• Popis

POPIS USADLOSTI

Toto nie je stredoveká kamenná vila na úpätí vinohradu, v akej zažijete nekonečný pokoj, ktorým dýcha oblasť Chianti. Rezidencia Marina sú moderné, veľmi svieže a neskutočne krásne apartmány s výhľadom do ligotajúceho sa prístavu s hojdajúcimi sa jachtami a poletujúcimi čajkami. Je majetkom známeho talianskeho módneho dizajnéra Salvatore Ferragamo, ktorý tu svojou citlivou umeleckou dušou dohliada na každý jeden detail (a ktorého tu počas víkendov môžete aj osobne stretnúť 🙂 )

 

Toto miesto je domovským prístavom milovníkov mora a motív mora tu nájdete v najmenších detailoch, farbách, ale najmä pri neopísateľnom výhľade z apartmánov.

 

Rezidencia Marina je akési malé mestečko s obchodíkmi, reštauráciami, kaviarničkami, rôznymi službami, jachtovým klubom, úžasným pool klubom, v ktorom zažijete veľa zábavy, ale aj oddychu pri dobrej hudbe, výbornom servise a gastronómii. V pool klube, do ktorého máte vstup zdarma (lehátka sú za poplatok), nájdete aj bazén (dokonca aj pre deti) a podávať sa tu budú i vaše raňajky. Ak by vás omrzel, kúsok ďalej nájdete rušné prímorské letovisko, ale aj historické dedinky a národné parky. Ja tu určite letujem a čo vy? 🙂

 

POPIS APARTMÁNOV

Rezidencia ponúka 29 apartmánov s veľkorysou rozlohou 45-123m2 pre 2-6 osôb, všetky s priestrannými terasami so záhradným nábytkom a výhľadom do maríny a na more tiahnuce sa za ňou. Apartmány sú zariaďované vzdušne, veľmi čisto, použité sú prírodné materiály, jemné odtiene mora a zeme, ktoré ma spolu s ich výhľadmi uchvátili na prvý pohľad. Všetky apartmány majú plnevybavenú kuchynku s jedálňou, obývaciu časť a sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy.
*Počas obdobia hlavnej sezóny (01. 06.-31. 09.) sú v cene ubytovania zahrnuté raňajky, ktoré sa podávajú na terase pool klubu, mimo hlavnej sezóny sú apartmány self-catering.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán typu 1 apartmány veľkosti približne 45-55 m2 s 1 spálňou s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, obývačka so sofabed (180 x 160 cm), plnevybavená kuchyňa, priestranná terasa s lehátkami, slnečníkom a jedálenským stolom. Apartmány sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Tieto apartmány majú priamy výhľad na kopce tiahnuce sa za prístavom.

Apartmán typu 2 apartmány veľkosti približne 45-55 m2 s 1 spálňou s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, obývačka so sofabed, plnevybavená kuchyňa, priestranná terasou s lehátkami, slnečníkom a jedálenským stolom. Apartmány sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Tieto apartmány môžu mať priamy výhľad na prístav, čiastočný výhľad na prístav. 

Apartmán typu 3 dvojpodlažné apartmány s veľkosťou približne 105 m2 pre 4-6 osôb, s 1 spálňou s manželskou posteľou, 1 priestranným loftom s manželskou posteľou, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Súčasťou apartmánu je plnevybavená kuchyňa, obývačka so sofabed (180 x 160 cm), dve priestranné slnečné terasy so záhradným sedením a lehátkami. Apartmány sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Tieto apartmány poskytujú krásny výhľad na prístav.

Apartmán typu 4 priestranné apartmány s veľkosťou približne 115 m2 pre 4-6 osôb s dvoma spálňami s manželskou posteľou, 1 alebo 2 kúpeľňami so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, obývačkou so sofabed pre dve osoby (180 x 160 cm), plnevybavenou kuchyňou, jedálňou, veľkou slnečnou terasou so záhradným sedením a lehátkami. Apartmány sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou a trezorom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Tieto apartmány poskytujú krásny výhľad do prístavu.

 

Služby:

 • 2 bazény (6×8 m, hĺbka 1,2-1,4m, okrúhly bazén s priemerom 5,5m a hĺbkou 1,2m, v prevádzke podľa počasia, najčastejšie v období od 01.06. do 15.09.) v pool clube s lehátkami (za poplatok), príjemným sedením a slnečníkmi s výhľadom do prístavu
 • raňajky  (pre zákazníkov Sí, Italy zahrnuté v cene ubytovania v období 01.06-30.09.)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • denné upratovanie
 • SPA, kde si môžete dopriať telové a tvárové ošetrenia a masáže (za poplatok)
 • pool club s 2 bazénmi a množstvom príjemného sedenia a lehátok, s výbornou reštauráciou s barom, kde si viete dať výborné raňajky, ľahký snack počas dňa, obed/večeru, či drink
 • exkurzie loďou, lietadlom, helikoptérou (za poplatok)
 • kurzy plachtenia (za poplatok)
 • možnosť požičania motorových člnov (za poplatok)
 • kurzy taliančiny (za poplatok)
 • množstvo reštaurácií, kaviarničiek, obchodov, ktoré sú otvorené hlavne počas sezóny
 • práčovňa/žehliace služby (za poplatok)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Apartmán pre 2 osoby od 145€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 235€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky (v období 01.06.-30.09.), denné upratovanie, uteráky/osušky/bazénové osušky, posteľná bielizeň, finálne upratovanie, voda, elektrina, využívanie doplnkových služieb ako bazén, fitness, detská postieľka/stolička pre dieťa na požiadanie, wifi, súkromné parkovanie, vstup do pool klubu.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€ / osoba nad 16 rokov / noc v období 01.05-31.08., bezpečnostný depozit 300€ v hotovosti, alebo kreditná karta ako zábezpeka, depozit bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole apartmánu zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne.

 

Rezidencia je v prevádzke od 01.mája (sezóna otvorenia závisí od počasia).

Rezidencia akceptuje ubytovanie aj na 1 noc.

 

Check-in:

od 15:30 hod. do 18:30 hod. počas hlavnej sezóny (od začiatku júna do konca septembra)

od 09:00 hod. do 13:00 hod. a od 14:30 hod. do 16.30 hod. mimo hlavnej sezóny
(váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

 

Check-out: do 11:00 hod.