• Popis

POPIS USADLOSTI

Na panoramatickom pahorku, ktorý sa tiahne nad zálivom krásneho prímorského letoviska San Vincenzo, nájdete v bohatej stredomorskej záhrade obrastenej cyprištekmi, palmami, olivovníkmi a farebnými oleandrami toto veľmi príjemné agroturizmo:) Tvoria ho dve čarovné toskánske vily, v ktorých nájdete spolu 11 apartmánov, krásny panoramatický bazén hľadiaci do údolia k pobrežiu, oddychový bazénik s vírivkou a starostlivo udržiavaná záhrada, v ktorej si môžete dopriať sladké ničnerobenie v rôznych oddychových zónach, sledovať čarovné západy slnka nad morom, vyblázniť sa so svojimi domácimi miláčikmi (keďže táto vila je veľmi pet friendly) alebo si ugrilovať čerstvé ryby a morské plody z ranného trhu. K plážam to máte len kúsok, naokolo sa nachádzajú malebné toskánske dedinky, cyklistické i turistické trasy, za mňa veľmi výnimočná lokalita:)

 

Sesterskou usadlosťou je čarovné RELAIS SALE, ktoré sa nachádza len niekoľko desiatok metrov od usadlosti a v ktorom môžete využívať dokonalé služby relaisu: poctivé raňajky, gurmánske zážitky v ich úžasnej reštaurácii, bar počas celého dňa, zažiť tradičnú školu varenia alebo si dopriať relaxačnú masáž a iné telové ošetrenia.

 

*Usadlosť akceptuje ubytovanie detí starších ako 12 rokov.

 

POPIS APARTMÁNOV

V usadlosti sa nachádza 11 apartmánov umiestnených v dvoch typicky toskánskych vilách s celkovou kapacitou 38 osôb. Každý apartmán je zariadený vo svojom jednoduchom, no jedinečnom tradičnom štýle na toskánskom vidieku a je obklopený krásnou ​​stredomorskou záhradou s výhľadmi na západy slnka nad pobrežím, v ktorej nájdete spoločný priestor na posedenie a grilovanie a rovnako aj oplotený výbeh pre psíkov. Všetky apartmány majú klimatizáciu, TV SAT, free WIFI, kapsulový kávovar a trezor. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby, župan a fén na vlasy.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Jednospálňový apartmán typu 1 (55m2) – jednospálňový apartmán v záhradnej vilke na prízemí pre 2-3 osoby so spálňou s manželskou posteľou (160 x 195 cm), obývacou miestnosťou s plne vybavenou kuchynkou, jedálenským stolom a extra lôžkom (85 x 195 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Je vybavený klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, kapsulovým kávovarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby, župan a fén na vlasy. Apartmány majú súkromnú verandu s posedením, s výhľadom na záhradu.

Jednospálňový apartmán typu 2 (55m2) – dvojpodlažný apartmán v hlavnej vile pre 2-3 osoby so spálňou s manželskou posteľou (160 x 195 cm), kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom na poschodí, obývacia miestnosť s plne vybavenou kuchynkou, jedálenským stolom a extra lôžkom (85 x 195 cm) na prízemí. Je vybavený klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, kapsulovým kávovarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby, župan a fén na vlasy. Apartmány majú súkromnú verandu s posedením, s výhľadom na záhradu a bazén.

Jednospálňový apartmán typu 3 (55m2) – jednospálňový apartmán v hlavnej vile na prízemí pre 2-4 osoby so spálňou s manželskou posteľou (160 x 195 cm) a extra lôžkom (85 x 195 cm), obývacou miestnosťou s plne vybavenou kuchynkou, jedálenským stolom a extra lôžkom (85 x 195 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Je vybavený klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, kapsulovým kávovarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby, župan a fén na vlasy. Apartmány majú súkromnú verandu s posedením a výhľadom na kopce. Zo spálne sa naskytá výhľad na more v diaľke.

Jednospálňový apartmán typu 4 (55m2) – jednospálňový apartmán v hlavnej vile na poschodí pre 2-3 osoby so spálňou s manželskou posteľou (160 x 195 cm), obývacou miestnosťou s plne vybavenou kuchynkou, jedálenským stolom a extra lôžkom (85 x 195 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Je vybavený klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, kapsulovým kávovarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby, župan a fén na vlasy. Apartmány ponúkajú výhľad do záhrady, nemajú terasu. K apartmánom vedie vonkajšie nekryté schodisko.

Dvojspálňový apartmán (90m2) – podkrovný dvojspálňový apartmán v hlavnej vile pre 4-6 osôb so spálňou s manželskou posteľou (160 x 195 cm), spálňou s oddelenými posteľami (postele možno spojiť), obývacou miestnosťou s plne vybavenou kuchynkou, jedálenským stolom a dvoma extra lôžkami (85 x 195 cm), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a bidetom. Je vybavený klimatizáciou, TV SAT, free WIFI, kapsulovým kávovarom a trezorom. Samozrejmosťou sú osušky, toaletné potreby, župan a fén na vlasy. Apartmán má priestrannú terasu s posedením a s výhľadom na San Vincenzo a more. K apartmánu vedie vonkajšie schodisko.

 

SLUŽBY

 • dva bazény (obdĺžnikový bazén 13 x 6 m a relaxačný bazén s vírivkou 4 x 3 m, v prevádzke od mája do septembra, v závislosti od počasia)
 • možnosť objednania raňajok na celú dĺžku pobytu (za poplatok v sesterskej usadlosti)
 • free WIFI
 • bezplatné parkovisko
 • klimatizácia
 • gril
 • finálne upratovanie
 • práčovňa (za poplatok)
 • masáže (za poplatok v sesterskej usadlosti)
 • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok v sesterskej usadlosti)
 • Michelinom odporúčaná reštaurácia (v sesterskej usadlosti)
 • bar (v sesterskej usadlosti)
 • možnosť degustácie a zakúpenia vína, olivových olejov (za poplatok v sesterskej usadlosti)
 • možnosť zakúpenia vína, džemov, marmelády, zeleniny či korenín vlastnej výroby (za poplatok v sesterskej usadlosti)
 • domáce zvieratá (za poplatok)

 

Cena:

Jednospálňový apartmán typu 1 alebo typu 2 pre 2 osoby od 205€/ noc

Jednospálňový apartmán typu 3 pre 2 osoby od 175€/ noc

Jednospálňový apartmán typu 4 pre 2 osoby od 160€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazény, free WIFI, gril a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,50€/ osoba/ noc, raňajky (možné objednať len na celú dĺžku pobytu), extra lôžko za poplatok

 

Usadlosť je v prevádzke od 21. marca do 31. októbra.
Usadlosť akceptuje ubytovanie na min. 2 noci. Počas obdobia Veľká noc, júl a august ubytovanie na min. 3 noci.

 

Check-in: od 15:00 do 20:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check-out: od 8:00 do 10:00 hod.