• Popis

POPIS VILY

Len 30 km od renesančnej Florencie, mimo rušných ciest, sa na pôde starých Etruskov nachádza romantická vila Ilaria (organizáciou Slow Food zaradená medzi najlepšie agroturizmá v Taliansku), kde vám talianska nonna ponúkne domáce raňajky v rodinnej komornej atmosfére. Autentický zážitok! Vila je obklopená rozľahlým parkom s bazénom, nekonečnými olivovými hájmi, vinohradmi a lesmi. Na rozľahlom pozemku vily sa nachádza veľmi významné archeologické nálezisko – etruská hrobka zo 7. storočia p.n.l. Majiteľka vily žije v susedstve a preto je pre hostí kedykoľvek k dispozícii, rada vás zavedie do svojej historickej vínnej pivnice a ponúkne vám ochutnávku vín z rodinnej produkcie.

 

POPIS IZIEB

Vila ponúka 8 romantických, veľmi útulne zariadených izieb s dôrazom na najmenší detail. Izby sa nachádzajú v hlavnej časti vily i v samostatnej cottage vilke.

 

Dvojlôžková izba – izba pre 2 osoby s manželskou posteľou a sedením s rozlohou 16-20m2, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, šatník, telefón, free WIFI, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá izba je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. Jedna izba sa nachádza na prízemí a je vhodná pre telesne postihnuté osoby. Dve izby sa nachádzajú na poschodí.

Junior suita – suita pre 2 osoby s manželskou posteľou a sedením s rozlohou 25-30m2, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, šatník, telefón, free WIFI, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá junior suita je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. Dve junior suity sa nachádzajú na poschodí.

Dvojpodlažná suita – suita vhodná pre 2-3 osoby s manželskou posteľou, príjemným sedením a samostatnou spálňou pre 1 osobu na poschodí (100 x 160 cm) s rozlohou 30-40m2, telefón, stropný ventilátor, sieťky proti hmyzu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy. Schody v suite nie sú vhodné pre malé deti. Táto suita sa nachádza poschodí.

Cottage vila – súkromná vilka pre 4-5 osôb s rozlohou 55-60m2, 2x spálňa s manželskou posteľou, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom, osušky a fén na vlasy, plne vybavená kuchyňa, obývacia izba so sofabed pre 1 osobu (100 x 160 cm), telefón, free WIFI, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu, privátna terasa so záhradným sedením. Vilka má jedno podlažie. Ubytovanie je formou selfcateringu a je dostupná počas celého roka.

 

Služby:

 • bazén (7 x 17 m, v prevádzke od mája do konca septembra) s lehátkami
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania, okrem cottage vilky, ktorá je selfcatering)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • súkromná záhrada
 • veľmi príjemná spoločenská miestnosť v hlavnej vile
 • možnosť návštevy významného náleziska etruskej hrobky zo 7. storočia p.n.l.
 • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok)
 • možnosť školy varenia a pečenia (za poplatok)
 • možnosť objednať si obedy a večere (za poplatok, min. 8 osôb)
 • možnosť degustácie vín a olivových olejov vlastnej výroby (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia vína a oleja (za poplatok)
 • možnosť zapojiť sa do zberu olív a vyrobiť si vlastný olivový olej (počas sezóny olivobrania – október až začiatok decembra, za poplatok)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)
 • možnosť zapožičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)

 

Cena: 

Dvojlôžková izba pre 2 osoby od 210€/ noc

Cottage vila pre 4 osoby od 500€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky (okrem cottage vilky), 1x upratovanie pri pobytoch dlhších ako 4 noci, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 2,00€/ osoba nad 14 rokov/ noc, raňajky a kúrenie v cottage vile

 

Vila je v prevádzke od apríla do konca októbra. Cottage vila sa prenajíma celoročne.

Vila akceptuje ubytovanie v izbách na min. 2 noci a v cottage vile na min. 3 noci.

 

Check-in: od 15:00 hod. do 18:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred, check-in po 20:00 hod. je spoplatnený)

Check-out: do 10:00 hod.