• Popis

POPIS USADLOSTI

Vznešená usadlosť Campagna z 12. storočia ulahodí vašim očiam i duši každým svojím zákutím. Obrovská záhrada obklopujúca tri hlavné vily je zdobená sochami a fontánami, množstvom farebných kvetov a stromov, s krásnym bazénom a výhľadom do údolia s olivovými hájmi a na dedinku Sassetta. Nie je to však len toto jedinečné miesto, ktoré vytvára príjemnú atmosféru. Tú dotvára milý personál, famózna kuchyňa, v ktorej sa používajú prísady z tunajšej záhradky a farmy, kde staré nonny denne pripravujú čerstvé domáce cestoviny, výborný servis a príjemné miesta na oddych v elegantnom salóniku vily či na jej slnečnej terase. A k moru to máte len necelých 16 km 🙂

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta približne 600 m.

 

POPIS IZIEB

Usadlosť je rozdelená do troch historických viliek, ktoré ponúkajú spolu 26 izieb rôznych kategórií a 1 junior suitu. Izby sú zariaďované citlivou umeleckou dušou členov tejto rodiny, zdobené vzácnymi látkami z celého sveta, starožitným nábytkom, ktorý efektívne dopĺňajú chutné doplnky. Väčšina izieb má tradičnú terakotovú podlahu či strop s mohutnými drevenými trámami. Všetky izby sú jedinečné, tiež rôznej veľkosti vhodné pre páry i rodiny s deťmi. Izby majú vlastnú kúpeľňu vybavenú sprchovacím kútom/vaňou, toaletou, bidetom, fénom na vlasy a osuškami/uterákmi/bazénovými osuškami. Štandardným vybavením izieb je TV SAT, free WIFI, telefón, trezor, minibar a sieťky proti hmyzu.

 

Izba typu 1 (16m2) – príjemné izby menších rozmerov s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izby sú vybavené TV SAT, free WIFI, telefónom, sieťkami proti hmyzu, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Niektoré izby ponúkajú krásne výhľady do údolia a niektoré na bazén usadlosti.

Izba typu 2 (18-20m2) – príjemné izby stredných rozmerov s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izby sú vybavené TV SAT, free WIFI, telefónom, sieťkami proti hmyzu, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Niektoré izby majú malú súkromnú záhradu s príjemným sedením, niektoré izby sú vybavené klimatizáciou.

Izba typu 3 (25-30m2) – príjemné izby väčších rozmerov zariadené v klasickom antickom štýle so vzácnymi tkaninami a elegantnými doplnkami. Mramorová kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom. Izby sú vybavené TV SAT, free WIFI, telefónom, sieťkami proti hmyzu, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať prístelku (185 x 80 cm). Niektoré izby majú malú súkromnú záhradu s príjemným sedením, niektoré izby sú vybavené klimatizáciou.

Rodinná izba (32m2) izba s manželskou posteľou a jednou posteľou v samostatnej spálni je vhodná pre rodiny s dieťaťom. V izbe sa nachádza kuchynský kútik (nie je vhodný na varenie) a dve kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izba je vybavená TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Táto rodinná izba sa nachádza na prízemí, priamo pred bazénom a má malú súkromnú záhradku.

Junior suita (45m2) – priestranná suita s manželskou posteľou a jednou posteľou v samostatnej spálni je ideálna pre rodiny s dieťaťom (určená pre max. 3 osoby alebo 2+2 osoby). V suite sa nachádza plne vybavená kuchyňa, obývacia izba, moderná kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom. Suita je vybavená klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Do suity je možné pridať jednu prístelku.

 

 

SLUŽBY:

 • bazén s lehátkami (16 x 8m a hĺbka od 1,5-3,5 m, v prevádzke v období polovice mája do polovice októbra)
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia (v niektorých izbách)
 • denné upratovanie
 • útulná spoločenská miestnosť s krbom, TV a WIFI
 • tenisový kurt (na syntetickej tráve, zdarma)
 • spoločenská sála pre maximálne 45 osôb vhodná na svadby, meetingy, školenia alebo iné skupinové aktivity
 • možnosť požičania bicyklov (za poplatok)
 • reštaurácia priamo v usadlosti
 • možnosť absolvovať tradičnú školu varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie vína (za poplatok)
 • práčovňa/sušiareň/žehliace služby
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (za poplatok)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 130€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, bohaté raňajky formou bufetových stolov, využívanie doplnkových služieb usadlosti ako free WIFI, parkovanie, tenis, bazén, denné upratovanie, finálne upratovanie, voda, plyn, elektrina, osušky/uteráky/posteľné prádlo

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,50€ / osoba / noc

 

Vila je v prevádzke od 28. marca do 3. novembra.

Vila akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check-in: od 14:00 hod. do 21:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 11:00 hod.