• Popis

POPIS VILY

V kopcoch, neďaleko malej dedinky Guardistallo, za vidieckou cestou posiatou mladými cypruštekmi, sa nachádza romantická kamenná vila Rosa s jej typickými staroružovými okenicami, s rozlohou okolo 315m2 vhodná pre skupinu 12 osôb. Je zariadená starožitným country chic nábytkom, zaujímavo zladeným s dizajnovými prvkami, zachovávajúc si však svoj tradičný toskánsky charakter. Teplé pastelové farby, starostlivo vyberané doplnky a množstvo dreva i kameňa vo vás vyvolajú blažený pocit domova. K vile je možné si prenajať aj útulný loft pre 2 osoby, ktorý sa nachádza len pár krokov od vily, v samostatnej kamennej vilke.

Hlavná vila sa rozprestiera na dvoch podlažiach. Prízemie je určené na stretnutia celej rodiny či skupiny priateľov a nájdete tu viacero spoločenských miestností, kde môžete nerušene relaxovať pri televízii, dobrej knihe či pohári lahodného vína. Taktiež sa tu nachádza priestranná, plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom a krbom, obývacia miestnosť s TV a plne funkčnými kachlami na drevo a spoločná kúpeľňa. Na poschodí sa nachádza 5 samostatných spální, každá s vlastnou kúpeľňou, jedna zo spální je s oddelenými posteľami. Vila má priestrannú verandu a pergolu vybavenú krásnym sedením, vonkajší gril, vyhrievaný bazén s lehátkami a slnečníkmi. Romantický loft v malej kamennej vilke zariadený v rovnakom štýle sa nachádza len pár metrov od hlavnej vily a pozostáva zo spálne s vlastnou kúpeľňou.

 

*Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta približne 900 m, ktorá nie je vhodná pre autá s nízkym podvozkom.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

PRÍZEMIE – priestranná plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom a krbom, oddychová miestnosť, obývacia miestnosť s TV s kachlami na drevo a spoločná kúpeľňa

1.POSCHODIE – 4 spálne s manželskou posteľou (160 x 190 cm) s vlastnou kúpeľňou a 1 spálňa s oddelenými posteľami (80 x 190 cm) s vlastnou kúpeľňou

LOFT – spálňa s manželskou posteľou (160 x 190 cm) s vlastnou kúpeľňou

 

SLUŽBY

 • bazén (10 x 5 m, hĺbka 150 cm, v prevádzke od polovice mája do konca septembra) s lehátkami a slnečníkmi, vyhrievanie bazéna mimo sezóny (za poplatok)
 • možnosť objednania raňajok (za poplatok)
 • možnosť polpenzie (za poplatok)
 • free WIFI (dostupná iba na prízemí)
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia a kúrenie (za poplatok)
 • gril
 • možnosť zapožičania bicyklov a skútrov (za poplatok)
 • možnosť ochutnávky vín so someliérom (za poplatok)
 • BBQ servis (za poplatok)
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť jazdy na koni (za poplatok)
 • možnosť masáže (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia cestovín a olivového oleja
 • zabezpečenie nákupu potravín (za poplatok)
 • možnosť zapožičania jednej detskej stoličky (zdarma)
 • možnosť zapožičania jednej detskej postieľky (zdarma)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Súkromná vila pre 10 osôb od 450€/ noc

Súkromná vila pre 12 osôb od 515€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, posteľnú bielizeň, uteráky/osušky, vodu, plyn, uvítací darčekový košík s tradičnými omáčkami a cestovinami, 1 box dreva do krbu  a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€/ osoba/ deň, raňajky, denné upratovanie, finálne upratovanie vily (350-390€), bezpečnostný depozit 500 €, ktorý bude vrátený pri odchode, ak nebude pri kontrole vily zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne, kúrenie, klimatizáciu a elektrinu, ktoré budú vyúčtované podľa skutočnej spotreby, vyhrievanie bazéna mimo sezóny (podľa skutočnej spotreby plynu, potrebné nahlásiť min. 3 týždne pred príchodom), extra box dreva do krbu (10€/box), denné vynášanie odpadkov (50€/týždeň), v prípade ponechania odpadkov vo vile poplatok 100€, zapožičanie osušiek k bazénu (5€/osoba/týždeň), extra výmena posteľnej bielizne (10€/osoba), extra výmena uterákov (5€/osoba).

 

Vila je v prevádzke od 16. marca do 1. novembra.

Vila akceptuje ubytovanie na min. 3 noci mimo sezóny (28.9. – 18.5.) a min. 7 nocí od soboty do soboty (18.5. – 28.9.).

 

Check-in: od 17:00 hod. do 19:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred, môže byť spoplatnený)

Check-out: do 9:30 hod.