• Popis

POPIS USADLOSTI

Neďaleko historického centra vinárskeho mestečka Montepulciano nájdete v krásnom vidieckom prostredí učupenú túto elegantnú vilu z 18.storočia s prislúchajúcou organickou farmou. Toto miesto je vskutku čarovné a jedinečné!:) Milí majitelia Karin a Antonio sa o svoju vilu a jej hostí starajú celým svojim srdcom, preto sa tu od prvej chvíle budete cítiť ako doma. 

Giorgini je rodinné, boutique ubytovanie vysokého štandardu s veľmi silným prepojením na prírodu a energie okolo nás. Má len 6 suít, ktoré sú nádherne presvetlené, ladené do detailov a zariaďované veľmi príjemným tradično-moderným štýlom. Nie je to obyčajné ubytovanie, je to miesto, ktoré láka k spoznávaniu, ochutnaniu, k zážitkom, miesto, kde zažijete autentický, pokojný dovolenkový pocit. Keďže majitelia sú ekologicky cítiaci, venujú mnoho úsilia do ekologického spôsobu bývania, minimalizujú plasty a hľadajú ohromujúce alternatívy, nájdete tu nádherný eko-bazén, v ich reštaurácii sa varí neskutočne chutná vegetariánska slowfood strava z lokálnych produktov, ochutnať tu môžete i lokálne vína či pivá alebo zažiť tradičnú školu varenia. Mňa toto miesto a jeho atmosféra uchvátili a verím, že i vy budete rovnako nadšení:)

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta.

 

POPIS IZIEB

Vila ponúka 6 suít, ktoré sú priestranné, svetlé a zariadené prírodnými materiálmi, ktoré boli s láskou vyberané tak, aby vytvorili dokonalú rovnováhu medzi hosťom a okolitou prírodou a Karinine ručne vyrábané výrobky dodávajú suitám útulnosť, aby ste sa cítili počas vášho pobytu ako doma. Všetky suity majú 180° výhľad na toskánske kopce a historické mesto Montepulciano (okrem junior suity č.1). Suity sú vybavené klimatizáciu, free WIFI, sieťkami proti hmyzu (okrem junior suity č.2 a rodinnej suity), kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Suity nemajú TV SAT, aby ste si do sýtosti vychutnali autentické prostredie.

 

Junior suita č.1 – útulná suita pre 2 osoby s rozlohou 23m2, ktorá sa nachádza na poschodí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 220 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Suita je vybavená klimatizáciou, free WIFI a sieťkami proti hmyzu. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Junior suita č.2 – príjemná suita pre 2 osoby s rozlohou 30m2, ktorá sa nachádza na prízemí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 220 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Suita je vybavená klimatizáciou a free WIFI. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Táto suita ponúka súkromnú vonkajšiu terasu s výhľadom na historické centrum Montepulciana.

Suita č.1 – priestranná suita pre 2-4 osoby s rozlohou 40m2, ktorá sa nachádza na poschodí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 220 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Suita je vybavená klimatizáciou, free WIFI a sieťkami proti hmyzu. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Do suity je možné pridať 2 prístelky.

Suita č.2 – priestranná suita pre 2-4 osoby s rozlohou 40m2, ktorá sa nachádza na poschodí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 220 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Suita je vybavená klimatizáciou, free WIFI a sieťkami proti hmyzu. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Do suity je možné pridať 2 prístelky.

Suita č.3 – priestranná suita pre 2-4 osoby s rozlohou 40m2, ktorá sa nachádza na poschodí. Spálňa s manželskou posteľou (180 x 220 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Suita je vybavená klimatizáciou, free WIFI a sieťkami proti hmyzu. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy. Do suity je možné pridať 2 prístelky.

Family suita – rodinná suita pre 4 osoby s rozlohou 70m2, ktorá sa nachádza na dvoch poschodiach. Na prízemí nájdete kúpelňu so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom a menšiu obývaciu izbu so sofabed a jedálenským stolom. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve spálne, jedna s manželskou posteľou a druhá s oddelenými lôžkami. Suita je vybavená klimatizáciou a free WIFI. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

 

SLUŽBY

 • prírodný samočistiaci bazén (12 x 6 m, v prevádzke po celú sezónu)
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • možnosť polpenzie (za poplatok)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • gril
 • klimatizácia
 • denné upratovanie
 • práčovňa (za poplatok)
 • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok)
 • vegetariánsko-vegánska reštaurácia
 • škola varenia (za poplatok)
 • kreatívne kurzy (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia produktov vlastnej výroby
 • možnosť degustácie vín a olivových olejov (za poplatok)
 • elektrická nabíjacia stanica pre autá (za poplatok)
 • možnosť zapožičania detských stoličiek (zdarma)
 • možnosť zapožičania detských postieľok (zdarma)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Junior suita pre 2 osoby od 310€/ noc

Suita pre 2 osoby od 380€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,00€/ osoba/ deň

 

Vila je v prevádzke od 1. apríla do 31. októbra.

Vila akceptuje pobyt na min. 2 noci.

 

Check-in: od 15:00 do 19:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: od 8:00 do 10:00 hod.