• Popis

POPIS USADLOSTI

Táto čarovná vila zo 16.storočia bola až do 19.storočia vidieckym sídlom váženej rodiny z Montepulciana. V roku 2000 ju odkúpili dvaja lekári, vášniví cestovatelia a rozhodli sa vilu prerobiť tak, aby spájala históriu, komfort a prírodné prvky v dokonalej harmónii. Táto elegantná vila je obkolesená prekrásnou záhradou, ktorá je rozmanitá ako celé Taliansko. Na cestičke k bazénu budete prechádzať cez olivový háj ozdobený voňavými kvetmi, v okolí vily vaše oči pohladí talianska záhrada s fontánou z bieleho travertínu a ružovou záhradou, či záhony s aromatickou levanduľou a rozmarínom. Obľúbeným miestom hostí je travertínový „infinity“ bazén s vírivkou na konci záhrady s prekrásnymi výhľadmi na vlniacu sa krajinu v okolí Montepulciana. Okrem sladkého ničnerobenia vás tu čaká rodinná reštaurácia, ktorá vás výborne nasýti počas celého dňa, môžete sa tiež zapojiť do tradičnej školy varenia, či ochutnať vínka v historickej pivnici vily. A aby som nezabudla, usadlosť poskytuje snové miesto na usporiadanie svadieb 🙂

 

POPIS IZIEB

Vo vile sa nachádza len 9 priestranných izieb a jedna samostatná cottage (malá vilka), preto je toto miesto vhodné pre tých z vás, ktorí hľadáte menšie, autentické miesta s intímnou atmosférou. Mňa očaril cit pre krásu, ktorá tu všade vládne. Každý jeden doplnok, látky, farby, maľby, či nábytok, to všetko bolo starostlivo vyberané a práve tieto detaily robia z tejto usadlosti miesto, kde sa budete cítiť ako doma.

 

Izba 1 (50 – 55m2) – Priestranné izby na prízemí pre 2- 4 osoby s veľkou obývacou izbou, spálňou s manželskou posteľou ( 200 x 190 cm), kúpeľňa s vaňou a sprchou. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI. Niektoré izby majú aj izbu s poschodovou posteľou a súkromný balkón s výhľadom.

Izba 2 (35 – 55m2) – Priestranné izby na 1. a 2. poschodí pre 2 osoby s veľkou obývacou izbou, spálňou s manželskou posteľou (180 x 190 cm, 200 x 190 cm), kúpeľňa s vaňou. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI. Niektoré izby majú aj dvojité umývadlo a sprchovací kút.

Izba 3 (37 – 45m2) – Príjemné útulné izby na 2. poschodí a mimo hlavnej vily pre 2-3 osoby, so spálňou s manželskou posteľou (180 x 190 cm, 200 x 190 cm), kúpeľňa s vaňou a sprchou. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI. Niektoré izby majú aj izbu s poschodovou posteľou a súkromnou záhradou.

Cottage (70m2) – Súkromná vilka so záhradou na prízemí pre 4 osoby sa nachádza mimo hlavnej vily. Súčasťou je veľká obývacia izba s krbom, 2 x spálňa s manželskou posteľou (180 x 190 cm), 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén na vlasy, minibar, free WIFI, súkromné parkovisko.

 

Služby:

 • infinity bazén ( 5 m x 15 m, v prevádzke od mája do októbra) so slnečníkmi a lehátkami
 • raňajky   (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • denné upratovanie
 • masáže ( za poplatok)
 • záhrada s miestami na relax
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok)
 • možnosť podieľať sa na výrobe vína a oleja ( zdarma)
 • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
 • domáce zvieratá (iba malé plemená, za poplatok)

 

Cena:

Izba pre 2 osoby od 215€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, kúrenie, použitie žehličky, denné upratovanie a výmenu uterákov, zapožičanie detskej postieľky, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€/osoba/deň

 

Usadlosť je v prevádzke od 01.04. do 31.10.

Minimálny počet nocí sú 2 bez preferencie príchodu a odchodu.

 

Check-in:  od 15:00 hod. do 20:00 hod. (neskorší príchod oznámiť vopred)

Check-out: do 10.30 hod.