• Popis

POPIS USADLOSTI

Toto nie je stredoveká kamenná vila na úpätí vinohradu, v akej zažijete nekonečný pokoj, ktorým dýcha oblasť Chianti. Rezidencia Marina sú moderné, veľmi svieže a zároveň elegantné, neskutočne krásne apartmány s výhľadom do ligotajúceho sa prístavu s hojdajúcimi sa jachtami a poletujúcimi čajkami. Rezidencia je majetkom potomka známeho talianskeho módneho dizajnéra Salvatore Ferragamo, ktorý tu svojou citlivou umeleckou dušou dohliada na každý jeden detail. Toto miesto je domovským prístavom milovníkov mora a motív mora tu nájdete v najmenších detailoch, farbách, ale najmä pri neopísateľnom výhľade z apartmánov. 

Rezidencia Marina je akési malé mestečko s obchodíkmi, reštauráciami, kaviarničkami, rôznymi službami, jachtovým klubom, úžasným pool klubom, v ktorom zažijete veľa zábavy, ale aj oddychu pri dobrej hudbe, výbornom servise a gastronómii. V pool klube, do ktorého máte vstup zdarma nájdete aj bazén (dokonca aj pre deti). Ak by vás omrzel, kúsok ďalej nájdete rušné prímorské letovisko, ale aj historické dedinky a národné parky. Ja tu určite letujem a čo vy? 🙂

 

POPIS APARTMÁNOV

Rezidencia ponúka 31 apartmánov s veľkorysou rozlohou 45-120m2 pre 2-6 osôb, všetky s priestrannými terasami so záhradným nábytkom a výhľadom do maríny a na more tiahnuce sa za ňou. Apartmány sú zariaďované vzdušne, veľmi čisto, použité sú prírodné materiály, jemné odtiene mora a zeme, ktoré ma spolu s ich výhľadmi uchvátili na prvý pohľad. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchynku s jedálňou, obývaciu časť a sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župany, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Štúdio (45m2) – priestranná izba pre 2 osoby s malou súkromnou teraskou, ktorá ponúka výhľad na vnútrozemie, rezidencie alebo vnútorné nádvorie. Priestranná zrekonštruovaná kúpeľňa má sprchovací kút s toaletou a štúdio disponuje aj pohodlnou obývaciu časť s dreveným nábytkom. Je vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Štúdio sa nachádza na prvom poschodí a je prístupné po vonkajších schodoch.

Suita typu 1 (55m2) – priestranná suita pre 4 osoby s vlastnou terasou s čiastočným alebo bočným výhľadom na more má dve samostatné časti: spálňu s manželskou posteľou, obývací priestor so sofa bed pre 2 osoby a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Táto suita má plne vybavenú kuchynku a obývacia izba má prekrásny výhľad a prístup na zariadenú terasu. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Niektoré suity sú dostupné iba po schodoch.

Suita typu 2 (55m2) – prestížne suity pre 4 osoby sa môžu pochváliť veľkými súkromnými terasami orientovanými na more. Majú spálňu s manželskou posteľou, obývací priestor so sofa bed pre 2 osoby s plne vybavenou kuchynkou a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Niektoré suity sú dostupné iba po schodoch.

Suita typu 3 (80m2) – priestranné rodinné suity pre 4-6 osôb sú vybavené dvoma veľkými spálňami s manželskými posteľami, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, obývacím priestorom so sofa bed pre 2 osoby a kuchynským kútom. Veľká súkromná terasa je vybavená ležadlami, slnečníkom a jedálenským stolom. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Niektoré suity sú dostupné iba po schodoch.

Suita typu 4 (105m2) – exkluzívne dvojposchodové suity pre 4-6 osôb majú veľké terasy orientované na more a samostatný vchod cez vonkajšie schodisko. Na prvom poschodí majú svetlú obývaciu izbu so sofa bed pre 2 osoby, plne vybavenú kuchynku s jedálenským kútom, spálňu a kúpeľňu s toaletou. Z obývacej izby je prístup na rozľahlú terasu s výhľadom na more. Na druhom poschodí nájdete druhú kúpeľňu a otvorený priestor s manželskou posteľou so súkromnou panoramatickou terasou s výhľadom na more a ostrov Elba. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy.

Suita typu 5 (107-120m2) – exkluzívne a rozľahlé apartmány pri mori pre 4-6 ôsob ponúkajú veľkú terasu s výhľadom na more a prístav. Pozostávajú z dvoch dvojlôžkových spální a dvoch kúpeľní so sprchovacím kútom a toaletou, obývacej časti so sofa bed pre 2 osoby a kuchyňou s jedálenským kútom. Súkromná terasa má očarujúci výhľad na more a je vybavená ležadlami, slnečníkom a jedálenským stolom. Sú vybavené TV SAT, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Do apartmánov sa dostanete po vonkajších schodoch alebo výťahom.

 

Služby:

 • 2 bazény (6 x 8 m, hĺbka 1,2-1,4 m, okrúhly bazén s priemerom 5,5 m a hĺbkou 1,2 m, v prevádzke podľa počasia, najčastejšie v období od 01.06. do 30.09.) v pool clube s lehátkami, príjemným sedením a slnečníkmi s výhľadom do prístavu
 • možnosť doobjednať raňajky (za poplatok)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko (krytá garáž je k dispozícii za poplatok)
 • klimatizácia
 • denné upratovanie
 • pool club s 2 bazénmi a množstvom príjemného sedenia a lehátok, s výbornou reštauráciou s barom, kde si viete dať výborné raňajky, ľahký snack počas dňa, obed/večeru či drink
 • masáže (za poplatok)
 • exkurzie loďou, lietadlom, helikoptérou (za poplatok)
 • kurzy plachtenia (za poplatok)
 • možnosť požičania motorových člnov (za poplatok)
 • kurzy taliančiny (za poplatok)
 • množstvo reštaurácií, kaviarničiek, obchodov na promenáde, ktoré sú otvorené hlavne počas hlavnej sezóny (01.06.- 15.09.)
 • práčovňa/žehliace služby (za poplatok)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 145€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 235€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, uteráky/bazénové osušky (výmena každé tri dni), posteľná bielizeň (výmena každé tri dni), finálne upratovanie, voda, elektrina, využívanie doplnkových služieb ako bazén, fitness, detská postieľka/stolička pre dieťa na požiadanie, wifi, súkromné parkovanie, vstup do pool klubu

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€/ osoba nad 16 rokov/ noc v období 01.05.-31.08., kryté parkovanie v garáži, minibar na izbách, bezpečnostný depozit – kreditná karta, depozit bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole apartmánu zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne

 

Rezidencia je v prevádzke od 24. marca do konca októbra (sezóna otvorenia závisí od počasia).

Rezidencia akceptuje ubytovanie aj na 1 noc. Počas hlavnej sezóny (01.07.-31.08.) rezidencia akceptuje ubytovanie na min. 7 nocí.

 

Check-in: od 15:00 hod. do 22:30 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 11:00 hod.