• Popis

POPIS VILY

Táto čarovná vila zo 16.storočia bola až do 19.storočia vidieckym sídlom váženej rodiny z Montepulciana. V roku 2000 ju odkúpili dvaja lekári, vášniví cestovatelia a rozhodli sa vilu prerobiť tak, aby spájala históriu, komfort a prírodné prvky v dokonalej harmónii. Táto elegantná vila je obkolesená prekrásnou záhradou, ktorá je rozmanitá ako celé Taliansko. Na cestičke k bazénu budete prechádzať cez olivový háj ozdobený voňavými kvetmi, v okolí vily vaše oči pohladí talianska záhrada s fontánou z bieleho travertínu a ružovou záhradou či záhony s aromatickou levanduľou a rozmarínom. Obľúbeným miestom hostí je travertínový „infinity“ bazén s vírivkou na konci záhrady s prekrásnymi výhľadmi na vlniacu sa krajinu v okolí Montepulciana. Okrem sladkého ničnerobenia vás tu čaká rodinná reštaurácia, ktorá vás výborne nasýti počas celého dňa, môžete sa tiež zapojiť do tradičnej školy varenia či ochutnať vínka v historickej pivnici vily. A aby som nezabudla, usadlosť poskytuje snové miesto na usporiadanie svadieb 🙂

 

*Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta.

 

POPIS IZIEB

Vo vile sa nachádza 12 priestranných izieb, jedna samostatná cottage (malá vilka) a novinkou je ekologický Tree House. Toto miesto vhodné pre tých z vás, ktorí hľadáte menšie, autentické miesta s intímnou atmosférou. Mňa očaril cit pre krásu, ktorá tu všade vládne. Každý jeden doplnok, látky, farby, maľby či nábytok, to všetko bolo starostlivo vyberané a práve tieto detaily robia z tejto usadlosti miesto, kde sa budete cítiť ako doma.

 

Izba 1 (55m2) – priestranné izby pre 2-3 osoby s veľkou obývacou izbou, spálňou s manželskou posteľou (200 x 160 cm) a rozkladacím gaučom, kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom. Samozrejmosťou je TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI. Všetky izby sa nachádzajú na prízemí. Jedna z izieb má súkromný balkón s výhľadom.

Izba 2 (40 – 55m2) – príjemné izby pre 2-3 osoby s veľkou obývacou izbou, spálňou s manželskou posteľou (200 x 160 cm, 200 x 150 cm) a kúpeľňou s vaňou. Samozrejmosťou je TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI. Niektoré izby sú vybavené prístelkou alebo rozkladacím gaučom, dvojitým umývadlo a sprchovací kútom. Izby sa nachádzajú na prvom a druhom poschodí. Jedna izba sa nachádza na prízemí a má k dispozícii súkromnú záhradku.

Izba 3 (35 – 45m2) – útulné izby pre 2-3 osoby, so spálňou s manželskou posteľou (200 x 160 cm) s prístelkou a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou je TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI. Izby na druhom poschodí sú vybavené aj vaňou a izby na prízemí majú súkromnú terasku.

Cottage (70m2) – súkromná vilka so záhradkou pre 4 osoby sa nachádza mimo hlavnej vily. Súčasťou je veľká obývacia izba s krbom, spálňa s manželskou posteľou (200 x 160 cm) a druhá spálňa s manželskou posteľou (195 x 150 cm) a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou je TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI a súkromné parkovisko.

Eco Tree House Suite (55m2) – suita Tree House bola postavená v roku 2019 a nachádza sa uprostred olivového hája. Je to moderná a jedinečná stavba, ktorá zaručuje maximálne súkromie, ak si chcete užiť krásnu romantickú dovolenku. Nachádza sa tu spálňa s manželskou posteľou (200 x 160 cm) s vaňou uprostred izby a má výhľad na toskánsky vidiek z troch strán. K dispozícii je veľká terasa, kde môžete cez deň relaxovať a každú noc pozorovať hviezdy.

 

Služby:

 • infinity bazén (5 x 15 m, v prevádzke od mája do októbra) so slnečníkmi a lehátkami
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • denné upratovanie
 • reštaurácia
 • masáže (za poplatok)
 • záhrada s miestami na relax
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)
 • možnosť podieľať sa na výrobe vína a oleja (zdarma)
 • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
 • domáce zvieratá (iba malé plemená, za poplatok)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 310€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, kúrenie, použitie žehličky, denné upratovanie a výmenu uterákov, zapožičanie detskej postieľky, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€/ osoba nad 12 rokov/ noc

 

Vila je v prevádzke od 25. marca do 1. novembra.

Vila akceptuje pobyt na minimálne 2 noci.

 

Check-in:  od 15:00 hod. do 20:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 10:30 hod.