• Popis

POPIS VILY

Na jednom zo zvlnených pahorkov toskánskeho vidieka, neďaleko mestečka Guardistallo,  sa majestátne týči nádherná kamenná vila Pino, vhodná až pre 18 osôb, kde si so svojou rodinou či priateľmi vychutnáte toskánsku dovolenku v absolútnom súkromí. Vila má úctyhodných 470m2 a bola zrenovovaná len nedávno, v roku 2023. Ponúka moderný nádych prepojený s typickými toskánskymi prvkami ako sú klenuté stropy, terakotové podlahy a toskánsky kameň. Rozprestiera sa na dvoch podlažiach. Na prízemí vily sa nachádza obývacia miestnosť s pohovkou, televíziou a krbom, jedálenská časť s jedálenským stolom, plne vybavená kuchyňa a 3 samostatné spálne s manželskou posteľou  s vlastnou kúpeľňou. Jedna zo spální disponuje vlastnou obývacou miestnosťou a jedna zo spální pozostáva z rozkladacej pohovky pre 2 osoby. Na poschodie vedie príjemné vnútorné schodisko. Nachádza sa tu ďalšia obývacia miestnosť s pohovkou, televíziou a so sofabed pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou s vlastnou kúpeľňou a jedna spálňa s oddelenými posteľami s vlastnou kúpeľňou. Jedna zo spální pozostáva z rozkladacej pohovky pre 2 osoby. Z obývacej miestnosti na poschodí vedie vonkajšie schodisko priamo do záhrady. Vila je vybavená klimatizáciou, sieťkami proti hmyzu, free WIFI, TV SAT, trezorom a grilom.

 

Krásny toskánsky výhľad je najsilnejšou črtou tejto vily:) V blízkosti grilu s pecou na drevo sa nachádza priestranný altánok so stolom a stoličkami. Mierny chodník vedie priamo k infinity bazénu s výhľadom do údolia, ktorý je oplotený pre bezpečnosť tých najmenších. Vedľa bazéna sa nachádza malá posilňovňa vybavená fitness zariadením. Celkový dojem dopĺňa očarujúca malá teraska s pohovkami a sedením usporiadaným okolo príjemného grilu.

 

*Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta približne 900 m, ktorá nie je vhodná pre autá s nízkym podvozkom.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

PRÍZEMIE – vstupná hala, priestranná obývacia miestnosť s pohovkou, televíziou a krbom, jedálenská časť s jedálenským stolom, plne vybavená kuchyňa, 3 samostatné spálne s manželskou posteľou (160 x 190 cm) s vlastnou kúpeľňou, jedna z nich s vlastnou obývacou miestnosťou a jedna s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby. Jedna izba má kúpeľňu vhodnú pre osoby so zdravotným postihnutím.

1.POSCHODIE – obývacia miestnosť s pohovkou, televíziou a so sofabed pre 2 osoby, 2 samostatné spálne s manželskou posteľou (160 x 190 cm) s vlastnou kúpeľňou, 1 spálňa s oddelenými posteľami (80 x 190 cm) s vlastnou kúpeľňou. Jedna zo spální pozostáva z rozkladacej pohovky pre 2 osoby. Z obývacej miestnosti vedie vonkajšie schodisko priamo do záhrady.

 

SLUŽBY

 • infinity bazén (10 x 5 m, hĺbka 140 cm, v prevádzke od polovice mája do konca septembra) s lehátkami a slnečníkmi, vyhrievanie bazéna mimo sezóny (za poplatok)
 • možnosť objednania raňajok (za poplatok)
 • možnosť polpenzie (za poplatok)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia a kúrenie (za poplatok)
 • gril
 • fitness centrum
 • možnosť zapožičania bicyklov a skútrov (za poplatok)
 • možnosť ochutnávky vín so someliérom (za poplatok)
 • BBQ servis (za poplatok)
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť jazdy na koni (za poplatok)
 • možnosť masáže (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia cestovín a olivového oleja
 • zabezpečenie nákupu potravín (za poplatok)
 • možnosť zapožičania jednej detskej stoličky (zdarma)
 • možnosť zapožičania jednej detskej postieľky (zdarma)

 

Cena:

Súkromná vila pre 14 osôb od 910€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, posteľnú bielizeň, uteráky/osušky, vodu, plyn, uvítací darčekový košík s tradičnými omáčkami a cestovinami, 1 box dreva do krbu  a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,50€/ osoba/ deň, raňajky, denné upratovanie, finálne upratovanie vily (450€), bezpečnostný depozit (900€), ktorý bude vrátený pri odchode, ak nebude pri kontrole vily zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne, kúrenie, klimatizáciu a elektrinu, ktoré budú vyúčtované podľa skutočnej spotreby, vyhrievanie bazéna mimo sezóny (podľa skutočnej spotreby plynu, potrebné nahlásiť min. 3 týždne pred príchodom), extra box dreva do krbu (12€/ box), denné vynášanie odpadkov (50€/ týždeň), v prípade ponechania odpadkov vo vile poplatok 100€, zapožičanie osušiek k bazénu (5€/osoba/týždeň), extra výmena posteľnej bielizne (10€/ osoba), extra výmena uterákov (5€/ osoba)

 

Vila je v prevádzke celoročne.

Vila akceptuje ubytovanie na min. 3 noci mimo sezóny (28.9. – 18.5.) a min. 7 nocí od soboty do soboty (18.5. – 28.9.).

 

Check-in: od 17:00 hod. do 19:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 9:30 hod.