• Popis

POPIS USADLOSTI

História malebnej usadlosti Tignanello a Medici, ktorú vlastní známa šľachtická rodina, siaha až do 14. storočia. Elegantná, no predsa tradične toskánska usadlosť, rozprestierajúca sa na čarovnom panoramatickom mieste na konci romantickej cestičky obklopenej vinohradmi a nádhernými výhľadmi, ponúka servis a komfort na veľmi vysokej úrovni. Nájdete tu výbornú domácu trattoriu, pre milovníkov vína je pripravená bohatá ponuka tých najlepších talianskych vín a dokonca si tu možno vychutnať aj školu varenia so šéfkuchárom z Michelinovskej reštaurácie, ktorá je spojená s návštevou pivníc a ochutnávkou vín. Nachádza sa tu aj fitness, sauna a panoramatický bazén pre dokonalý oddych počas vášho pobytu. 

 

POPIS IZIEB A APARTMÁNOV

V usadlosti nájdete romanticky ladené útulné izby a apartmány s tradičnými drevenými stropmi zariadené v prírodných odtieňoch, ktoré sú vhodné pre dvojice, rodiny, ale aj väčšie skupiny. Majitelia si dali záležať na malých detailoch a preto sa tu naši hostia cítia ako doma. Všetky izby a apartmány majú vlastnú kúpeľňu a sú vybavené klimatizáciou, telefónom, TV SAT, free WIFI a sieťkami proti hmyzu. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Je možné vyžiadať detskú postieľku (bez poplatku).

 

Izba typu 1 (19m2) – menšia izba pre 1 osobu so spálňou a kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izba má klimatizáciu, telefón, kávovar, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba typu 2 (22-35m2) – izba pre 2 osoby so spálňou a kúpeľňou vybavenou vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izby majú klimatizáciu, telefón, kávovar, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba typu 3 (30-40m2) – priestranná izba pre 2 osoby so spálňou a kúpeľňou vybavenou vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izby majú klimatizáciu, telefón, kávovar, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Junior suita (39-50m2) – suita pre 2-3 osoby so spálňou s manželskou posteľou, obývacia časť so sofabed, kúpeľňa vybavená vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Suity majú klimatizáciu, telefón, kávovar, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Family suita (61m2) – rodinná suita pre 4 osoby s dvoma spálňami s manželskou posteľou, obývacou časťou a dvoma kúpeľňami. Obe kúpeľne sú vybavené toaletou a bidetom, jedna má vaňu a druhá sprchovací kút. Suita má klimatizáciu, telefón, kávovar, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Apartmán typu 1 (50m2) – apartmán pre 2 osoby so spálňou s manželskou posteľou, obývacou časťou spojenou s kuchynkou, kúpeľňa vybavená vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Apartmán sa nachádza na prízemí s výhľadom do krásnej záhrady. Apartmán má klimatizáciu, telefón, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Apartmán typu 2 (80-90m2) – apartmán pre 4 osoby s dvoma spálňami, obývacou časťou spojenou s kuchynkou a dvoma kúpeľňami. Obe kúpeľne sú vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Apartmán má klimatizáciu, telefón, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Vila (91m2) – samostatná vila pre 6 osôb, ktorá je prerobenou stodolou. Vilka má obývačku s krbom spojenú s kuchyňou, dve spálne s manželskou posteľou, jednu spálňu s oddelenými posteľami a 2 kúpeľne. Obe kúpeľne sú vybavené toaletou a bidetom, jedna má vaňu a druhá sprchovací kút. Veľké okná v obývačke poskytujú nádherný výhľad do súkromnej záhrady, ktorá patrí k vile. Vila má klimatizáciu, telefón, TV SAT, free WIFI, sieťky proti hmyzu a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

SLUŽBY:

 • panoramatický bazén s oddelenou časťou pre deti (5 x 10 m) s lehátkami a miestom na slnenie (v prevádzke od mája do začiatku októbra)
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • gril (na vyžiadanie)
 • sauna a parný kúpeľ (zdarma)
 • masáže (za poplatok)
 • malé fitness centrum (zdarma)
 • tenis, futbalové ihrisko
 • možnosť zapožičania bicyklov (zdarma)
 • škola varenia (za poplatok)
 • reštaurácia
 • možnosť absolvovať ochutnávku vína (za poplatok)
 • možnosť zapožičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Dvojlôžková izba pre 2 osoby od 390€/ noc

Apartmán pre 2 osoby od 465€/ noc

Apartmán pre 4 osoby od 770€/ noc

Vila pre 6 osôb od 1115€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás.

Izby a suity – raňajky, vodu, plyn, elektrinu, denné a finálne upratovanie, výmena posteľnej bielizne 1x za týždeň, výmena uterákov každý tretí deň a využívanie doplnkových služieb ako bazén, tenis, fitness centrum so saunou a parným kúpeľom, zapožičanie bicyklov.

Apartmány – raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie, výmena posteľnej bielizne 1x za týždeň, výmena uterákov každý tretí deň a využívanie doplnkových služieb ako bazén, tenis, fitness centrum so saunou a parným kúpeľom, zapožičanie bicyklov.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 2,00€/ osoba na 14 rokov/ noc

 

Usadlosť je v prevádzke od 29. marca do 27. októbra.

Usadlosť akceptuje ubytovanie na min. 3 noci.

 

Check-in: od 16:00 hod. do 19:00 hod. (neskorší príchod je spoplatnený)

Check-out: do 10:30 hod.