• Popis

POPIS USADLOSTI

Na starovekom území starých Etruskov, na dôležitej stredovekej ceste Via delle Volte, pomedzi vlniace sa vinohrady a majestátne olivovníky, ktoré sa ťahajú až k údoliu krásnej Sieny, sa nachádza romantická vila Orlandi, ktorá pozostáva z dvoch kamenných víl, ktorých história sa datuje až k roku 1400. Vila je obklopená svojimi siedmymi hektármi viníc Chianti Classico, 300 olivovníkmi a rovnako úrodnou ornou pôdou i lesmi a božským kľudom, ahhh:)

Okrem toskánskeho pokoja tu nájdete všetko, čo by ste na svojej dovolenke mohli oceniť: panoramatický bazén a oddychovú časť v záhrade vily s výhľadom na vinohrady a do nekonečnej panorámy toskánskeho vidieka, vírivku, krásne udržiavanú záhradu, domáce raňajky, rodinnú trattoriu, v ktorej môžete ochutnať tradičné toskánske dobroty, vinotéku s bohatou ponukou lokálnych vín i blízkosť (7km) krásnej dedinky Castellina in Chianti, kde sa môžete túlať jej kamennými uličkami, nazrieť do malých obchodíkov alebo si vychutnať pravé talianske caffé či gelato:)

 

POPIS IZIEB

V usadlosti sa nachádza spolu 27 izieb v dvoch romantických kamenných vilách s celkovou kapacitou 61 osôb. Príjemné a útulne zariadené izby sa vyznačujú rustikálnym nábytkom v toskánskom štýle, drevenými stropmi, terakotovými podlahami a zmyslom pre detail. Niektoré izby sa nachádzajú na poschodí a ponúkajú krásne výhľady do údolia alebo záhrady a niektoré vás potešia súkromnou terasou so záhradným sedením. Všetky sú vybavené klimatizáciou, TV SAT, free WIFI a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby a fén na vlasy.

 

Izba Basic (11-14m2) – menšia útulná izba pre 2 osoby so spálňou s manželskou posteľou (170 x 195 cm) a kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Izby sú vybavené klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, telefónom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby a fén na vlasy. Všetky izby sa nachádzajú na prízemí.

Izba Classic (13-20m2) – príjemná izba pre 2+1 osoby so spálňou s manželskou posteľou (170 x 195 cm) a kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Nájdete tu klimatizáciu, TV SAT, free WIFI, telefón a trezor. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby a fén na vlasy. Izby sa nachádzajú na prízemí alebo na poschodí a ponúkajú krásne výhľady do záhrady alebo na vnútorný areál usadlosti. Možnosť pridať jednu prísteľku (85 x 190 cm).

Izba Superior (13-19m2) – príjemná izba pre 2+1 osoby so spálňou s manželskou posteľou (170 x 195 cm) a kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Nájdete tu klimatizáciu, TV SAT, free WIFI, telefón a trezor. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby a fén na vlasy. Izby sa nachádzajú na poschodí hlavnej vily a ponúkajú krásne výhľady do záhrady alebo vinohradov. Možnosť pridať jednu prísteľku (85 x 190 cm).

Izba Exclusive (18-20m2) – priestranná izba pre 2+1 osoby so spálňou s manželskou posteľou (170 x 195 cm) a kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Nájdete tu klimatizáciu, TV SAT, free WIFI, telefón a trezor. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby a fén na vlasy. Izby na poschodí ponúkajú dychberúci panoramatický výhľad do údolia a izby na prízemí majú súkromnú terasu so záhradným sedením. Možnosť pridať jednu prísteľku (85 x 190 cm).

Family suita (28-47m2)príjemné rodinné suity pre 4-6 osôb, ktoré sú skvelým riešením pre dva páry alebo rodinu s deťmi. Jedna suita pre 4 osoby má dve spálne s manželskou posteľou (170 x 195 cm) a nachádza sa na poschodí. Druhá suita pre 4+2 osoby pozostáva z dvoch spální s manželskou posteľou (170 x 195 cm), v jednej zo spální nájdete sofabed (110 x 190 cm) pre 1 osobu. Suita sa nachádza na prízemí so súkromným vchodom. Možnosť pridať jednu prísteľku (85 x 190 cm). Obe suity majú dve kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Nájdete tu klimatizáciu, TV SAT, free WIFI, telefón a trezor. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby a fén na vlasy.

 

SLUŽBY

 • bazén (12 x 8 m, hĺbka 1,4 – 2,4 m, v prevádzke od apríla do októbra) s lehátkami a slnečníkmi, 1x bazénová osuška na osobu v cene pobytu
 • vírivka
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • možnosť polpenzie (za poplatok)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • práčovňa (za poplatok)
 • denné upratovanie
 • župan a papuče na vyžiadanie (za poplatok)
 • možnosť zapozičania e-bicyklov (za poplatok)
 • možnosť ochutnávky vín a olejov (za poplatok)
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť jazdy na koni (za poplatok)
 • možnosť masáže (za poplatok)
 • reštaurácia (večere a la carte menu každý deň, ľahký obed možný len v letných mesiacoch)
 • bar (otvorený každý deň)
 • možnosť zakúpenia vín a kozmetiky
 • elektrická nabíjacia stanica pre autá (za poplatok)
 • možnosť požičania detských stoličiek (zadarmo)
 • možnosť požičania detských postieľok (zadarmo)

 

Cena:

Izba Basic pre 2 osoby od 140€/ noc

Izba Superior pre 2 osoby od 210€/ noc

Family Suita pre 4 osoby od 395€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, denné upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazény, free WIFI a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 3,00€/ osoba / noc, polpenziu

 

Usadlosť je v prevádzke od 5. marca do 4. novembra.
Usadlosť akceptuje ubytovanie na min. 1 noc.

 

Check-in: od 15:00 hod. do 22:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 11:00 hod.