• Popis

POPIS USADLOSTI

Keď z vinárskeho mestečka Greve in Chianti odbočíte do zvlnených kopcov nad mestom, otvorí sa vám čarokrásna panoráma ako vystrihnutá z olejomaľby. Ale tu je všetko skutočné 🙂 Relais pozostáva zo zoskupenia kamenných domcov, ktoré boli kedysi farmárskymi samotami a nazývajú sa „borgo“, vlastní ich známa vinárska rodina Folonari, ktorá im vdýchla atmosféru absolútnej elegancie, pokoja a niečoho čo sa slovami popísať nedá podobne ako i jej sesterskej vile RELAIS DI CHARME, ktorá sa nachádza len kúsok odtiaľto. Na tomto mieste cítim tradičné Toskánsko so všetkým čo sa s ním spája, ale i pôvab a šmrnc francúzskeho vidieka, okolie je dychvyrážajúce, nachádzate sa na vidieku, ale kúsok od mesta. Dokonalý súzvuk! Toto miesto odporúčam navštíviť všetkým vám, ktorí si dáte záležať na detailoch, hosťom, pre ktorých je pôžitkom aj miesto, kde počas svojej dovolenky prebývajú, všetkých, ktorí vedia oceniť kvalitu a niečo navyše. Pre mňa je táto usadlosť rajom 🙂

 

*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta.

 

POPIS IZIEB

Relais ponúka len 11 izieb rozdelených do štyroch kategórií, preto ju zaraďujem medzi tie menšie, komornejšie. Nájdete tu izby nádherne zariadené tradičným nábytkom doplneným o dizajnové a moderné kúsky, vyberané svietidlá, látky a doplnky, privíta vás príjemná vôňa a tie výhľady…ohhh…Všetko, čoho sa dotknete a spatríte bolo starostlivo vyberané a ak ste duša milujúca krásno a jedinečnosť, budete tu ochkať na každom kroku. Izby sú vybavené klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, Nespresso kapsulovým kávovarom, minibarom a trezorom. V kúpeľni je samozrejmosťou fén na vlasy a osušky. Izba typu 1 je vhodná aj pre telesne postihnuté osoby. 

 

Izba typu 1 (25m2)pohodlná a elegantná izba pre 2 osoby na prízemí s manželskou posteľou (180 x 220 cm) alebo s možnosťou oddelených lôžok, súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a bidetom. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, Nespresso kapsulovým kávovarom, minibarom a trezorom. V kúpeľni je samozrejmosťou fén na vlasy a osušky. Izba má tradičné terakotové podlahy a bezbariérový prístup, preto je vhodná pre telesne postihnuté osoby. 

Izba typu 2 (28m2) elegantne zariadená izba pre 2 osoby na prvom poschodí hlavnej budovy s manželskou posteľou (200 x 220 cm), súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a bidetom. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, Nespresso kapsulovým kávovarom, minibarom a trezorom. V kúpeľni je samozrejmosťou fén na vlasy a osušky. Má krásne drevené podlahy a ponúka nádherný výhľad na krajinu.

Izba typu 3 (30m2+) luxusné a elegantne zariadené izby pre 2 osoby na poschodí s manželskou posteľou (200 x 220 cm) alebo s možnosťou oddelených lôžok, súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom/vaňou a bidetom. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, Nespresso kapsulovým kávovarom, minibarom a trezorom. V kúpeľni je samozrejmosťou fén na vlasy a osušky. Má krásne drevené podlahy a ponúka nádherný výhľad na krajinu. 

Junior suita (35m2) – očarujúce suity nachádzajúce sa na najvyššom poschodí prerobenej stodoly s výhľadom na vinice pre 2 osoby, s manželskou posteľou (200 x 220 cm), súkromnou kúpeľňou s bidetom a samostatne stojacou vaňou uprostred izby a oddeleným posedením so sofa bed. Izba je vybavená klimatizáciou, free WIFI, TV SAT, Nespresso kapsulovým kávovarom, minibarom a trezorom. V kúpeľni je samozrejmosťou fén na vlasy a osušky.

 

Služby:

 • bazén (14 x 6 m, v prevádzke od apríla do konca októbra, v závislosti od počasia) s lehátkami
 • raňajky (zahrnuté v cene ubytovania)
 • free WIFI
 • klimatizácia
 • bezplatné parkovisko
 • denné upratovanie
 • súkromný tenisový kurt
 • reštaurácia (otvorená denne okrem nedele)
 • možnosť zapožičania bicyklov (za poplatok)
 • možnosť zapožičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • možnosť babysittingu (za poplatok)

 

Cena:

Izba typu 1 pre 2 osoby od 210€/ noc

Izba typu 2 pre 2 osoby od 235€/ noc

Izba typu 3 pre 2 osoby od 255€/ noc

Junior suita pre 2 osoby od 295€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.

 

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, denné upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako tenis, bazén, free WIFI a parkovanie

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 2,00€/ osoba/ noc

 

Usadlosť je v prevádzke od 8. marca do 3. novembra.

Usadlosť akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check in: od 14:30 hod. do 20:00 hod. (Váš neskorší príchod prosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 10:00 hod.