Letné dolce far niente

by admin
Termín:
16.-20. august 2024
Cena:
1040,00€ / osoba / pobyt
Cena zahŕňa:
ubytovanie v čarovnej vile Giulietta s raňajkami, bohatý zážitkový program – gurmánske zážitky (tradičnú toskánsku večeru s vínami v 1.deň, prehliadku a degustáciu vín v malom rodinnom vinárstve, bohatý obed s vínami u slávneho mäsiara Daria, prehliadku toskánskych dediniek, rozlúčkový obed na pláži s vínkami), prenájom slnečníkov a lehátok v plážovom klube na celý deň, energie, wifi, parkovanie, služby See,Italy počas celého pobytu, súkromný transfer počas 2. a 4. dňa pobytu.
Cena nezahŕňa:
miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc (miestna daň sa hradí priamo v usadlosti).
Voľné miesta:
6

Ciao amici, tohto roku sme si pre vás po prvýkrát pripravili zážitkový pobyt počas hlavnej letnej sezóny a dali sme si záležať:) Ubytovaní budeme na čarovnom toskánskom vidieku v malej kamennej vilke obklopenej nádhernými výhľadmi a úžasným pokojom, prevediem vás malými toskánskymi dedinkami, kde ešte stále cítiť medicejský duch, dedinkami, aké poznáte z romantických talianskych filmov. A čo by to bolo bez letnej dovolenky, ak by na nej chýbalo dobré jedlo a lahodné víno, my budeme hodovať autenticky pod letnou hviezdnou oblohou, u najslávnejšieho mäsiara sveta i priamo na pláži s výhľadmi na azúrové more. Teším sa na spoločné letné zážitky! Zdenka♡

 

Ubytovanie

Len 2 km od historického centra mestečka Panzano in Chianti na konci romantickej vidieckej cesty medzi olivovníkmi, vinohradmi a lesmi leží čarovné agroturizmo s vyše 800-ročnou históriou. Vitajte u vychýrenej kuchárky Anny, u ktorej sa budete cítiť naozaj ako doma! Izby v tradičnom toskánskom štýle, panoramatický bazén obklopený zeleňou a božským kľudom, free WIFI, veľmi príjemné autentické prostredie, možnosť školy varenia s Annou priamo v jej kuchyni podľa starých rodinných receptov, výborné raňajky, pokojné prostredie, sííí:)

Link: https://seeitaly.sk/ubytovanie/agroturizmo-giulietta/

 

Program

Deň 1.

16.august 2024 (Piatok)

Od 15:00 – 19:00 hod. / Ubytovanie v čarovnej vidieckej usadlosti Giulietta pri malebnej dedinke Panzano in Chianti

19:00 hod. / Stretneme sa pri bazéne, aby sme sa zoznámili a pochutnali si na lahodných toskánskych chuťovkách a aperitive pri západe slnka:) Po aperitive nás priamo vo vile čaká tradičná 3-chodová večera s vínkami.

 

Deň 2.

17.august 2024 (Sobota)

08:00 – 10:00 hod. / Krásne raňajky v našej usadlosti

10:45 hod. / Máme víkend a vy ste na dovolenke, preto bude i naše tempo prudko dovolenkové:) Prejdeme sa 600 metrov od našej vily, kde nás bude čakať náš šofér, ktorý nás dnes bude voziť kľukatými uličkami toskánskeho vidieka.

11:00 – 12:30 hod. / Čaká nás návšteva čarovného rodinného vinárstva, kde nám jeho majiteľka pripraví prehliadku viníc, pivníc a po prechádzke vinárstvom si vychutnáme vínnu degustáciu.

13:00 hod. / Čakajú nás bohaté mäsové hody u jedného z najslávnejších mäsiarov sveta, v jeho reštaurácii ochutnáme najvyberanejšie kúsky mäsa s rôznymi prílohami, a sľubujem, že aj vínko bude tiecť potokom:)

15:00 – 17:00 hod. / Aby sme toľké sedenie a hodovanie vychodili, zoberiem vás do dvoch nádherných dediniek, počas voľného programu sa môžete prejsť ich romantickými uličkami, dopriať si kávu v jednej z kaviarní, alebo si nakúpiť typické toskánske produkty v jednom z mnohých remeselných obchodov, ktoré tu nájdete.

17:30 – 18:00 hod. / Návrat na našu vilu a voľný program:)

*spoločný transfer je v cene pobytu

 

Deň 3.

18.august 2024 (Nedeľa)

08:00 – 10:00 hod. / Raňajky v našej usadlosti

V o ľ n ý p r o g r a m (radi vám dáme tipy na výlety a zážitky podľa vašich predstáv)

 

Deň 4.

19.august 2024 (Pondelok)

08:00 – 08:30 hod. / Raňajky v našej usadlosti

08:30 – 20:00 hod. / Dnes nás čaká celodenný program pri mori:) Opäť sa prejdeme 600 metrov od našej vily, kde nás bude čakať náš šofér. Skoré dopoludnie začneme v čarovnej dedinke Bolgheri, ktoré patrí medzi najslávnejšie vinárske dedinky sveta. Z Bolgheri sa len pár-minútovou cestou presunieme k pobrežiu, do môjho obľúbeného plážového klubu, kde budú pre vás už pripravené lehátka i osviežujúce nápoje, ktoré k letu a letnej zábave rozhodne patria:) A keďže tento plážový klub má i famóznu reštauráciu, vychutnáme si spoločný obed s bublinkami, s morským vánkom vo vlasoch, dobrou náladou a výhľadmi na nekonečnú morskú hladinu, ahhh:)

20:00 hod. / Návrat na našu vilu a voľný program:)

*spoločný transfer je v cene pobytu

 

Deň 5.

20.apríl 2024 (Utorok)

08:00 – 10:00 hod. / Rozlúčkové raňajky na našej usadlosti

Do 10:00 hod. / Check-out a cesta domov

*drobná úprava programu vyhradená
*cena platí pri obsadení izby 2 osobami

REZERVÁCIE&VIAC INFO na info@seeitaly.sk