• Popis

POPIS VILY

Neďaleko malebnej toskánskej dedinky Guardistallo, len 1 km od hlavnej cesty, nájdete na hrebeni kopca s čarovnými panoramatickými výhľadmi túto kamennú vilu so súkromným bazénom a úctihodnou rozlohou okolo 180m2, ktorá je vhodná pre 8 osôb. Vďaka jej výnimočnej polohe budete mať toskánsky vidiek ako na dlani a len 16 km od vily si môžete vychutnať šum mora pozdĺž krásneho toskánskeho pobrežia.
Vila je zariadená teplými, hrejivými farbami v okrovo-oranžových odtieňoch, ktoré vám ihneď navodia pocit domova, s vidieckym nábytkom, tradičnými doplnkami, terakotovými podlahami, dreveným trámami a otvoreným kozubom pre romantické večery pri vínku lahodného Chianti Classico zachovávajúc si svoj tradičný toskánsky charakter.

V tejto dvojpodlažnej vile sa nachádzajú 4 spálne, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom, plne vybavená kuchyňa a priestranná obývacia miestnosť s krbom, ktorá je prepojená s jedálňou s jedálenským stolom. Vila je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, trezorom a v kúpeľni nechýbajú osušky a fén na vlasy. Nájdetu tu priestrannú verandu s pergolou a vonkajším jedálenským posedením, vonkajší kamenný grilovací kút s pecou na drevo a súkromný bazén pre dokonalý oddych počas horúcich slnečných dní. Táto vila je ideálna pre príjemné prázdninové dni, ktoré tu môžete stráviť s rodinou a priateľmi v krásnom prostredí toskánskych kopcov.

 

*Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta približne 1,2 km, ktorá nie je vhodná pre autá s nízkym podvozkom.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

PRÍZEMIE – plne vybavená kuchyňa, priestranná obývacia miestnosť s TV SAT a krbom, jedálenská časť s jedálenským stolom, spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm) a kúpeľňou, priamy vstup na vonkajšiu terasu a do záhrady.

1.POSCHODIE – 2 samostatné spálne s manželskou posteľou (160 x 190 cm) a jedna spálňa s oddelenými posteľami (80 x 190 cm), každá s vlastnou kúpeľňou.

 

SLUŽBY

 • bazén (10 x 5 m, hĺbka 150 cm, v prevádzke od polovice mája do konca septembra) s lehátkami a slnečníkmi, otvorenie bazéna mimo sezóny (za poplatok)
 • možnosť objednania raňajok (za poplatok)
 • možnosť polpenzie (za poplatok)
 • free WIFI (dostupná iba na prízemí)
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia a kúrenie (za poplatok)
 • gril
 • možnosť zapožičania bicyklov a skútrov (za poplatok)
 • možnosť ochutnávky vín so someliérom (za poplatok)
 • BBQ servis (za poplatok)
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť masáže (za poplatok)
 • zabezpečenie nákupu potravín (za poplatok)
 • možnosť požičania jednej detskej stoličky (zdarma)
 • možnosť požičania jednej detskej postieľky (zdarma)

 

Cena:

Súkromná vila pre 8 osôb od 320€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, posteľnú bielizeň, uteráky/osušky, vodu, plyn, uvítací darčekový košík s tradičnými omáčkami a cestovinami, 1 box dreva do krbu a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€/ osoba nad 14 rokov/ noc, raňajky, denné upratovanie, finálne upratovanie vily (300€), bezpečnostný depozit (500€), ktorý bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole vily zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne, kúrenie, klimatizáciu a elektrinu, ktoré budú vyúčtované podľa skutočnej spotreby, otvorenie bazéna mimo sezóny (za poplatok), extra box dreva do krbu (10€/ box), denné vynášanie odpadkov (70€/ týždeň), v prípade ponechania odpadkov vo vile poplatok 150€, zapožičanie osušiek k bazénu (5€/ osoba/ týždeň), extra výmena posteľnej bielizne (10€/ osoba), extra výmena uterákov (5€/ osoba)

 

Vila je v prevádzke celoročne.

Vila akceptuje ubytovanie na min. 3 noci mimo sezóny (28.9. – 18.5.) a min. 7 nocí od soboty do soboty (18.5. – 28.9.).

 

Check-in: od 17:00 hod. do 19:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred, môže byť spoplatnený)

Check-out: do 9:30 hod.