)
 • práčovňa/žehliace služby (za poplatok)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Suita pre 2 osoby od 230€/ noc

Suita pre 4 osoby od 350€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, uteráky/bazénové osušky (výmena každé tri dni), posteľná bielizeň (výmena každé tri dni), finálne upratovanie, voda, elektrina, využívanie doplnkových služieb ako bazén, fitness, free WIFI, súkromné parkovanie, vstup do pool klubu

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,50€/ osoba nad 12 rokov/ noc v období 01.05.-31.08., večere, kryté parkovanie v garáži, bezpečnostný depozit – kreditná karta, depozit bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole apartmánu zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne

 

Rezidencia je v prevádzke od 22. marca do 31. októbra (sezóna otvorenia závisí od počasia).

Rezidencia akceptuje ubytovanie na min. 2 noci a počas hlavnej sezóny (01.07.-31.08.) rezidencia akceptuje ubytovanie na min. 3 noci.

 

Check-in: od 15:00 hod. do 22:30 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 11:00 hod.